Abi ayakta uyuyoruz, ne kadar salak bir miletiz ya?

Lan arkadaş... Milyonlarca can verildi patlamada.. Biri hala vajinasının biri hala penisinin derdinde ya... Yok hoşlandığım çocukla nasıl iletişime geçeblrm yok.. bir kızı çok seviyom ne yapabilirim.. Arkadaş bari bir gün ya bir gün dünyevi şeyleri düşünmeyin haberleri takip edin belki bişey kaparsınız ya... Yok arkadaş bu ülke her boku hakediyor.. Bizim ülke beyniyle düşünüp kalbiyle yorumlamadığı sürece bizden bir bok olmaz... Bir bok olmaz!!! Haksızmıyım ya? Bu ne yani?

1|2
111

En İyi Kız Görüşü

• Evet abim şehit düştüğünde de dedim ateş düştüğü yeri yakar!!

0|1
    0|0
    • Basın sağolsun çok üzüldüm :( bnmde en yakın arkadaşım yanımda şehit olmuştu askerdeyken o psikoloji çok zor :(

• @Sananexp Bilemiyorum... Hiç yapmayacağımız şeyleri yaptık

• Hani kalkipta Osmanlı Devleti deme noldu sustun anan bacin herkesin mali olcak devlet değil sapıklık yani

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın
    Milletin aklı mahrem yerlerinde atıyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynısını şu an düşünüyordum tam değerli dostum. Bo soruya cevap vermek istedim. Ülkemizde milli birlik ve beraberlik kalmadı pek. Ancak medyadan yazılar yazıp, üzgün emojiler yaparlar veya dediğin gibi millet umursamıyor hiç olayları. Ülke elden gidiyor. Hükümete tapan halk, uyumaya devam ediyor. Tatlı rüyalar..

0|1
    0|0
    • ya kardeşim.. Sen yarın o patlamadan darbe almassın öbür gün almazsın."Amaan nasıl olsa unutuluyor" deyipte tepkisiz kalırsan... O bombalar arta arta ülkeyi elden götürür... Bir ülkenin topluluğu ayakta kalamazsa vatan ayakta kalır mı?

• Çok haklısın kardeşim. Onu diyorum bende. Bu olayları artırıyorlar normalleştirmeye çalışıyorlar bu olayları, halbuki normal olan bir şey yok çok kötü her şey. Halka korku salmak istiyorlar. Millet olarakta hiç üstümüze düşenleri yapmıyoruz. İmralı canisini lüks yaşat, Suriyelileri topla ülkeye, teröristler mecliste.. Ülkeyi resmen teslim ediyor baştaki hain. Beddua aldığı kadar, hayır duası da alıyor, halkımız gerçekten salak.

• Kardeşim bak Rusya nasıl birlik oldu hemen bize karşıda gelmediler akdenize ve oradaki turizmi durma noktasına getirdiler. Hani sözü açılınca biz en çok birlik ve beraber olan milletiz ya bir şey söyliyim mi? Bu bizden 2 kuşak öncesine ait. şu an herkesin derdi Semih'in herkes tek tek gidecek deyip kendisi gitmesi. Şu ülke şu insanlarla her bir b. ku sonuna kadar hak ediyor.

0|1
    0|0
  • Haklısın reis. Ülke elden gidiyor.

0|1
    0|0
    • Bir ülkeyi bombalar silahlar değil.. Duyarsızlık ve sadakatsizlik batırır. Çanakkale de milyonlarca bomba atıldı!

• Aynen millet çok canım

0|1
    0|0
  • ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar demişler sende unutcaksın 1 haftaya

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
    • Hala görüyorum sövesim geliyor.. Diğer ülkelerde böyle bişey yaşandı diye ülkenin sporcuları bile armalarında taşıdı olayı be... Sosyal medya birlik olup toplumun bu konu üzerinde tartışması üzerine döndü durdu.. Biz hala..

• Valla olursada anan bacin kimlerin elinde olur düşün derim ;)

0|1
    0|0
  • haklisin.

0|1
    0|0
  • yok beolum.

0|1
    0|0
  • O vajinasının, penisinin derdinde olanların çok büyük ekseriyeti de hükümet aleyhtarı. Daha ülkenin dertleriyle dertlenmemişler kalkıp bu yaşananların üstesinden gelmeye çalışanlara kulp buluyorlar. Bu aleyhtarların sözlerinin hiçbir kıymet-i harbiyesi olmadığı buradan da anlaşılıyor.

0|1
    0|0
    • Şimdi onlara bunun yanlış olduğunu söylesen.. Patlama bana mı patladı filan diyecek.. Adamı seri katil psikolojisine sokacaklar..

Yükleniyor...