Bu hükümet halkı salak mı zannediyor?

Nedense hep büyük olaylar olduğu zaman sosyal paylaşım sitelerine kısıtlama getiriliyor.

Dün atatürk havalimanında patlayan bomba sonrasında facebook'a ve twittere girilmiyor.

Bu hükümet halkı salak mı zannediyor?

Güncellemeler:
Sizler bu tür olayları görmezden gelebilirsiniz ancak ben gelemem çünkü vatanıma aşığım.

Unutmayın tarih isimsiz kahramanlarla dolu ve o isimsizler kervanına bende adayım.
@DüşünürKişi kendine düşünür kişi diyen embesil arkadaşımız yorum yapıp engelliyor, işte insanların haline bak :)

Gülüyorum emin olun gülüyorum ama acıdığım için çünkü bir çoğunuz zavallı bir durumdasınız.

Hükümet yalakası olacağıma ölürüm daha iyi ama sizde bu cesaret neredeeee?

1|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle hükumeti suçlamayı bırakın artık her saldırıda. Sen hükumetin parasına köpek gibi muhtaçsın. Sosyal medyada yalan yanlış haberler yapılıyor , insanlar ayaklanır , eylem yapıp ortalığı karıştırıyorlar vb. sencede kısıtlamakta haklı değiller mi güzel kardeşim?

0|1
    0|0
    • Sen hükümet yalakası olabilirsin ama ben değilim

• anladım , peki. Teşekkürler , iyi günler.

• Hükümete o parayı kim veriyor? Vergilerimiz değil mi o paralar? Bu nasıl bir zihniyet anlayamıyorum, yakında cumhurbaşkanı bize "Kullarım" diye hitap etmeye başlarsa şaşırmam, hakediyorsunuz.

En İyi Erkek Görüşü

• Yo sen ya da siz kendinizi cok salak pardon cok akilli saniyorsunuz. Oralarda yalan yanlis bilgileri paylasmayi vatan kurtarmak gibi marifet sayip milleti galeyana getirmeye calisan vatan hainleri icin belkide az bile yapilan bir uygulama. Muz cumhuriyeti degil burasi adamim. Diger ulkelerde olan saldirilarda da o ulke hukumetleri aynisini yaptiginda onlari alkislayip bas sagligi dilemek icin heryerlerini yaladilar. Bizim ulkede oldugunda boyle artistik yapiyorlar. Burjuva saksakcilarindan bu millet sıkıldı artik.

0|1
    0|0
    • Allah sana akıl versin böyle mantık kullanan biriyle aynı havayı soluduğum için şanssızım.

• Siz kopekleride ucursunuz merak etme. Sizinkiler yapar onuda. Face twit kapanmasaydi ucuracaktinizda yapamadiniz iste. Sordugun soruyu okudunmu hic bana laf soyluyor ama okunamissin besbelli

• Siz derken kimden bahsediyorsun bay çok bilmiş

Kızlar Ne Diyor 9

• Aynen öyle sanıyor yarısı da öyle zaten

0|2
    0|0
  • İnstagramda internet çok kötü

1|1
    0|0
  • Zannetmiyor. Halk salak zaten. Daha da olayı bulandırmasınlar ve de daha rahat müdahale edebilsinler diye önlem alıyorlar hepsi bu.

1|1
    0|0
  • aynı yasaklama belçika ve fransa gibi ülkelerde de yaşandı. Bence sen kendini çok akıllı zannediyorsun

0|1
    0|0
  • Halk salak olmasaydı başta onlar olmazdı zaten

1|2
    0|0
    • Benim verdiğim bir oy ülkeyi kurtarsaydı emin ol sen bu rezillikleri çekmezdin

• Niye bir fedai bekliyorsun? Sence çıkacak mı? Halk kutuplaştı. Adamlar Atatürk'e bile ana avrat sövüyor. Fedai gelse ne olacak. Yarin birgün yine adamın arkadasından sövecekler.

• @DüşünürKişi ben hala yaşıyorum merak etme.

• Evet malesef

0|1
    0|0
  • Evet öyle sanıyor.

0|1
    0|0
  • Zannetmiyo zaten salak

0|1
    0|0
    • Sende halkın içindesin unutma

• Unutmuyorum farkındayım ama bu canım cahil halk alıp başımıza getirdi 'bunu'
      Ne desek boş o yüzden

• Galiba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Her ne kadar AKP'yi desteklemesemde bunlar olması gereken olaylar. Yoksa bunu fırsat bilip bölücü örgütler karışıklık çıkarta bilir.
    Aslında son cümlen %50 orana adamlar hala diyor ki x partiyi istifa ettirmek için yapılıyor. 1 yılda 10 patlama ne demek. 2015-2016'dan itibaran 600 kişi şehit oldu. Üstüne birde büyük yerlerde 10 patlama. Suçlu kim halk mı halk mı silah alıp gezsin. Hükümetin görevi bırakması gerekli başka bişe değil.

