Her Şeyi #UZATANLAR Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Her Şeyi #UZATANLAR Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
M: Merhaba Serkan Nasılsın?

S: İyiyim Sağ Ol Gardaş Sen Nasılsın?

M: İşten Çıktım Otobüse Bindim, Akbili Bastım, Durakta İndim, Yürüyerek Eve Giderken, Susadım Bakkala Girdim Bir Erikli Su ve Sigaram Bitmişti Sigara İstedim Parayı Verdim, Para Üstünü Verdi Bakkal, Bakkala Kolay Gelsin Dedim, Bakkal Sağ Ol Dedi, Sonra Bakkaldan Çıktım Yürürken Bir Köpek Gördüm, Köpeğin Sahibi Çok Sinirli Birine Benziyordu, Eve Yaklaştım Dış Kapıyı Anahtarla Açtım, İçeri Girdim Kapıyı Kapattım Merdivenden Çıktım, Kapıyı Açtım İçeri Girdim Ayakkabımı Çıkarıp Ayakkabılığa Koydum, Lavabonun Kapısını Açtım İçeri Girdim, Musluğu Açtım Elime Sıvı Sabun Döktüm Elimi Yıkadım, Sonra Havluyla Kuruladım, Havluyu Astım, Lavabodan Çıktım Kapıyı Kapattım. Odamın Kapısını Açtım Üzerimdeki Kıyafetleri Çıkardım Evde Giydiklerimi Giyinmeye Başladım Sonra Dışarıda Bir Araba Kornaya Çok Bastı. . . . . .

İşkence Metodları V.0.0.1

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @benaslındayoğumm @_EbuTurab_ @KntszmLq @Rüyamdagörsem @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Bıyıklı20 @Dark_Trouble @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @KalpsizBey @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @TheKerim54

3|1
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Benim arkadaşım da böyle. Bir soru sorarsın, cevabını alana kadar uzatır da durur. Sonuça gel diyorum. Hala devam ediyor. Üstelik arkadaşlarla uyardık fakat böyle biri olduğunu söylüyor. Bende öyle kabul ettim.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Az ve öz konuşmaya tepki olarak doğmuşlar. Doğuştan mı gelir bilmiyorum ama bazı arkadaşlarımda da görünen bir durum. Adam ''Allah'a emanet ol'' diyor tam o sırada kapıyı açıp çıkacağım başlıyor konuşmaya, şöyle git, böyle git... Bunun için yetişmem gereken yere zamanında gidemediğim çok oldu.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 10

• Dünya da en nefret ettiğim şey bir şey anlatırken her yeni kelimenin gidişatını ve gelişini analatmak.. Geçen günü yumurta alamaya gittim tavuk yumurtası , hani bakkallar kaz yumurtası satmaz, bazen hindi yumurtasıda arayan olur, hindi yumurtası üzeri kahve rengi çilli olan yumurtadır. Çil insanlarda da olur bilhassa kızıl saçlılarda.. Bu bir örnek sonrada asıl anlatacağını unutur. Sık alnına mermiyi kurtul.

1|3
    0|0
  • Aynı benim kız kardeşim 😄

1|1
    0|0
  • Kadınlar mesela, hem tırnak hem saç hemde konuları uzatıyorlar..

0|1
    0|0
  • sen bunu yazarken nasıl dayandın yahu? :P

dayanılmaz fakat bazen bende böyle oluyorum adam anlattığım halde ne oldu diye zorladığında

0|1
    0|0
  • Bunlardan biri de benim annem

0|1
    0|0
  • Muhtemelen kızdır.
    Erkek böyle uzatmaz

0|1
    0|0
    • Son Kişi Bayandı. Ama Erkek Modelleride Var.

• ona erkek denmez yaa:))

• Aynen Gardaş Bu Tip Kişilerden Nefret Dahi Etmiyorum Kelime Bulamıyorum Tanım İçin.. Ben Bu Yüzden Evlenmedim Diyebilirim Birçok KADIN Çok Ama Çok Konuşuyordu..

• Ağzına çakarım.

0|1
    0|0
  • Bu kadar detayı sevmiyorum :) haklısın reyis.

0|1
    0|0
  • Yaptığı her şeyi ayrıntılı bir sekilde anlatanlara ben de ayar olurum. Gereksiz tamamen.

0|1
    0|0
  • Öldürün beni diyesim oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...