Hiç arkadaşım yok sosyalleşemiyorum?

Arkadaşlar samimi olduğum şöyle bir kafeye gidebilieceğim kimsem hiçbir arkadaşım yok bu ailemden değil benden kaynaklanıyor okulumda ki insanlar bana uygun değil. Sosyal değilim bu yüzden hiç sevgilimde olmadı. Kurslara falan yazılsam arkadaş edinir miyim? Ya da yapılacak başka birşey var mı,?

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• İşte çalışırsanız arkadaş edinirsiniz. Lisede, zatan adam gibi insan bulmak kadar zor bir şey yoktu... En azından çalışırsanız, yaşıtlarınızdan büyükleri ile olacağınız için, liseyi bitirmiş bir geri zekâlı bile o yaşa kadar adam olmuş biri olacağı için daha iyi arkadaşlıklar kurulur. Zaten evliliklerin flört dönemleri için bile "bahane ortak mekân" şart. Yaz tatili geliyor!

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet kurslara yazıl faydasını goreceksin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kurslarda daha kolay arkadaş edinirsin ama tabi çabalaman lazım biraz

1|0
    0|0
  • Evde oturma dışarıya çık.

1|0
    0|0
  • Kurslara yazıl hem kendini geliştirirsin hem arkadaş edinirsin

1|0
    0|0
  • kardeşim bende sana yakın bir insan tipiyim :Dsende bitiyor bende çok kurslara dershanelere gittim ama yok yine

1|0
    0|0
  • Benimde yok ve bazende hiç istemiyorum

1|0
    0|0
  • Nereye yazılırsan yazıl sen çabalamadıkça hayatında hiçbir şey değişmeyecek.

1|0
    0|0
  • spora felan git hobi kurslarına , gruplara katıl bulursun illa ki

1|0
    0|0
  • Git oralarda tanis bulursun sana uygun bir kac kisi

1|0
    0|0
  • İçine kapanık bir insan olduğun için oluyor bunlar. Kursa da gitsen aynı şikayetin olacak. Bu senin karakterin çünkü. Sen kendini geliştirmeye arkadaş edinmeye bak. Bunun da en iyi yolu okuldur. Çünkü okuldaki arkadaşlarınla sabahtan akşama kadar berabersin😉

0|0
    0|0
    • Ben böyle çevresi geniş biri olmak istiyorum

• Tamam da bu önce okulda başlar. Sonra onun arkadaşıyla diğerinin arkadaşıyla derken bir sürü çevren olur 😉

• benımde yokkkk

0|0
    0|0
  • Yaşın kac
    Okulun ne

0|0
    0|0
    • 16 yaşındayım sağlık meslekdeyim

• İnternetten arkadaş bulmak kolay yazarımda seninle bir yerde buluşup gezebilicem mi? Hayır

• Sen bilirsin minik kuş

• Burda buna hevesli bir suru insan var genclere sans ver bence

0|0
    0|0
    • İnternetten istemiyorum

• Valla ne deyim cevreni bilmiorum nasil birisin bilmiorum arkadas bulursunda dost zor

• okulun mu o niye

0|0
    0|0
  • Motorla gezelim senle, turistik mekanlarda dolaşalım biraz açılırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kursa yazıl bence de

1|0
    0|0
  • Evet olabilir ama ne kadar iyi olur bilmiyorum

1|0