İnstagram çöktü mü arkadaş yaa? ne zaman düzelecek?

arkadaşlar Öncelikle durumu kesinlikle teröre bağlamak istemiyorum. Adını bile duymak istemiyorum cidden. Sadece soruma cevap istiyorum. Eğer yorumunuzda terör lafı geçerse o yorumu şikayet ederim. benim rus bir sevgilim var ve erişim nedeni ile iletişim kuramıyorum. mesajınada cevap veremedim. telefonum şarjı yok ve şarj aletinide kaybettim. ulaşacağım bir yok. beni merak etmiş midir? nereden ulaşacağım? yasak ne zaman kalkacak? dediğim gibi sadece soruma cevap istiyorum. sizde de aynı mı? ne zaman yasak kalkacak?
NOT: hakaret içeren , terör lafı geçen , olayı siyasete bağlayanlar , karşıt görüşte olan yorumlar şikayet edilecektir...

Güncellemeler:
güncel

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Güneş balçıkla sıvanmaz. Vatana ihanetten yargılanacak o irlari iside gönderenler

1|0
    0|0
    • Kardeş orada siyaset yapmayın yazıyor? nerenle okuyorsun? defol git buradan

En İyi Kız Görüşü

• hay skeyim şikayetni. terör a mk terörr ahanda et

1|1
    0|0
    • kardeş allah bin belalarını versin anlıyorum ama şu erişim engeli ne zaman düzelir?

• var da şarj yok şarj aletine kaybettim

• dışarı çık gir bir markte et

Erkekler Ne Diyor 2

• Hükümet nezaman isterse ozaman düzelir kardesim

1|0
    0|0
  • 1 2 güne düzelir

1|0
    0|0
    • yuh be napıcam ben o 1 - 2 güne kadar of

• Biraz sık dişini aman fazla sıkma kırarsın 😊

Kızlar Ne Diyor 2

• Teröristleri sikimm allah belalarını versin

1|0
    0|0
    • amin kardeşim de sence bu durum ne zaman düzelir?

• bende herşey normal anlamadım neler oluyor. sadece internetim yavaş. bana siber saldırı gibi geldi.

1|0
    0|0
    • aynen o da olabilir. bilgisayardan instaya giriliyor ama fotolar gözükmüyor. mobilden hiç giremiyorum çökmüş

Yükleniyor...