Bombayı patlatanlar milletin canına kıyanlar bu planı yapanlar karşınıza konulsa elleri kolları bağlansa alet ne isterseniz verilecek size... YORUM SERBEST..

• A: Her türlü aleti kullanıp kafa göz girer öldürürüm.
    44% (4)44% (4)44% (8)Oy Ver
  • B: Tırnak çekmeden başlayıp işkenceyle öldürürüm.
    56% (5)56% (5)56% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok öfkeliyim!! şu an önümde olsalar doğduklarına pişman ederdim kan kustururdum o *** lere !!!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bazıları geliyor bu sitede Pkk yandaşçısı oldugunu dahi beyan edebiliyor.
    böyle insanları ve hayinler aramızda bulundurulmamalıdır, kim görse adresini bulup gerekeni yapmalıdır, sıkı yönetim olmadıkça bunları hamamböcegi gibi çogalıyor aramızda

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• bazıları diyor ki idam geri gelsin. arkadaşlar böyle hayvanlar için idam bir kurtuluş. at onu en ağır koşullu hapse bak neler geliyor görsün. tecavüz edenler girdiği hapishanede tecavüze uğrasın görsün. her sabah bir dilim ekmek yesin görsün. elleri arkadan bağlı avluda kurbağa gibi yürüsün görsün. böyleleri için idam bir ödüldür.

0|1
    0|0
  • Öldürmem.. Yer yer işkenceyle bir ömür ölene kadar bir zindanda curutmekten yanayım.. Ölürse kurtulur..

0|1
    0|0
  • Saçma bir soru engellenmesi lazım böyle gereksiz ve tehlikeli paylaşımların. Nefret kusmaya değil önlem almaya, bilinclenmeye, sosyal devlet anlayışımızı güçlendirmeye , eğitim ve etik e ihtiyacımız var.

Boş laf karın doyurmuyor, boş laf hiçbir tehlikeyi önlemiyor, boş laf kimseyi eğitmiyor.

0|0
    0|0
    • Sen kalkıp operasyonlara mı katılıyorsun? g#tünü devirip milleti eleştir.

• Boş laf herkese zarar, yapıcı olmak lazım böyle gereksiz şeylerle vakit israf etmek değil.

Yükleniyor...