0|1
    0|0
    • Bu hükümet bu görevi bu şartlarda bırakmaz, devrim niteliğinde harekat olması artık şart.

Yıllardır bıçak kemiğe dayandı diyorlar ama değişen sadece zaman, insanlar buna dur demese bile ben yüreğimle savaşacağım.

Tarih isimsiz kahramanlarla dolu.

• Kimse atatürkü sevmek zorunda değil, kimse peygamber efendimizi sevmek zorundada değil, bence en büyük sorunlardan bir tanesi atatürkün yasalarca korunması, eğer saygıya değer biriyse zaten halk onu gönlünde taşır ve korur, ters etki olayını görmezden gelemezsiniz

• Atatürk'ü koruma yasasını Atatürk çıkarmadı. Muhalefet parti çıkardı bir araştır istersen :) Yani zaten Atatürk yaşasaydı şu an bu yapılan karalamalara gülerdi sadece :) Bakıyorsun buna inaniyorlar. Bir milleti yok etmek istiyorsan önce tarihini sonra milli duygularını yok edersin. Neyse izleyip görelim.

• Kargaşa ve yalan haberlerin çıkmaması için her devletin uyguladığı bir yöntem amma büyütünüz ak
    Bu devirde hiçbir şeyin saklanamayacağını onlarda biliyor amaç yanlış haber, kışkırtma vs olmadan ülke ekonomisi ve halkın psikoloji sine olan zararı en aza indirmek veya yenilerini oluşturmamak.
    Akan kanımız yerden kalkınca zaten herkes eğrisini doğrusunu öğrenir sonrada yaparsın görüşlerini eleştirini

0|1
    0|0
    • Ben görüşlerimi dilediğim her yerde, her zaman yaparım bu kimseyi ilgilendirmez.
      Zaten facebooka tor' bağlantısından giriyorum ama herkes benim bildiğimi bilmiyor ve giremiyor ayrıca milletimiz balık hafızalı, daha bir çok mesele gün yüzüne çıkmadan bir başka meseleler önümüze konuyor.

İşte bunu anlamıyorsunuz

• Zannetmiyor, bundan emin.

0|1
    0|0
    • Bütün hepsi öyle olsaydı kısıtlamazdı

• %52 den soyutlarim hiç kimse kusura bakmasın

• Sen kendini soyutlamaya devam et, hükümetin politikalarını sadece sen kınamıyorsun.

Mesele adım atabilmekte

• Zannetmiyo salak zaten :D

1|2
    0|0
    • Bir kısım salak kabul ediyorum

• Sadece bizim halkımızın görmemesi için değil o kısıtlama

0|1
    0|0
    • Kimin için miş

• Bunlar görünürse insanlar türkiyeye gelmeye korkar sürüyor gibi bir ülke zannederler türkiyeyi

• Böyle olunca sanki yabancı haber servisleri bunları haber yapmıyor mantığını kullan

• halkı salak zannetmiyorlar. halk salak. anlayın artık bunu.

0|1
    0|0
  • gündemi değiştirmek için sizde bunu başarıyorsunuz

0|1
    0|0
    • Gündemi değiştirmeyelim hep bu konuda kalalım demiyorum ama sorunları çözmeden başka konuya odaklanmayalım diyorum.

Ama hükümet buna izin vermiyor.

Peki her zaman hükümetin dediğimi olur?

• devlete mualefet olanlarla konuşmuyorum.

• Devletin her dediği doğru olsaydı şu an kenan evreni asi ilan etmezlerdi bunları ileride öğreneceksin abisi

• senin gibilerin hakkında evet. ve yanılmıyor da.

0|1
    0|0
    • Akpci yalaka değilim diye bana sövebilirsin çünkü kötüler her zaman çemkirir.

• yayınları kesmesinin sebebi salak yerine koymak için değil aslında. bomba nin amacı kaos yaratmak. bunu da en iyi sosyal medya ile yaparsın. malum herkes twitter facebook analisti. e kotu görüntüleri yayarak infial yaratmamak için kim olsa engeller. almanya fransa abd nin yaptığı gibi. şahsi fikrim. hayırlı günler.

• Biz fransanın, amerikanın her yaptığını yapıyormuyuz ki bunları yapıyor diye bizde yapalım?

Basın özgürlüğü var diye ortalıkta nida edenler, şimdi özgürlüğe ters hareketler sergiliyorlar.

Bu ülkede güçlü kimse haklı o malesef

• Salak zannetmekte haklı. Salak bir milletiz çünkü.

0|1
    0|0
    • Genel olarak öyleyiz.

• Malesef kardeşim. Malesef...

• bence salak zannetseler erişimi engellemezler...

0|1
    0|0
  • zannetmiyor öyleyiz zaten.

0|1
    0|0
    • Kendi adına konuş hem gizlisin hemde ne diyorsun

Yükleniyor...