Kızların çoğu kendi tiplerine bakmadan neden erkeklerin çoğunu tipsiz bulma hakkını kendinde bulur acaba?

gerçekten merak ediyorum. bir havalar, bir kibirler, bir egolar. ulan siz kimsiniz? gören de dünyayı bunlar yarattı sanacak. boya badanayla, suratınızdaki föndötenlerle güzel mi oldunuzu sanıyonuz egolu kızlar hee söyleyin? suratınızda doğallık yok kimyasallarla ayakta kalmaya çalışıyonuz. asıl ben size bakmam. kullanıp atarım hepinizi. bir obje olarak görüyorum zaten bu ego patlaması yaşayan kızların hepsini. hemcinslerim lütfen yüz vermeyin şunlara rica ediyorum burda en berbat kız bile prim yapıyor sizlerin ilgili davranmasından dolayı. gerçek hayatta tam bir yokluk içindeler bu kezbanlar.
dil sorunum olmasa gidip bir latin kızı bulup evlenecem. o kadar sempatik ve alçakgönüllüler ki, ego denen bir kavram hiç bir latin asıllı kızda bulamazsınız beyler. hem güzeller hem de egosuzlar.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimseyi tipsiz bulmuyorum fazla üşengecim hep ondan. Birini tipsiz ya da çirkin bulma hakkına sahip olduğunu sanmıyorum kimsenin.

0|1
    0|0
  • Bizler rus vs değiliz sizlerde andrey polyanin değilsiniz

1|1
    0|0
  • Egolari yuzunden ki bir insan guzelde olsa cirkin de olsa asagilayici bir sekilde soylememeli

0|1
    0|0
  • Hem dilib yok hem egosuzlar diyosun işaret diliyle mi anladin egosuz tripsiz olduklarini?

0|0
    0|0
    • isveçli erkekler sizi tanısa kaçarak uzaklaşır kendi ülkesindeki kızların kıymetini daha iyi anlar :D :D artık kabul edin siz türk kızları kendinizi bulunmaz hint kumaşı sandığınızı. beş para etmezsiniz işte. egolarınızla uçuyonuz başka bişeyiniz yok.

• Beni tanıyorlar zaten?

Erkekler Ne Diyor 1

• Maalesef onların totolarını kaldıran hemcinslerimden utanıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...