Otobusteki insanların ağzı neden bu kadar kötü kokuyor?

Bu gun otobusteyim bir durak sordum. Kadinin teki cevap verdi. Sonra degisik bir koku geldi burnuma.
Once kendi ellerimi kokladim acaba ben mi kokuyorum diye sonra kadin birdaha konusunca farkettim b o k kokan benim ellerim degil onun agziymis :(
Biktim yahu su otobusu ya yaslilar ya da agzi pis kokanlar kokutuyo

0|1
7|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oruç tutan kişilerin ağızlarında koku oluşması gayet normal. O kadar uzun süre aç kalıyor ki bünye. Nefes kokmasıdır bu. Ve normaldir. Birde ağız kokusu şeker hastalarında (TIP 1) çok olur. Bu da keton denen bir maddenin vucutta yükselmesi ile oluyor. Ve bunun çaresi de yok. O yüzden insanları yargılamadan önce hasta olabileceklerini de düşünmek lazım. Ve günümüz koşullarında çoğu kişide ne yazık ki şeker hastası. Yaşlılar demişsin birgün hepimizin geleceği nokta yaşlılık. Çoğu şeylerini kendilerini yapamıyorlar zaten. O yüzden biraz daha anlayışla karşılamak lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sen bilmezsin. Millet oruçlu. ! Nerden biliceksin yeni nesirsin günahtan bilmez sin. Uslübe bak.

1|1
    0|0
  • oruç olduğundan olabilir.

0|0
    0|0
  • Şu ağzı burnu kapayan şey var ya hani 👀 beyaz bir şey 👀 ondan tak 😄

0|0
    0|0
  • Ramazanda bir insanın kusurlarını dillendirmek (özellikle ramazan için yapılan ibadetler de) cehenneme açılan kapıdır. Devam edin. Hiç değilse onun kokusu ramazan bitince geçer ya senin beyninin kokuşmuşluğu ne zaman geçer?

0|0
    0|0
  • Keşke senin azında bok koksaydıda sene oruç tutsaydın ve aşağalık birisi aynı senin yaptığın gibi seni eleştirseydi Allah rızası için yaptığın birşeyden ötürü ! Ne mutluki teyzeme Allah rızası için yapmış olduğu birşey yüzünden eleştiriliyor...

0|0
    0|0
  • bakımsızlıktan

0|0
    0|0
  • oruçtandır

0|0
    0|0
  • Oruçludur

0|0
    0|0
  • Oruc be millet anliyislo ol biraz

0|0
    0|0
    • Yahu orucluysan agzinin koktugunu biliyosundur baskasina bu kadar yaklasmamali konusurken bence

• O farkina varmaz sen alttan al biraz

• yapacak bişey yok taksiye binicen ya da ağız kokusu çekicen

0|0
    0|0
  • mıllet oruclu oruclu napsınlar

0|0
    0|0
  • Aptal insan

0|0
    0|0
  • Gerizekâlı, oruç tutuyor o kadin ve acliktan agzi kokuyor.

0|0
    0|0
  • ya oruçluysaaa

0|0
    0|0
  • sen git milltn seyni agzına al.. konusma sende milletle

0|0
    0|0
  • oruçlular

0|0
    0|0
  • Oruçuludur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Milletin oruçlu olduğunu biliyorsan soru sorma sende

0|0
    0|0
  • Çünkü oruç tutuyorlar

0|0
    0|0
  • Ramazandayız normal, insanların kusurlarını araştırma.!

0|0
    0|0
  • Oruclu insanlar agiz kokusuda normal rahatsiz oluyorsan taksiye binebilirsin 😊

0|0
    0|0
  • Kadin oruc tutuyodur

0|0
    0|0
  • Oructan olabiliyor böyle şeyler anlayış göster

0|0
    0|0
    • Evet oruclu olbilir ama herkea az cok biliyodur orucluyken agzinin nasil kokacagini o kadar yaklasip konusmamaliydi bana

• "Kim dünyada bir Müslüman kardeşinin ayıbını örterse, Allah da o kimsenin dünya ve ahirette ayıplarını örter. "(Tirmizi, "Birr", 19) Buna mukabil kim de mü'minlerin kusurlarını araştırıp açıklarsa, Allah da onun kusurlarını ortaya çıkarıverir (Ebu Dâvüd, "Edep", 35).

Nokta

Yükleniyor...