Havalimanı patlaması sonrası taksicilerin yolculuk için kişi başı 100 TL ve 100 $ talep etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben onlara direk şerefsiz köpekler demek istiyorum

Güncellemeler:
Namussuzlar

2|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• böylelerini dövmek lazım şerefsizler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şerefsiz hepsi taksi plakaları alınsın

0|1
    0|0
  • Fırsaçı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Her öğrenen biraz daha abartıyor. İlk başta 100 tl idi sonra 100 dolar oldu şimdi 100 dolar + 100 tl oldu. Balık baştan kokar.

0|1
    0|0
    • turklerden 100 tl turistlerden 100 $

• tespit edilip imza toplansın taksi plakaları iptal edilsin

• Adamların umrunda mı? Zaten para kazanamıyor. İptal etsen etmesen ne. Servisciler iktidara geldiğinden beri plaka bekliyor verildi mi? Ülke olmuş b*k çukuru. Düşmeden kim kime vurursa. Yarın birgün bende ölüp giderim herhalde. Kimsenin bişe yaptığı yok.

• Kimse kusura bakmasın, herkes hakettiğini bulur. Ülkenin başbakanı "Kobane'de direnen kardeşlerimin alnından öpüyorum." dedi mi? Dedi. Ülkenin cumhurbaşkanı 29 Ekim günü peşmerge takviyesini Kobane'de sıkışan PKK'ya Türkiye üzerinden ulaştırdı mı? Ulaştırdı. Sonra bu Kobane Türkiye'ye canlı bomba ihracatçısı oldu mu? Oldu. Kobane'ye 20 ton sağlık malzemesi gönderen Barzani'nin askerlerini bu hükümet eğitip silahlandırdı mı? Silahlandırdı. Sonra bu satılmış hükümet %50 oy aldı mı? Aldı. O zaman bu çomar halka herşey müstehak. Ettiniz ve buldunuz, zerre umursamıyorum.

0|1
    0|0
    • sen ta en başında zaten bu vatanı umursamıyor dun

• Ülkücünün*

• eğer gerçek bir milliyetçiysen senle tartışmam birlik olma zamanı bence umursamıyorum biraz ağır olmuş her nolursa olsun akp siz mhp siz chp siz yaşarız ama vatansız yaşayamayız kardeşim allah vatanımızı korusun

• Bir gün onlarin başına da gelirse o zaman anlarlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...