Bu Deep Web mevzusu ne oluyor?

Bu sıralar çok görmeye başladım bu Deep Web mevzusu ne oluyor?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• İnternetin karanlık yüzü. Yani biz internetin sadece %10 unu kullaniyoruz. %90 ı karanlık

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Deep Web bizim kullandığımız internetin diğer bir kısmı. Aslına bakarsan sanal alemde bizim kullandığımız internet sadece %4-5 lik gibi bir dilimi oluşturmakta. Geri kalan kısım ise Deep Web olarak adlandırılmakta. Burada kiralık katil tutabilir, hacker kiralayabilir, uyuşturucu satın alabilir ve çocuk p*rnosu dahi bulabilirsin. Her türlü işkence piskopat manyaklık ne varsa oranın legal olduğu tek yer deep webtir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Saçmalık

0|1
    0|0
  • İnternetin bizim göremediğimiz illegal bölümü

0|1
    0|0
  • buzdağı

0|1
    0|0
  • Halk dilinde ''bok çukuru'' deniyor. Sen anla gerisini :D

1|1
    0|0
  • Bilmiyom ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Şİmdi internet deyince hemen aklımıza google, youtube, facebook, twitter, p*rno siteleri, bloglar, forumlar falan geliyor ya. O iş öyle değil aslında. Bunlar için kurulmadı internet. Bilgi akışı için kuruldu. E hepimizin olduğu gibi devletlerin de her türlü bilgileri bu web üzerinden sağlanıyor. Kodlamalarla şifrelenmiş ya da standart internet sağlayıcıların şifrelemiş olduğu ve erişimine izin vermediği sitelerdir aslında deep web. Burada aklına gelecek her türlü psikopatın manyağın, illegal iş yapanların adresleri mevcut. Masonların illüminati gibi gizli toplulukların falan mesajlaştışı ve dünya üzerinde ki bütün üyelerie falan ulaştığı sitelere de deep web denir. Yani bizim kullandığımız gündelik sitelerin ve illagal işlerin haricinde kalan her şey deep web olarak adlandırılır. Zaten internetin genel adı web tir. sivil ve standart vatandaşların kullanmadığı alan deep web'tir. Bu deep web diyelim ki internetin % 85'i, bizim kullandığımız kısmı % 15 i. Deep web'in içinde ki katillerin, yamyamların uyuşturucu ve çocuk tacirlerinin falan kullandığı sitelere ise genel olarak dark web denir. Yani dark web olan herşey deep web tir.

0|1
    0|0
  • deep web, dark web var bide o daha üst segment her türlü pisliğin olduğu uyuşturucu kiralik katil çocuk p*rnosu korkunç videolar ne ararsan bulabilirsin.. ben en son deep webde poposunda şişe kırılan adamı seyretmiştim iğrendim tiksindim adamın makatına 15 tane dikiş atmışlar.

0|1
    0|0
    • Bunları nasıl bulabiliyorlar peki veya hiç birşey yapamıyorlar yani öyle mi?

• Gerçek internet uzaylılar kaos para yeni dünya düzeni Michael Jackson Amerika birleşik devleti

0|1
    0|0
  • herkes ölümüne sallar şimdi... Deep Web olay şu sen şunada sadece arama motorlarının izin verdiği düzende hareket ediyorsun deep web arama motorlarının izin vermediği daha bir sürü sistem var örnek sen bir siteye girerken HTTP protokoli ile giriş yaparsın bir siteye girmenin bir sürü yolu var

0|1
    0|0
  • çok derin işler onlar

1|1
    0|0
  • İyi bişe olmuyor. Hiç merak etme öyle devlet sırrı falanda bulamazsın :)

0|1
    0|0
  • Derin İnternet, Girmeni tavsiye etmem başına işler alabilirsin :)

1|1
    0|0
    • Ne tarayıcı olarak Tor kullanmak, ne de deep webe girmek bir suçtur. IP adresinizi, güçlü altyapısı ile anlık olarak değiştiren bir anonimite aracı olan Tor Browser ile standart internet erişimi de sağlayabilirsiniz, tercihinize kalmıştır.

• bende bilmiyorum biri yazarsa öğreniriz

0|2
    0|0
    • Bir bilgi okyanusu olarak düşünülebilecek internette, bir arama yaparken ağ attığınızı düşünebilirsiniz. Yüzeydeki bilgilere erişim kolaydır, ancak derinlerde ne olduğunu asla bilemezsiniz.

Deep web için 'kimsenin erişemediği, ancak çok önemli, faydalı' verilerin bulundu bir dünya düşüncesi bazıları tarafından dile getirilmektedir. Ancak tüm sitelerin kişisel sunucularda bulunduğu bu dünyada, herhangi bir denetim, kontrol, takip vs. söz konusu olmadığı -ya da çok çok zor olduğu için- aklınıza dahi getiremeceğiniz, uç noktalardaki içeriğe de sık rastlanır.

Kimler kullanıyor?

Dark net olarak da bilinen bu dijital ekosistem hacker’ların, bilim adamlarının, uyuşturucu tüccarlarının, katillerin, fizikçilerin, politik aktivistlerin, hükümetin, polisin, teröristlerin, sapıkların, veri tüccarlarının, kaçakçıların ve buna benzer pek çok insanın barındığı bir yer.

Yasaklı, gizli kitapların pdf'leri ya da işe yarar, herhangi bir illegalliği bulunmayan içeriklerin, genel deep web ekosistemi

• çok derin

0|1
    0|0
  • doğru

0|1
    0|0
  • Buz dağının görünmeyen yüzü. Türlü türlü pisliklerin olduğu bir yer.

0|1
    0|0
  • Danger :) uzak durmalısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...