Acil yardım istiyorum Havuz arkadaşı arıyorum?

Oturduğumuz havuzlu sitede yönetim ile birlikte sitede oturanlar bizi dışladılai Bir sürü kavgalardan sonra şu anda havuza girip yüzüyoruz fakat Kendimizi çok yalnız hissediyoz bizimle birlikte havuzumuzda yüzecek arkadaşları nereden bulabiliriz Kürtlerle aynı havuzda yüzmek istemiyoruz Kürtleri havuzda yüzdürmeyecez dediler.
Bir sürü kavgalardan sonra şu anda havuza girip yüzüyoruz pissiniz siz kalabalıksınız gibi bahanelerle bizi havuza sokmak istemiyorlar

0|1
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Özverili olarak. Bazıları Müslümanlık ile dalga geçmek için www.facebook.com/.../ linkinde olan web sayfaları ve web siteleri kurarlar. Neden? Çünkü dünkü olay gibi şeyleri -İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki dış hatlardaki patlama- hazmedemezler yani sinirlenirler. Bu nedenle, tümüyle Türkçe konuşarak bir fedakârlık yapmanız şart böylesine bir durumunuz varsa çünkü çoğu insan ister istemez sinirleniyor. Yedekte Bekleyen Allah Adayı web sayfasına da tepkiler "sinir" ile yağıyor ama o sayfayı kuranın da amacı "sinir". Erdemli, faziletli bir fert, kişi; taş atmaktan laf atmaya geçmiş olması gerek. Sözüm meclisten dışarı. :) Zira iki kişinin arasını ancak üçüncü şahıs bozabilir (terörizm).

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Madem kalabaliksiniz nasil yalniz hissediyosun arti oyle bir terbiyesizlik yapamazlar en doğal hakkiniz olmadi polisi arayin kimsenin hakkina tecavuz edilemez

0|0
    0|0
  • Adresi ver geliyorum. Hatta onlar yüzerken havuza zçacagim en ishalinden.

0|0
    0|0
  • çok saçmalık böyle olmaz kürt olabilirsiniz ama insansınız

0|0
    0|0
  • Kürt değilim ama böyle şerefsizlik duymadım..

0|0
    0|0
  • Bu olay gerçek olamaz.. 😱 Şaka dimi bu?

0|0
    0|0
  • Aidat veriyorsun o havuza bal gibi girersin, beğenmiyorlarsa polis çağırsınlar bakalım ne olacak. Olmadı taşınma alternatifleri var.

0|0
    0|0
  • Adamlar haklı.

0|0
    0|0
  • niye yüzemiyomuşsunuz siz nedenmiş

0|0
    0|0
  • Tuhaf nere ora

0|0
    0|0
  • ırkçılık yapıyorsanız teröristleri savunuyorsanız hakediyorsunuz, onlar ırkçılık yapıyorsa sonuna kadar direnin siteye aydat para veriyorsunuz tabiki havuz a gitme hakkınız var

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...