Neden Bu Sitedeki Herkez Aşk Acısı Çekiyor :D ?

Arkadas 10 kişeden 7si Aşık Olmus ama Karşılık Alamamış Falanlar Filanlar vs. vs. Noluyo Arkadaslar Anlamış Değilim.. Yarın Evlendiğinizde Helalinize Ne Yüzle Bakıcaksınız Merak Ediyorum Doğrusu...

0|3
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Asik olmak, bunu hissetmek ayip bir sey gibi konustun.

0|1
    0|0
    • Ayıp çünkü :D

• Aşık olmak değilde, olduktan sonra o kişiyle yakınlasmak, konusmak ne bileyim bunlara fırsat vermek zinadır..

• Islama gore oyle tabii, haklisiniz, bir sey diyemem..

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin baska derdi yok cunku. bos zamanlari cok olunca asik olurlar. gecim dertleri yok , sorumluluk yok..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Aynen hep bir acitasyon 😂

0|1
    0|0
  • Ben ask acisi cekmiyorum. ama hersey Allahtan. aşık olmak gunah degil. onu kismet edende Allah.

0|1
    0|0
  • Herkezin kendi problemi

0|1
    0|0
  • amaaaan gecici hepsi gecer :D

0|1
    0|0
  • Tam zıttım bir karaktersin o yüzden boşuna çenemi yormicam

0|1
    0|0
    • İstersen yorabilirsinde :) Ben Kaile Almıycam Malesef..

• Ben o adamın gelmesini bekledigimden 2 yıldır kimseyle muhattap bile olmuyorum be ne haramı 😀 önyargılarından kurtul bence iyi gunler😉

• Boşver hocam bu k*şmeri. milletle konusmuyom diyo burda sana göz kırpıyo :D Allah bilirya engellemiştirde seni :D :D

• ben çekmiyorum

0|1
    0|0
  • Herkes degil

0|1
    0|0
  • Hocam gençlik kötüye gidiyor

0|1
    0|0
  • Ahahah katılıyorum 😂😁

0|1
    0|0
  • Aynen 😂😂

0|1
    0|0
  • Herkes*

0|1
    0|0
  • Ben daha aşık olmadım yahu

0|1
    0|0
    • ''Ümmetimin en üstün olanları aşk belasına düşünce kendini ve iffetini muhafaza edenlerdir.'' Hz. Muhammed s. a. v

en iyisi emin ol :)

• Bence de😊

• Evleneceğin ne malum yarına çıkacağın bellimi şrke düştün yanacaksın 😂

0|0
    0|0
  • Senin ne işin var burada?

0|0
    0|0
    • Neden ki ben kullanamazmıyım?

• Hayatımda aşık olmadım, aşkı yaşamadım.
      Demek istediğimi anlamadın her neyse.

• Ben o arkadaşın insanları yargıladığını düşünmüyorum, sadece uyarıyor. Bence doğru da yapıyor, müslümanın kötü yola girmesini engellemelesi ne zamandan beri yargılamak oluyor? Sana bir dayatma yaptığını düşünmüyorum tercih yine senin

Erkekler Ne Diyor 6

• Boyle bir derdim yok

0|1
    0|0
    • ''Ümmetimin en üstün olanları aşk belasına düşünce kendini ve iffetini muhafaza edenlerdir.'' Hz. Muhammed s. a. v

iyisi bence emin ol :)

• Adamsın!

0|1
    0|0
    • Allah razı olsun mübarek sende öylesin..

• Senin gibi, toplumun yozlaşmasına karşı hala inandıkları uğruna hayatından ödün vererek yaşayan insanları tebrik ediyorum ve ayakta alkışlamak istiyorum. Kalpteki imanı arttırmak ve ölünceye dek şüphelerin hepsini tek tek yok etmek (tabiki Allah'ın izniyle) için çaba eden bir Müslüman kardeşimsin, Allah senden razı olur umarım :) Selametle.

• :) Mümin Mümine Aynadır. Buyuruyor Kainatın Efendisi.. Bu senin güzelliğindir kardeşim. Allah Ümmet-i Muhammed'den Razı Olsun İnşaAllah

• aynen :D

0|1
    0|0
  • Ben çekmiyorum...

0|1
    0|0
  • Abi helal olsun hakketten bende bu mallar neyin kafasını yaşıyor diye düşünüyordum 2 senedir 😂😂

0|1
    0|0
  • Neebiimm

0|0
    0|0
Yükleniyor...