Çok mu duyarlısınız?

Merhabalar

Paylaşımlar haberler vs vs ne güzel duyarlı pozları kesiyorsunuz ya... Şu malum patlamada ölen kişi sayısı 1 olsaydı yas tutulacakmıydı? Ölen insanların sayısına göre muamele yapan insan dolu... Şehit sayısı 1 olunca hayat devam eder fakat şehit sayısı 5 olsa " Şehitler ölmez Vatan bölünmez " 1 insan ölünce başımız sağolsun 8 insan ölünce " Ülkede yas " tabi bayrağı yarıya indirmende şart yoksa nasıl duyarlı olursun ! Duyarlı olmak için 10 şehit ya da 10 vatandaşın ölümünü beklemediğım için mutluyum, bir şeylere tepki göstermek için patlama olmasını beklemeniz ne kadar saçma, iyi ki yas ilan edildide ülke hakkında konuşuyorsunuz yoksa şimdi sorularda " yalanmaktan hoşlanır mısınız " diye sorardınız.

En sinir bozucu olanda kendi kızının nikahı için askeri polisi harekete geçir, şehrin bir kısmında yolları kapatıp hayatı durdur üst düzey koruma sağla fakat olay halka dönünce dön bir tarafını koy kafanı yastığa yat 1-2 günlük yas ilan et.

Vefat edenlerin mekanı cennet olsun Allah ailelerine sabır versin.

1|6
3|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yüreğinr sağlık..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sorma ya evet çok duyarlıyım.. Hele duygulu anlarda hiç dayanamaz hemen göz yaşı dmkerim çok duygulanırsam hüngür hüngür ağlarım... Çocuk iken yediğim elmanın koçanını atamazdım şimdi o ne yapar diye..

1|0
    0|0
  • Mekanları cennet olsun. Malesef artık ülkede 1 şehit olunca kimsenin umrunda olmuyor. 2 olursa hafif bir sarsıntı 10 olunca bu vatanı böldürmeyiz moduna giriliyor. Dediğin gibi kendi için yolları kapatan keskin nişancı, denizaltı, gemiler kullanan adam bu ülkenin insanları için kullanmıyor. Kader utansın ne diyelim Türk milletini sadece oy kullanmaya zorlayan kader. Zamanında insanlar uyarmıştı kimsenin umrunda olmadı. İnşallah bu saatten sonra insanlar doğruları görür. Yine görmeyecekler belki çünkü patlamadan sonra bile tayyip istifa etsin isteniyor oyuna gelmeyin dendi. Böyle hastalıklı bir zihniyet olabilir mi?
    Şu haberide vermeden geçmiyelim. Büyük ihtimal bugün haberlere dahi çıkmayacak. Mardin'de 2 şehit var. Ve Tunceli'de jandarma komutanlığına saldırı düzenlenmiş.

1|0
    0|0
  • "Şehit sayısı 1 olunca hayat devam eder fakat şehit sayısı 5 olsa " Şehitler ölmez Vatan bölünmez " bunu bekleyene afedersin kahbe
    "1 insan ölünce başımız sağolsun 8 insan ölünce " Ülkede yas " "bunu bekleyene gevşek deniyor

Bunları yapan sanıyorki her saldırıda kendinden olmayan birisi ölecek iki gün sonra (Allah göstermesin) böyle bir durum olupda kendi canından birinin yandığını görünce ozaman görücez ölen insanların sayısına göre muamele yapan insanları

(Vefat edenlerin mekanı cennet olsun Allah ailelerine sabır versin.) Amin

1|0
    0|0
  • tek sorun halkımızda halkımızın cahil olması herşeye en kötü duruma bile normal bir durummuş gibi alıştırıldık reis resi diye bağıranlar ne yapıyo ne diye çok merak ediyorum bu güzel ülke ve insanları ne hale getirildi bu hale getirenlerin neyse ne desek boş o yılan bir gün herkesi ısıracak o zaman herkesin aklı başına gelecek ama inşallah iş işten geçmemiş olur o zaman İYİ UYKULAR TÜRKİYEM

1|1
    0|0
  • Amin..

