Dün gece dünya ayağa kalkarken Türkiye'm ne yapıyordu biliyor musunuz?

Dün gece dünya ayağa kalkarken türkiyem ne yapıyordu biliyor musunuz ?
İşte dün gecenin TÜRKİYE gözünden tablosu. Ben susuyorum yorum size kalmış.

4|2
23|4

En İyi Kız Görüşü

• Interneti falan da yavaslatmislar galiba. Tamam da uzulup kendi icimizi yiyoruz zaten kime ne faydasi oluyor bunun? Tvlerde programlar yasaklaninca ölen insanlar geri gelmiyor maalesef. Ne de teroru durduramiyoruz. Anca siyahlar paylasip lanet okuyalim biz zaten. Asil boyle adalete, devletin basindakilere lanet olsun!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yayinlayanlari değil aptal gibi bütün dizileri izleyen 5 para etmez salaklari oyuncu diye meşhur eden saf halkımızı eleştirmek lazim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Çok yazık bu kadar mı koyun olur bir ülke

1|3
    0|0
    • Seni takip ediyorum diğer soruların çok yorum alıyor ama bunun az alması seninle alakalı değil onların duyarsızlıklarıyla alakalı.

• Haber netten daha hızlı yayıldı facebook canlı yayınıyla internetin erişim hızı daha kuvvetliydi mübarek ramazanda kutsala değer vermeyenlerin adiliğinden işte belçikadaki saldırının aynısı artık her harekette tereddütte mi olmak lazım. Ayrıca o an izlenenlere acil durum çağrısı yapıp programda kesilebilirdi habere atlayıp ama tüm ülkeyi telasa sokmamak için yapılmadı sanırım ayrıntılı bilgi alınıp tam açıklamalı haberler daha yararlı olurdu pkk nın isteği bizden korksunlar suriye gibi terk etsinler türkiye bize kalsın istiyor çokta oyuna gelmemek lazm

0|0
    0|0
    • Saldırıyı pkk mı yoksa ışid mi yaptı belli değil.

• O kunuyu duydum ama net bir sey diyemm suriyedeyken polis bile sivil halka silah tutup öldürdü için halka destek amaçlıda olabilir ya da tam bisey diyemicm

• Görünen köy klavuz istemez. Neler döndündüğü görüyor herkes emin ol bunlara oy veren vermeyen herkes.

• Bunu onayladığım için söylemiyorum ama kimsenin elinden ne yazık ki bir şey gelmiyo. Tv nin açık olması insanların üzülmediğinin ya da kayıtsız olduğunun göstergesi sayılamaz ki şu da var olay bu programların bitmesine yakın gerçekleşti. Arkadaşlar şimdi Burdan yazdınız diye kahraman olmadığınız gibi tv başındakiler de hain değil. Eğer bir gün derlerse ki" Hadi birlikte şunu yapalım gidelim gerekirse savaşalım " ve o zaman hala survivor Birinci sırada olursa işte o zaman istediğiniz hakereti yapın, hain ilan edin.

1|1
    0|0
    • Üzgünüm xper seviyesi mesaha izin vermiyo

• Ama ben soruna cevap vereyim yine de. Hayır aksine hiç izlemiyorum. Başta söylediğim gibi bu onayladığım anlamına gelmiyo. Sadece demek istediğim elimizden gelen hiçbir şey yok. Elletin bir şey gelenler bile bunu umursamayıp iki kınama yapıp geçiştiriyolarken halkı tv izlemekle suçlamak bana göre hata. Sen ne Yaptın peki? Burdan mesaj atıp vicdan rahatlatmanın dışında? Ben de aynı şekilde ne yaptım? yayın yasağı varken üstüne bir de haberleri takip edip üzülüp içimiz yanıp ama sonra hayata dönmekten başka bir şey yapabilen varsa ayakta alkışlarım helal olsun. Ama zannetmiyorum ki Devletin başındakiler bile bir şey yapamıyoken biz bir şeyler yapalım. Bana katılmak zorunda değilsin bu benim fikrim

• Duyarsızlıkta en iyi ülke

0|2
    0|0
  • Survivor da atakana oy atıyorlardır :D

0|1
    0|0
    • Deprem olsa 99 depremi gibi sırf survivor kaçırmamak için evi terketmez bunlar.

• Lanet olsun böyle işe..

0|3
    0|0
    • Dün gecenin acı tablosu kadın amerikadan ailesini arıyor anne duydun mu olayı diye sorarken annesi ne olayı biz survivor izliyoruz diyor.

• Uyaracağız kardeşim anlatacağız konuşacağız ve dinleteceğiz kendimizi. Uyandıracağız!!!

