Kapat

Reşit olmayan bir kız babasının evinden kocaya kaçarsa suç/hata sizce kimde aranmalı?

16-17 yaşlarında bir kız çocuğu evini terkedip giderse, bu kimin hatasıdır?
Tarafsız akılcı yorumlarınızı bekliyorum.
Bu konuda aile mi hatalıdır yoksa çocuk mu?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aile düzgün eğitebilseydi çocuğunu çocuk böyle bir yanlışa sürüklenmezdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hatanın ailede olduğu ailelerde vardır hatasız ailede vardır kızda kan bozukluğu vardır alamamıştır genlerden o temiz kanı ya da birileri yaptığını çekiyordur kim bilir. Lakin hiç bir şey kızı masum göstermez aileni bırakıp nasıl kaçarsın herifin birine soysuz:/

0|0
    0|0
  • aile hatalıdır bence
    evladım kızım reşit ol biraz nişanlı kal eger memnun mutlu olursan evlen deriz yani..
    ne olacak..
    ama yok etme eyleme deyince işte

0|0
    0|0
  • Eğer kızı istediler ve ailesi sebepsiz keyfi yere vermediyse aile suçlu
    Ama isteme olmadan kız kaçarsa kız suçludur ya da hatalı
    Aynı Zaman'da kızı isteyen kişi kızı hak etmiyor sa serseri biri ise hata yine kızda

0|0
    0|0
    • Kız isteme falan yok yahu.

• O yaşta bir kız çocuğu kocaya kaçması için birinin aklını çelmiş olması lazım
      O yaşta yatakta kadın olmaz
      Evde hanım olmaz
      Onu kaçmaya ikna eden kişidedir kabahat

• Aile hatalidir. O ailede kavga huzursuzluk olmasa, kız çocuğu dışarda liman aramaz, kaçıp sığınabilecegi...

0|0
    0|0
  • Aile de ararım suçu kendimden biliyorum çocuğu adam gibi yetiştirir sevgi verirsen oda başka kollarda kucaklarda sevgi bulmaya çalışmaz evinde babasını annesini görünce ve hatta görmeyi büyük sevinçle bekler herşey aileden.

0|0
    0|0
  • günümüze bakıcak olursak çoğunlulukla suç gençlerde.. şımarıklar.. okulda özgür düşünce hayat benim tarzı saçmalıklarıyla iyice yoldan çıkıyorlar..

0|0
    0|0
  • Onu kaçıran kocanindir çocuğun aklına girmiştir suç onun hapis cezası var diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Aile yetiştirememiştir kızda da sorunlar vardır

0|0
    0|0
  • İyi ile kötüyü ayırt edebilecek yaşta ve olgunlukta ise kaçan suçludur

0|0
    0|0
  • Önce kendisinde hata var orssı kesin

0|0
    0|0
  • Suç tabi ki kızda yani

0|0
    0|0
  • Aile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kızı dinlemek lazım niye kaçmış bahanesi ne güya 'çok sevmişte'kaçmışsa suçludur ergen aklıyla karar vermiş demektir.'baskıdan' kaçtıysa hatayı ailesiyle yarı yarıya paylaşırlar.

0|0
    0|0
    • Baskı, dağılmış aile, şiddet gibi.

• bence biraz dayanıp kariyer yapması daha mantıklı olurdu 1-2 sseneye üniversiteye gidecekti zaten cık cık cık kendine yazık etmiştir o kız

• Ailede bir sorun var ki cocuk mutlu degil ve mutlulugu baskalarinda ariyor.

0|0
    0|0
  • Aile önce suçludur ama kızda az değildir

0|0
    0|0
  • 16 yaşındaki velette

0|0
    0|0
  • ailededir hata demekki ilgilenilmemiş arkadas çevresi araştırılmamış ki bı kız bişeylere inanıp gitmiş evden

0|0
    0|0
  • Cocuk hatalıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...