Çürüğe mi ayrılırım yoksa askere alırlar mı?

Arkadaşlar öncelikle yanlış anlamayın asla askerden kaçma, yırtma, kaytarma gibi bir amaç ile sormuyorum. Sadece bilen arkadaşlardan öğrenmek amacıyla soruyorum.

Benim sağ kulağım sağlıklı şekilde duyuyor fakat sol kulağım hiç duymuyor. Sebebi ise küçük yaşda yüksek ateşden dolayı havale geçirdim ve sol kulağımda ki sinirler yandı. Bu durumda beni askere alırlar mı? Yoksa çürük raporu mu verirler?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• yanlış hatırlamıyorsam %40 ve üzeriyse işitme kaybı gitmiyorsun

0|0
    0|0
    • Hastane de işitme testi yapıldı ve sonuç olarak sol kulağıma işitme %0 raporu verildi. :(

• bir yakınımda da aynı problem vardı o askerlik yapmadı senin durum nasıl olur bilemiycem

• Tamam cevap verdiğin için teşekkür ederim dostum. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Bilmiyorum kardeşim ama askerlik falan boş. Vatan borcu falan yok. Askerlik yapmamaya calis. askerlik sevilecek yapilacak birşey değil. Komutanlara karilik yapiyorsun osikolojin gözüküyor. Küfür hakaret. çürük alabiliosan çürük al yapma

0|0
    0|0
    • Kardeşim herkes senin gibi düşünse bu vatanı kim koruyacak? Elbette askerlik severek yapılacak bir durum değil fakat bugünlerde etrafımız düşman ile dolmuş iken herkes çürük raporu alsa vatan savunmasız kalır. Eğer askere alırlarsa seve seve yaparım... Gerekirse şehit olurum o kutsal şerefe ulaşırım fakat çürük raporu verirlerse yapabileceğim birşey yok zaten. :(

• Valla bende vatan sevgisiyle gittim ülkücü ocaklarina takilirdim askerden önce. Askere gidince soğudum herseyden askere gidince sende benim düşündüklerimi dusuneceksin emin olabilirsiniz

• Çoğu kişi sol kulağın duymuyorsa sıkıntı çıkar sen çürük raporu almaya bak diyor. Zaten çürük raporu alacağım galiba. :D

• Çürük verirler.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Fizik durumun iyiyse sırf bir kulakta ki işitme kaybı için çürük filan vermezler. Sonuçta askeriyede aktif rütbede maaş ile çalışmayacaksın. Büyük ihtimal alırlar.

0|0
    0|0
    • Fizik durumumda bir sıkıntım yok Allah'a şükür sadece sol kulağım hiç duymuyor işte. :(

• Gitme dostum. Sol duymuyorsa sıkıntı soldan olan bir olay olursa büyük sorun yaşanır. Çürük al.

0|0
    0|0
    • Sıkıntı olur diyorsan çürük raporu almaya çalışırım. Bakalım hayırlısı neyse onu nasip etsin Allah... :)

• İşte senin allahına kurban. Gerçekten şu ülkeyi kurtaracak olan. Öğretmen, Asker başka kimde bişe yapamaz bu saatten sonra. Vatan sevdalısı çoçuk yetiştiren hoca gibisi var mı ya. Zamanında bize derlerdi şu kitapları okuyun biz hiç okumazdık ne gerek var. Şimdi anladık ne gerek varı

• Eyvallah dostum... Eyvallah. :D

• Gitmeden bilemezsin

0|0
    0|0
  • Çürük

0|0
    0|0
  • bence alabilirsin, çünkü askerde kulak çok lazım olan birşey. bunu muamiyene mutlaka dile getir.

0|0
    0|0
    • Tamam muayenede söylerim tavsiyen için teşekkür ederim dostum. :)

• Gözden dolayı en ufak bir kusurda ayırıyorlar ama kulak için sanmam. Refize olup eğitime gitmezsin mutfakta falan görevini tamamlarsın.

0|0
    0|0
    • Refize ne demek acaba? Bilmiyorum. :D

• At hırsızlarını hambal yapıyorlar, şeklin varsa yırtarsın.

• Vay arkadaş çok ilginç bir yer askeriye... :D

Yükleniyor...