• İnşallah dediklerimiz olur be

• Ben haberleri izledim

0|1
    0|0
  • Normal

0|1
    0|0
  • Televizyon reytingine bakıp insanları yermek saçma böyle bir olay olduğunda kanalların hepsinin o anki yayın akışını durdurup bu haberi vermesi gerek bence düşünsene atıyorum atv yi izliyosun takip ettiğin bir program ki Türkiye de büyük bir kitle tv bağımlısı sen o kanalı degistirmezsen nerden haberin olacak olaylardan

0|0
    0|0
    • Yayın yasağı var basın özgürlüğü yok. Kanallar diziler yayınlıyor hangi kanalda izleyeceksin?

• Günümüz şartlarını düşünmek gerek bence

• Herkesin düşüncesine saygı duymak lazım ama taze kan her zaman iyidir.

• ateş düştüğü yeri yakar lafı tamda cuk oturdu insanlar benim çevreme bişey olmamış umrumda değil modunda

0|0
    0|0
  • Patlama dün saat 11.30 civarında oldu ve o saatte Survivor bitti bitecekti insanlar zaten patlamadan önce yeterince izlemişlerdi ben patlamayı duyduktan sonra izlemedim ve çoğu insan için de durum böyledir

0|0
    0|0
    • İlk patlama dün saat 21:20 de oldu. Demek ki sen o sırada habersiz survivor izliyordun.

• Evet. Türk halkını bu konuya duyarsız olması kabul edilebilir bir şey değil

• tam bir rezalet hiç şaşırmadım. bir millet bu kadar mı duyarsız olur ya utanıyorum gerçekten

0|0
    0|0
    • Dün olan olay dışında verdiğimiz şehitler varken de en fazla izlenen program surviver oldu.

• Utanç verici

0|1
    0|0
    • Kesinlikle dün olan olay dışında şehit haberleri geldiği zaman da durum böyleydi. 10 şehit o da terör olayı en çok izlenen survivor.

• tesekkür ederim desteklediginiz icin kardesim bizler icin iyi günler olsun insallah sunuda belirtiyim ben tebessüm edicem cünkü insanlarin en cok tebessüm etmeye gülmeye ihtiyaci var iyi günler :)

• Alıştıranlar utansın

0|0
    0|0
    • alıştıranlar alıştırdığı için zengin oldu neden utansın :D

• boşveremediğim ve elimden bişey gelemediği için haber izleyemiyorum...

• @pembesüt Konuşmaya burdan devam edersek OdunHatun207 bize saldıracak 😉

• Bu nedir ya, koyun sürüsüne dönüyor ülke

0|0
    0|0
  • Trajikomik.

0|0
    0|0
  • Koyunlar sürüden ayrılmaz dostum

0|0
    0|0
    • Böyle bir durumda uyuyorsa bir insan onu uyandırmak bize düşer silkeleyeceğiz.

• Allah şifa versin😂

• Ağzını hayır aç

• Böyle böyle aklımızda uzaklaşıp umursamaz oluyoruz

0|0
    0|0
  • ben dışarıda kedi arıyordum :(

0|0
    0|0
  • yıllardır uyuyo vatandaş dün nie uyumasn a m kkkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • Her zaman boyle. Devletin istedigi de bu.

0|1
    0|0
    • Yayın yasağı var ölenler yaralananlar varken kanallar dizi yayınlıyorlar.

• Şu ülkede yaşamanın hakkını verin !!!

0|1
    0|0
    • Güzel ülkem böyle değildi ne oldu halkımıza anlam veremiyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne bekliyordun? Bütün bir yıl izdivaç, surviyor, yarışmalar, dizi izliyen adamın ülke umrunda olur mu? Aynı şey en yakınında bile olur. Ben burda ne yapıcaz diye oturup düşünürken. Ailem içerde survivor izliyordu. Köpek gibi yalvardım şu programları izlemeyin diye sonuç bu işte. Sorunlu olan ben oldum :)

0|1
    0|0
    • Ben izletmiyorum bizimkilere onlarda gece boyu haberleri takip ettiler.

• İlla gidecek bunlar kimse kalmaz herkes gider halk kalır.

• Önemli olan en az zararı almak. Elbette bu dünyaya kimseye kalmaz ama giden gittikten sonra çözüm bulmak saçma

• Tayyip çok yaşasın gerisi ölsede bişi olmaz tayyip dedi ya bu polisler kendini şehit olmaya adamış diye

0|0
    0|0
  • Bu sadece televizyon tüm Türkiye televizyon izlemiyor

0|0
    0|0
    • Ne yapıyor sosyal medyada takılıyor dimi? Ama dün gece tüm erişimler kesildi ve hala kesik. Bu sadece televizyon dediğini ülkenin en az yarısı izlemiş. Biraz mantıklı konuşun.

• Rating ler 2000 küsür kişiye bakılır ve sosyal medyada takılmasam ışidin peşinden mi gidicem senin yaptığın şu an sosyal medyada takılmak değilmi

• Sosyal medyanın büyük plartformlarına eşirim kapandı. Burda takılsan ne olur takılmasan ne enazından duyarlı şekilde milleti daha duyarlı olmaya davet ediyorum.

Yükleniyor...