Allah buna sebep olanları ve destekçilerini kahhar ismiyle kahru perişan eylesin.

1|0
    0|0
  • Valla ne desen haklısında şimdi koruma işine gelince azıcık saçmalamışsın yani. Ve buradan herkese duyrulur ilk bomba dışarda patladı girişte girmek istenildi güvenlik izin vermedi sonra patlama oldu. Daha karışıklıktan faydanalarak içeri girmişler. Bana kendi kuzenim anlattı kendiside güvenlik görevlisi havalimanında şansa sigara içiyormuş dışarıda. He ama ülkem o kadar aptal ki 2 gün sonra survivor u kim kazandı o konuşulur. Yaşayan aptal sürüsü çok. Evet ağır cümle ama kimse kusura bakmasın ülkesinde ölen insanlar varken bunu normal bir şekilde karşılayanlar benim için böyle.

1|0
    0|0
  • Kınama lanet okuma görmek istemiyorum artık yapılacaksa bir an evvel icraata geçip bu kansızların kökten bitmesi gerek. Güvende değiliz hiç birimiz ölenlerin mekanı cennet olsun yaralılara acil şifalar olsun inşallah

1|0
    0|0
  • Amin ne duyarlısı ölüm korkusu kapıya dayanınca millet feryad ediyor oda duyarlılık değil kendi can derdi hergün şehit veriyoruz güneydoğu da kimsenin umurunda bile değil malesef malesef malesef

1|0
    0|0
  • Filistin Suriye Irak Pakistan Misir daki musluman KARDESlerimiz yillardir can verirken ne kadar duyarliydiniz! En sinir bozucuda bu.

Benim gozlerim cocuklarin sahile vurdugunu gormus, bu yikici. Insan kendine sormali ben bugun nefes aliyorum ama niye? Sanki hukumet bize silah dogrultuyormus gibi su nefretinizi bir birakin, ve gidin TARIHINIZI bir okuyun anlayin zamaninda kim kime silah dogrultmus kimler salincaklarda asilmis. Yoksa siz birbirinizi yerken o soysuz dusmanlar kendileri patlaticaklar. Sonra 1 veya 1000 kisi ne fark eder, dusman icimizi kadar girmis burnumuzun dibinde... ama bazilarimiz dusmana benzemisler farkinda bile degiller.

0|0
    0|0
    • Hükümetinde saydığın arap ülkelerininde Allah belasını versin. Kardeş miş... hadi lan. Senin gözlerin sahile vuran kürt çoçuğu görür benim gözümse al bayrağa sarılı tabuta baba diyerek koşan Türk askerinin ve Türk polisinin emaneti olan yetimleri görür hatta görmediklerimde var onlar daha doğmamis 6 aylik 7 aylik şehit yetimleri ! Hükümet ile el ele ülkeyi mahvettiniz tebrikler onlarla birlikte sizde yok olun inşallah.

• Filistinmis Irakmış Mısırmış salak araplar. Ne zaman Dogu Turkistan dedin Bosna dedin Kosova dedin Yakutistan dedin Bayırbucak dedin Karabağ dedin kısaca sen ne zaman Türk dedin !. Ahmak arapçılar.

• Okadar can gitti :( ilk degil sonda olmayacak

1|0
    0|0
  • Mekanları cennet olsun. 😔

1|1
    0|0
  • duyarsızlaştırıldık be kardeşim

1|0
    0|0
  • Şehitler ölmez vatan bölünmez.

1|0
    0|0
  • Canim. kizim benim

1|0
    0|0
  • Yuregine saglik, allah rahmet eylesin amin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın

1|0
    0|0
  • Yazik size! Su basindaki ortuyu (tesetturu demiyorum farkindaysan susluman!) inandigin dini Araplar getirdi Turklere. Sana diyecegim bu kadar. Kendinizi kucuk duruma dusurmeyin, bu kadarda irkci olmayin lutfen. Allah islah etsin sizleri.

0|1
    0|0
    • Yazık bize... tekrar ve tekrar Araplarin Allah belasini versin !. Akapeli kaybol yavrım basimdakini de en guzel yerine dür emi sefil arapçı 😂

Yükleniyor...