Kapat

İslamofobi değil Arabiafobi olmalı haksız mıyım?

Bence dünyanın en cahil topluluğu araplar. İslam olan diğer ülkelerde bu kadar terör yok. Endonezya, Malezya, Gana (%30), Nijerya gibi ülkeler İslamı yaşıyorlar ama Allahu Ekber diyerek kafa kesmiyorlar. Hatta çoğu kişi bilmez ama İran'da bile Islam araplar gibi yaşanmıyor.

Metroda metrobüste bile karşılaşsam tiksiniyorum araplardan. Pislikler

2|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Her Arap aynı mı, genellemen doğru mu? Peygamberimiz Hz Muhammed Arap idi. Sizin için bir şey ifade ediyor mu bilmem! Bu yaptığın ırkçılık değilde ne? Araplarda size ayılıp bayılmıyor zaten! ya da dikkat çekmek için bunu paylaştınız. Bu kadar ucuz olmaya gerek yok!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abi vallahi yanılıyorsunuz saudi arabistanda çok iyi yerli Araplarla tanıştım çok durust insanlar. Halada gorusuyorum. Annem babam hava gittiklerinde evinde iki gün agirlqdilar. fasli bir iscim var şeker gibi..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Haklısın Sizinkiler daha çok DinciBaşı kesilip millete saldırır

0|1
    0|0
  • Senin bu yaptigina irkcilik denir. Türk milleti irkci degil milliyetci olmali. Evet araplardan ben de haz duymam. Onlarda bize karsi öyleler. Türküm dedigim an kac sohbetten kovuldum hatirlamiyorum bile ! Önemli olan arap ermeni kürt degil önemli olan İnsan olmak

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum yazdıklarına

0|1
    0|0
  • Avrupada senin gibi dusundugu icin bizleride terorist gibi görüyorlar. Ya senin mantigina...

0|1
    0|0
  • Yanlış bir genelleme yapmissin. Ben çok düzgün araplarda tanıdım. İslama gelince türkiyede islami harika yasamiyor. Her ülkenin değerleri sorunları başka başkadır. Araplar yanlış bir şey yapınca diğer islam Devletlerinde aynısı yapmak zorunda degil. Bece sorun insanlık. Mesela sende islami savunuyorsun Şu an ama islamin hoşgörüsü araplara pek işlememiş. Pislik falan hiç olmuyor.

0|0
    0|0
  • en cahil en pis.. les gibiler bence daha temizligini bilmiyolar biz dindariz diye geciniyolar..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Gana'da Boko Haram isimli terör örgütüvar. İslam terörü yapıyorlar. Öldürdükleri kadın sayısı belli değil.
    Din artık sadece aptalları kandırmaya yönelik kullanılan bir araç.
    İslam olan her ülkede terör var.

1|1
    0|0
  • islamın en güzel yaşandığı ülke bence Türkiye.

1|1
    0|0
  • Yaptigin giybettir
    Katarda BAE de de teror yok

2|2
    0|0
  • Ne gelirse başımıza şu araplar yüzünden geliyor

0|1
    0|0
  • Kanka onlar Peygamber efendimizden önce Bedeviydi. Peygamber efendimizden sonra tekrar bedevileştiler, bu kadar basit. Suudi arabistan dediğin amerikanın oyuncağı, başka birşey değil.

0|1
    0|0
  • Araplar dini ticaret haline getirmiş ve Selman bin Abdülaziz'in ailesi için çalışıyor din. 200 bin kişilik bir aile zengin gerisi züğürt. Kral ailesi payını yiyor.

0|1
    0|0
  • Her türk temiz olmadığı gibi her arapta pis değildir. Bunlar oyun

3|1
    0|0
  • Yanlış politika bunlar başka bişe değil.

0|1
    0|0
  • İslam dinini bitirdiler artık bu tarz olayların hepsi Dinin sonunu getirdi.

0|1
    0|0
  • birleşik arap emirliklerini hiçmi internette falan görmüyorsun avrupa dan daha medeni o arap dediklerin sen teröristleri araplar la karıştırma bence

0|1
    0|0
  • arapların totosuna koyyım. ibineler. onların yüzünden oldu zaten. türkiye'ye fırsat verseler, 1-2 haftaya kadar suriyeden girer, taaaa öbür taraftan çıkar. biliyorlar işte.

0|1
    0|0
  • Degilsin islam dunyasinda var bu cahilik

0|1
    0|0
  • Ben hiçbir müslüman ülke içaçıcı durumda değil insanları açısından.

0|1
    0|0
  • Irkçı her tür görüşe karşıyım. Genellememek gerek.

0|0
    0|0
  • Ben arap alevisiyim bizim ırıkımızda hiç öyle bişey yok bunları yapanları lanetliyoruz zaten hakkımız yenmediği her zaman Türkiye'nin yanında olduk şimdi benim suçum ne?

1|1
    0|0
    • Türkiyede ki Araplardan bahsetmiyorum. Onlar baş tacı

• Katar'a, Arabistan'a gittim insanların çopu pislik ve mide bulandırıcı katlanmak yanlarında yaşamak mümkün değil BAE onlara göre nispeten daha iyi falat Arap diyince çok büyük bir genelleme oluyo özelleştirmelisin biraz

• Tek tek ülke ismi vermek istemedim. Ama Türkiyede ki Araplardan bahsetmiyorum.

• Bütün araplarla helalleşebilcekmisin bu sözlerden sonra

1|0
    0|0
Yükleniyor...