Yay burcu erkekleri? Yay burcu sevgilisi olanlar?

Yay burcu erkekleri? Yay burcu sevgilisi olanlar? yay burcu hakkında neler söyleyebilirsiniz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• gevşek insanlar tanıdıklarım öyleydi yani gerçi burçlara pek inanmam ama

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yay degilim ama yay tanidiklarim var. En belirgin ozellikleri bencil olmalaridir gercekten cok fazla bencillerdir kendilerini guvene aldiktan sonra yaninda dunya yansa umrunda olmayacak kadar. Rahatina ve keyfine düskundurler. Eglenmeyi ve arastirmayi severler.
    Okumasa bile kendini gelistiren insanlardir. Her konuda bir fikirleri olur. Ozellikle teknolojik aletler ilgilerini ceker.
    Sabirsizlardir.
    Maymun istahlidirlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben yay burcuyum. Tek kötü yanımız sanırım sıkıntıya gelemeyiz. Biz ne zaman istersek o zaman. Hepimizin özel dünyası vardır. Kendine zaman ayırmak isterse ayırır, sevgilisine isterse o zaman ayırır. Kısıtlamalara , kurallara gelemez.
    Eğer kafa dengiysen , en iyi kafa dengi olacağın burçtur. Eğlencelidir çoğu ve eğlendirir... Ne kadar keşfetme duygusu ve maceraperest dahi olsa çoğu çok sadıktır.

0|0
    0|0
  • Evet bende 30 kasım yay burcuyum. Bütün burçlar bir yana yay bir yana kanıtlanmış bişey bu. Her konuşa en üstün olan bir burç. Eğer bir erkek yay sevgili bulursan bırakma onu. Benimde Şu an sevgilim yok ayrıldık uzun zaman oldu bana dönmek için elinden gelen herseyi yapıyor ve başka kızlar tarafından çok dikkat çeker yay

0|0
    0|0
  • Iyi insalarız. Eğlenmeyi eğlendirmeyi severiz. Buze sorunla gelmeyin. Çabuk depresyona gireriz.

0|0
    0|0
  • Yay erkeğiyim, özgürlüğü severim, yaşamayı severim, anın tadını çıkarmaya bakarım

zevkli ve renkli bir kişiliğimdir. asla sıkmam ya da sıkılmam

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • bir yay burcu olarak cevaplayayım asla ama asla sıkmamalisin aksi takdirde kaçışı kolaylastirirsin eh bide eğlenmeye karşı rahat böyle yani

0|0
    0|0
  • bilmiyorzzzzzz

0|0
    0|0
  • annem yay burcu gerçi ama yay erkeği çok artist.. ve kendini birşey zanneden tipler..

0|0
    0|0
  • Kova olmaz mi :)

0|0
    0|0
  • ben yay burcuyum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmiyorum, hiç yay burcun bir sevgilim olmadı :D
    Ama biraz arkadaşım oluyorlar sanırım :D

0|0
    0|0
  • Yay burcuyum ama erkekleri bilmem. yaylar genelde gergin agresif cinsel. isteği fazla olan katı sert ama aslında yumuşacık kalpleri olan deli dolu eğlenceli neseli sevecen yardım sever insalardir

0|0
    0|0
  • Kendim düpedüz yayım 😈

0|0
    0|0
  • Sevgilim yay burcu. Eğlenmeye düşkün yani özgür bir tip fazla sıkıya gelmez. Acayip sahiplenici bir özelliği var. Çok iyi birisi ama dünya umrunda değil psikolojisi bozuk biraz 😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...