Eşcinseller size batıyor mu?

Sokakta el ele tutuşan 2 erkek gördüğünüzde çok mu rahatsız oluyorsunuz? Bu ülkede 20 milyona yakın eşcinsel yaşıyor. Saygı göstermek zorundasınız. Siz ne düşünüyorsunuz?
bu arada terörün her türlüsünü lanetliyorum..

0|1
31|25

En İyi Kız Görüşü

• Hayir gay ve biseks erkekleri seviyorum 😍😍

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de gayim. LGBT'yi destekliyorum😊🌈Ancak 20 milyon (%25) diyerek biraz abartmıyor musun? Doğru sayı 9 milyon (%11)😊🌈

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Milletin cinselliginden banane. Sokak ortasinda uygun olmayan davranislardan bulunmadiktan sonra (bu herkes icin gecerli) rahatsiz olmam. Herkes nasil rahat ediyorsa öyle- baskalarina zarar vermedikce

0|1
    0|0
  • Yoo banane gezsiin ben ozgurce nasıl geziyorsam oda gezer bizim ulkedekilere bakma kendine bakmadan fetva veren mal topluluk çok.

0|1
    0|0
  • saygı göstermek gerekiyor buna katılıyorum. biz heteroseksüel çiftler sokakta öpüşürken onlara laf etmemiz saçma belki. ama kafamızda kalıplarımız var. 2 erkek kafamıza uymuyor bu yüzden anormal tepkiler veriyoruz

0|1
    0|0
  • Niye başkalarının hayatına burunlarını sokarlar anlamış değilim herkesin kendi hayatı kime ne

0|1
    0|0
  • Herkesin hayatı kendine.. bir bunu anlasalar artık. Herkes önce bir kendini yargılasa..

0|1
    0|0
  • Banane

0|0
    0|0
  • Hayır batmıyor

0|1
    0|0
  • 80 milyonluk ülkede 20 milyon eşcinsel mi? Sence de biraz atmadın mı kardeş

0|1
    0|0
  • Eşcinselleres saygım var.

0|1
    0|0
  • Ben saygi duyuyorum ve seviyorum

0|1
    0|0
  • Herkes karşı cinse ilgi duymak zorunda değil. Saygı duyuyorum.

0|1
    0|0
  • Bana saygılı olana saygiliym eşcinsel felan fark etmez.

0|1
    0|0
  • Hayır özgür halleri hoşuma gidiyor

0|1
    0|0
  • Profil fotografin çok güzel 😏

0|1
    0|0
  • Batıyor ne olacak?

0|1
    0|1
  • Görmedim görmekte istemiyorum

0|0
    0|0
  • Valla ben sokakta hic gormedim. Nerdeymis bu 20 milyona yakin escinsel. Kimsenin tercihi beni ilgilendirmez o ayri.

0|0
    0|0
  • Hiçtebile herkes herkesin nasıl yaşamak istediğini sorgulayamaz bu yüzden tabikide gözümüze batmıyor

0|1
    0|0
  • Kimseyi ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • Saygi gosteririm ama normal bisey olarak gösterilmesine karşıyım psikologlarda iyilestiremeyince bu normal deyip işin içinden çıkıyor

0|0
    0|0
    • Normal çünkü?

• Unicornlardan daha gerçek olmayan lut kavmi mi?

• @holyclitoris. Ben musluman olmayan birine anlatmaya calisiyorum sanirim bosver

• Şaşırırm sonuçta hergün görmüyorum ama beni de ilgilendirmez kim kiminle ne yapıyor.

0|0
    0|0
  • Batmıyor

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla batıyor

0|0
    0|0
  • yürüyüslerine yapılan katliam çağrılarini ve onları yok etmeyi kendilerine görev sayan insanlarida sevmiyorum ama lgbt yide destekleyecek degilim sokakta görsem kafami ceviririm hosuma gitmez ama biseyde demem

0|0
    0|0
  • Love is love 👩👩 👨👨

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • Yes no

0|0
    0|0
  • Gayet saygı duyuyorum herkesin keendi tercihi ve isteği kimsenin bir şey deme hakkının bulunduğüna da düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Karşı değilim saygı duyuyorum LGBT yürüyüşlerine karşı çıkanlar neden bu lanet teröre seslerini çıkar mıyır. cesaretleri artistlikleri havaları erkeklikleri bizlere mi..

