Barınağa verilen köpeğimizin psikolojisi bozulur mu?

7 aydır evde beslediğim köpeğimizi babam artık ailemiz içerisinde istemiyor. Mecbur barınağa vereceğiz ama psikoloji çok bozulur veya ağlar mı acaba? Köpeğin ırkı pekingese

1|0
30|12

En İyi Erkek Görüşü

• Madem beslemeyeceksiniz neden eve alırsınız bilmem.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yazıklar olsun ya bir hevesle alıp sonra oralara terk ediyorsunuz. Bakamayacaksan almayacaksın arkadaş sen evine buzdolabı, televizyon almıyorsun bir canlı alıyorsun. Keşke sadece psikolojisi bozulsa. Küçük ırk bir köpek. Büyükler onu parçalar. Diyelim alıştı parcalamadılar. Yemek dağıtılırken küçük olduğu için yiyemicek, aç kalıcak. Hiç olmadı kendisi yemeden içmeden kesilecek ve ölümü beklicek. Terk etmek yerine babanı ikna et. bir hafta daha iste. Facede egosuz Hayvan dostları gibi hayvan sahiplendirme platformları var. Gercekten hayvan seven birine takip şartıyla sahiplendir de daha fazla günaha girme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hep böyle bir hevesle alınıp kılıydı tüyüydü bahaneleriyle başından savar yazık bakamıyosanız almayın

3|0
    0|0
  • Seni şimdi çocuk esirgeme kurumuna versek ne olur

1|0
    0|0
  • depresyona girer belki intihara bile kalkışır bence sende yanında git

4|0
    0|0
  • kesinlikle bozulur ailen seni bakamıyo diye başka bir aileye verse ne hissederdin

1|0
    0|0
  • Üzülür. Bir aile bulun bence

1|0
    0|0
  • Ankarada misin aliyim senden kopeyi pekinez bide olur orda o hayvan

0|0
    0|0
  • sat başkasina para eder

0|0
    0|0
  • sahiplendirin alan olur cinsmiş sahibinden coma koy arar bir ton adam

0|0
    0|0
  • Bozulmaz

0|0
    0|0
  • köpek zaten çin malı. baban biliyor bu işleri :D

0|0
    0|0
  • Bozulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• şu yorumları okuyup insanlığınızı sorguladım harbi asıl sizin boyunlarınıza birer tasma yaptırıp cinsinizi yazmak lazım sizin de canınıza para biçip satmak lazım. Soruyu soran kişi sana gelirsek bir heves uğruna alıp bakamıyosun madem senden iyi bakabilecek bir aileye ver. Uzulur mu diye sorma, annenin babanın seni sokağa attığını farzet ağzını açıp tek bir kelime soyleyemediğini farzet ondan sonra uzulur mu uzulmezmi anlarsın...

1|1
    0|0
  • Elbette bozulur yillar sonra bile kopekler ilk sahibini unutmuyor. Kim olursa olsun Eger bir hayvana bakamayacaksaniz veya yarin bugun sokaga atacaksaniz ( barinak veya baska kisiye verme) hic almayin vebaline girmyin hayvancagizin.

0|0
    0|0
  • Heves uğruna hayvan sahiplenmeyin.

5|0
    0|0
  • Ölür lan vermeyin barınağa

3|0
    0|0
  • Bozulur olume kadar gider madem bakamicaksiniz neden aliyorsunuz iknanet ve yollama asla

4|0
    0|0
  • bozulsun boşver

0|0
    0|0
  • Ağlat tabıkı depresyona bıle gırebılır 😔😔 onunda duyguları var

2|0
    0|0
  • Bozulurdur tabi ya

0|0
    0|0
  • ya tabiki bozulur. yapmayın :(

3|0
    0|0
  • Barinaga vermeyin ya baska sahiplenicek birini bulun

3|0
    0|0
  • Tabi ki bozulur. Ailenin seni çocuk esirgemeye verdiğini düşün?

3|0
    0|0
  • ya depresyona bile girer ne diyosun seen vermeyin barınağaa :( bari arada ziyaret edip hayvana antidepresan verin yazık günah ya bu nasıl bir vicdan :( :'(

0|0
    0|0
  • Bozulur. Ben kedimi tedavi amaçlı 1 haftalığına bırakmıştım üzüntüden tüyleri dökülmeye başladı önceden de dökülürdü ama aşırı dökülmeye başladı ve bu 1 yıl önce oldu tüyleri hala dökülüyor.

0|0
    0|0
  • Yok canim olur mu oyle sey, gobek atacaktir, oynaya oynaya gider emin ol. Sende ailen tarafindan istenmeyip terk edilsen gobek mi atarsin? Az mantikli ol gozunu seveyim. Kiymayin su canlara ya bir heves ugruna.

0|0
    0|0
  • Bozulur başka bir sahibi olsun

1|0
    0|0
  • E birine ver hediye olarak ya da pet shop a sat

0|0
    0|0
  • Ağlar benim köpeğimde gitti

0|0
    0|0
  • Özelden ulaş bana ben alabilirim barınağa vermezsin

0|0
    0|0
  • bana ver dicem de benim de annem istemez

0|0
    0|0
  • Bozulur tabii

0|0
    0|0
  • barinağa verme , inithar edebilir, sus kopegi o daha cok yatkin intihara

0|0
    0|0
  • Evet zorunda değilsen bırakma :(

0|0
    0|0
  • bozulur hatta ölür orada yazık hayvana madem öyle almasydınız

0|0
    0|0
  • hayvanlarin da duygulari vardir bozulur

0|0
    0|0
  • Üzülür tabii ki. Sizden sonraki sahibi iyi olursa kolay atlatır.

0|0
    0|0
  • Bozulur tabi sakın yapma böyle bişey

0|0
    0|0
  • köpek psikolojisinden anlamam ama hoşnut olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bırak ağlamayı ölür
    Benimde retriever cinsi köpeğim vardı 5-6 ay kadar bir süre baktım. Aslında hiç kimseye saldırmıyor havlamıyordu ama görüntüsü yüzünden korkuyoruz ses yapıyo bilmem ne diye şikayet ettiler mecbur enişteme vermek zorunda kaldık onun dükkanında duruyordu 1 hafta hiç yemek yememiş zayıflamış, sonra hiç yapmadığı şey arabalara saldırırken bir araba çarpmış ve can çekişip ölmüş hala onun pişmanlığını yaşıyorum babanı ikna etmeye çalış veya bunu okut

2|0
    0|0
  • Bana verebilirsin bir köpek istiyorum zaten emin ol çok iyi de bakarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...