Peki işverenler işçi beğeniyor mu?

Hep insanların kafasında iş arayanlar iş beğenmiyor diye bir algı var. Ama en kıytırık iş için bile üniversite diploması, yabancı dil, düzgün fizik, iş deneyimi isteyen işverenlerin hiç mi suçu yok?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten şunu anlamıyorum. Adam genç eleman istiyor fakat bir çok tecrübede istiyor. Lan hem genç hem tecrübe nasıl bulucan üniversitede zaten gençliğimiz gidiyor saçmalık.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onlar eleman değil eşşek arıyorlar hepsi öylee
    adamın biri bana nerdeyse patronluk yapacağımı söylüyor verdiği maaş 2000₺ oldu cnmmm oldu dedm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• %70 kadar işverenler suçlu tecrübeme daynarak söyklüyorum adam 20 tl günlük eşşek gibi çalışalım istiyorlar yok öyle bir dünya çok yüklenen ler var kalk git şunu yap çok şey istiyorlar işverenler suriyelileri çok seviyorlar çok çalışıyorlar sgk yok düşük ücret ohh daha ne istiyorlar

1|0
    0|0
  • Beğenmiyorlar.

1|0
    0|0
  • bu konuda haklısın

1|0
    0|0
  • işin niteliğinden fazla olan elemanı tatmin edip elinde tutamaz, yazdığın şeklide elemanı ancak aptallar arar.

0|0
    0|0
  • İsveren kaliteye ve kazandigi paraya bakar, 5aceminin yaptigini bir usta yapar, daha az maliyet cok is cok kazanc...

0|0
    0|0
  • Ben bizzat işveren olarak işçi beğenmiyorum. Oturdukları yerden para kazanıyorlar. Hakkıyla kazanana lafım yok ama oturup kazananları kazığa oturmayada davet ediyorum.

0|0
    0|0
    • egoya bak. senin daha yaşın kaç? Allah vere patronsun diye annen-baban yaşındakileri bile azarlıyorsundur?

• Beğeniriz ya

0|0
    0|0
  • Çok doğru
    Katılıyorum sonuna kadar

0|0
    0|0
  • bir kere rekabet ortamı olsuştu ve artık özellikle büyük firmalar alanında her şekilde fark yaratacak elemanlar arıyorlar. Buradaki sıkıntı kapasitesi olmayan adamın bile üni mezunu olmasıdır

0|0
    0|0
    • onu anlarımda küçük ve basit işverenler neden bunu yapıyor. neyiyle hava atıyor bunlar

• Orada da rekabet var da ondan ayrıca oyle işyerlerinde bir eleman bir kes işe girdi mi tazminatımı alıp çıkayım diye düşünür genelde

• yavaş yavaş çoğalıyorlar bir gün patlayacak bakalım

0|0
    0|0
  • Vallah bizim burda supermarkete calismak istersen diploma daha etkili oluyro

0|0
    0|0
  • Yok is begenseler o is veren ana okul mezununu bile mumla arar

0|0
    0|0
  • Bazı sapıklar fiziğe göre bayan eleman alıyor

0|0
    0|0
    • salaş bir elbiseyle işvermezler, giy dekolteyi kendileri iş teklif eder. sanki keraneye karı arıyorlar

• Haklısın

• Bence begenmiyor

0|0
    0|0
  • benim yanımda 4 kısı calısıyor ben ısını duzgun ve calıskan olmasına bakarım

0|0
    0|0
  • Begeniyor

0|0
    0|0
  • hiç suçumuz yok. onca niteliksiz üniversite mezunu var ki aklın durur

0|0
    0|0
    • havasınıda attı fabrikatör

• ben bazı yerlerin aylarca elaman aranıyor afişini görüyorum. böyleleri zaten elaman bulamasında

• ben 1 yıldır pazarlama bölümüne arıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Iş veren egitimli birini aramio zaten. Kendisine kole ariyir. Kararlari sorgualamayan her dedigini yapan eleman. Maas da az olcak oh mis. Bugun Türkiye de Türkten cok Suriyeli calistiriolar illegal neden? Bir dusunun

1|0
    0|0
  • Beğenmiyorlar
    Tanıdığı olmayana iş yok malesef ülkemizde

1|0
    0|0
Yükleniyor...