0|1
    0|0
  • Kendine yer yapmaya çalışma. Lanetleniyorsunuz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bana laf söyleyebilcek adam var mı ki xd istediğim gibi evlenicem de bebeğimde olucak

0|1
    0|0
  • Kimsenin görüşü kimseyi ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • İşin suyu çıkmadığı sürece onlarda insan diyerekten saygı çerçevesinde kalaraktan yaşar gideriz

0|1
    0|0
  • Benlik bir şey yok

0|0
    0|0
  • Gel benim gözümün önünde tutuş o zaman batıyor mu batmıyor mu öğreteyim sana. Saygı duymak zorundasın demişsin niye aşımı ekmeğimi mi veriyorsunuz ki saygı duyalım? Kimsiniz? Sapkınlık uğruna bir araya gelmiş 20 milyon eşcinselsiniz, kimsiniz ki saygı duyalım, bunu zorla dayattırır gibi konuşursan cevabını da alırsın toppiş.

0|0
    0|0
    • Sen sevgilinle el ele tutuşunca ben sana bir bo* diyor muyum? Varoş cahil.

• Cevap veremeyince kaç zaten, erkekliğin %90'nı kaçmaktır ama erkek bile değilsin kara cahil seni, topsun oğlum kabul et.

• Evet kabul ediyorum zaten. 😂

• Bilimsel anlamda %100 doğuştan hormonal olan bir durum bana neden batsın. Bir insana bunun batması için, ya kara cahil olmak gerek ya da ..

0|0
    0|0
  • 20 milyona yakın mı :D nüfusun 1/4 mü.

0|0
    0|0
  • Saygı göstermek zorunda değilim. Çocuğumun önünde öpüşen erkek görürsem ağzını burnunu dağıtırım. Tabiata aykırı birlikteliği çocuğumın görmesini istemem.

0|0
    0|0
    • Neredeyse tüm hayvan türlerinde görünen şeyin tabiata aykırı olduğunu iddia etmek neyin kafası?

• Babam erkeklerden hoşlanıyor olsa ben büyük ihtimalle burada olmazdım zaten oksimoron örnekler fazla büyük değil mi yaşın?

• @holyclitoris biz tartışmayalım birader, sana iyi günler.

• Niye batsın benim heterosexual olmam onlara batıyor mu? Herkes kendi hayatını yaşar... Onlara eşcinsel olarak bakmak değil insan olarak bakmak doğru olan...

0|0
    0|0
  • 20 milyona kürt var diyorlar ona bile okdr yok dioz :D sen neyin kafasındasın allahın razı olmadığı şeye ben razı olmam birader ayıbını bide güpe gündüz mü yaşıcaksın

0|1
    0|0
    • Tanrı, insana kendisinin bahşettiği bir şeyi yapmaması gerektiğini söylüyor. Peki bu ne demek? Şu demek:
      "Herkes Mutlu olurken sen olma, hayatın boyunca yalnız kal, yaşadığın sürece başka bir kimliğe bürünüp rol yap, yalan söyle, sahtekârca davran, yalnız öl!"
      Bizede biraz hak verseler..

• zor bir imtihan kardeş ama kul olmak kolay değil cennetin bir bedeli var öyle değilmi

• 20 milyon ☺

0|1
    0|0
  • 20 Milyon? Türkiye?
    Dünyada o kadar yoktur :D

0|0
    0|0
  • yürmü mülyün üşcünsül yüşüyür, süygü düymük züründüsünüz... mkdum sayma özürlüsü boşver git

1|1
    0|0
  • Evet batıyor

0|0
    0|0
  • bize batmıyo , sana batınca ne hissediyon?

0|0
    0|0
  • ne 20 milyonu kardeşim rusyadamı yaşıyorsun 80 milyon nüfus var bu ülkede
    ayrıca hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • isteyen istedigi gibi yasar

0|0
    0|0
  • mis gibi kızlar dururken ne gere var arkadaş

0|0
    0|0
  • Umrumda degiller benden uzak oldukları surece

0|0
    0|0
  • Bu ülkede erkek nüfusu zaten 37 milyon 20 milyon eşcinsel diyorsun Hollanda mı burası

0|0
    0|0
  • Anasının a. M. I 20 milyonmuş az salla m k andavalı

0|0
    0|0
  • 20 milyon mu ebesinin ki yani yavaş atın arkadaş. terörü lanetliyerek kendine yol yapma

0|0
    0|0
  • evet batıyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...