Karşı komşunuzun adını biliyor musunuz?

Komşuluk ilişkilerimizin iyice yok olmaya başladığı zamanlarda yaşıyoruz. Komşuluk hukukuna dair "ev alma komşu al" sözünün ne kadar önemli olduğunu zor durumda kaldığımda yardıma koşan komşumdan anladım. Neden karşı komşu? çünkü komşular arasında en çok muhatap olunan bağları en kuvvetli komşudur. Yoksa herhangi komşunuzun adını biliyorsanız da evet diyebilirsiniz.

• Evet
    61% (20)59% (10)60% (30)Oy Ver
  • Hayır
    39% (13)41% (7)40% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• @SaitamaSensei Tebrik ederim! Bu kadar yavan, bu kadar seviyesizce konu acanlarin arasinda, iste boyle duzeyli ve bam teline dokunan bir konu actiginiz icin tekrar tebrik ederim.

0|1
    0|0
    • Cok teşekkürler. Ben de aynı dusuncedeyim. Yeni uye olarak hayal kirikligina dahi uğradım. Ozensizce dusuncesizce bombos populer seyler paylasiliyor. Ben en kotu yazi da dahi yazmadan dusunuyorum. İnsallah duzelir diyelim.

• Cok ozur dilerim, kopyala yapistir da error!:) @Yemediemin

• Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• adam babasının adını bilmez mi :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Oğlunun adını biliyorum bizim kapı sıkışmıştı onu açtı 😄

0|1
    0|0
  • Evet. Bizim sokağın adıyla aynı adı. 😄

0|1
    0|0
  • ailemin oturduğu apartmanda bilmiyorum fakat kendi öğrenci evimdeki komşularımı tanıyordum.

0|1
    0|0
  • Biliyorum ve cok seviyorum. Kendisi benim deniz ve yoga arkadasim. Onunla oturup sohbet etmeye bayiliyorum.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• biliyorum

0|1
    0|0
  • Adını gec kadın mı erkek mi, yaslı mı genc mi onu bile bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum zaten bütün yıl evde değilim

0|0
    0|0
  • Kızıyla yatıyom

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...