Ben böyle düşünüyorum. Ya siz?

Birçok terör olaylarının, cinsel tacizin, katillerin havada uçtuğunu bir yerde yaşıyoruz. Ki benim 5 yaşımda ilk mahkemem tacizden, ikinci mahkemem annemin vurulmasında oldu.

İnsanların evlatlarını sokaklara salma olayını halen anlayabilmiş değilim. Cennete düştüler de, herkes iyi insan falan mı zannediyor bu kendini ebeveyn sananlar?

Ben her insan gibi anne olmayı tabiiki isterim. Fakat bu kadar kötü insanların, bu kadar pis olayların içine; kendi canımı, kendi kanımı nasıl göz göre göre kurban edebilirim ki? Ben çocuk doğurma taraftarı değilim. Ya siz?

Güncellemeler:
Siz olayı anlayamamışsınız. Ben evladımın bebek yaşta ölümünü, kolunun yarısını yerde, bozuk psikolojisini, bacağının kesilişini görmeye katlanamamaktan çocuk fikrine katılmıyorum. Başka yere çeviren; yapsın, kansızdır. Dediklerime "Ben yine de katılıyorum, her şeye rağmen çocuğu doğururum. Illa ki olacak şeyler." diyen insan zaten karşımda baba ya da anne vasfını hiçbir zaman kazanacak bir birey değildir.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya haklı haksız bilmemde 5 yaşında taciz ne annenin vırulması ne yav

0|0
    0|0
    • "Sen ne gördün ki?" cilere bu ülkede yaşadığımın birazcık olsun çeyreğini göstermek için yazdım. Keske elimde olsada "beğenmiyorsan git" diyenlere "gidiyorum" diyebilsem

• Annemi kaybediyordum çünkü.

• O sevdiğin annene sor o zaman bugun olsa yine aeni isterdi.. Ne zaman oldu bu vr nerde

En İyi Kız Görüşü

• Ben de degilim tabi ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ülke de bende düşünmüyorum benim herşeyim olur öyle birşey olursa benim herşeyime zarar vericek birinin ben herşeyini öldürürüm.

0|0
    0|0
  • hayır sadece sen anormal bir çocukluk yaşamışsın

0|0
    0|0
  • Sorumsuzum diyebilirsin eveleyip geveleme

0|0
    0|0
  • kötülere mi kalsın dünya? endişelerim var ama yine de çocuğum olsun isterim

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim genelde, ancak bazen iyimser olmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...