Siz hiç 'vazgeçmek zorunda' kaldınız mı?

Her ne olursa olsun;
Hiç 'Vazgeçmek Zorundayım' dediniz mi?
Böyle durumlarla karşılaştınız mı?

0|2
13|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir sevgilim vardı ve giyim mağazasında çalışmaya başlamıştı... Sabah 09.00 ile gece 23.00 arası çalışıyordu ve çalıştığı mağaza bayağı işlek bir durumdaydı. Tabi ki sürekli müşteriler ile ilgilenmek zorunda olduğu için artık bana eskisi kadar sık sık mesaj yazamamaya başlamıştı ve gece geç saatte geldiğinde ise aşırı yorgun olduğundan dolayı yarım saat benimle konuşup uyuyordu. Fakat ben bunların hiçbirini kendime dert veya ilişkimize sorun etmedim. Aksine hergün sabahtan geceye kadar Facebook da online bekliyordum ve ara sıra attığı o mesajları yakalayıp cevap vereyim en azından bu şekilde 2 satır konuşabildiğim için mutlu oluyordum. Ancak birgün geldi ve "Sen neden sürekli Facebook da online duruyorun? Ben bundan rahatsız oluyorum..." dedi. Bende onu beklediğimi ve ara sıra attıpı mesajları kaçırmak istemediğimi söyledim. Neyse arada ufak çaplı moral bozucu konuşmalarımız geçti. Birşey yapmadığım halde moralimi bozdu.

Olaydan 1 saat sonra telefon ile aradı... Çalışırken boşluk olduğunu sesimi duymak için aradığını söyledi. Bende moralimi bozduğu konudan bahsetmek istedim amacım sadece hak ettiğim özürü duymaktı. Fakat "Neden aynı şeylerden bahsedip duruyorsun? Ben seninle iyi şeyler konuşmak için aradım!!!" şeklinde bağırmaya başladı. Benimde zaten bozuk olan moralim iyice bozuldu ve sessiz kalamadım. "Sen bana ne hak ile bağırırsın? İnsanın çocuğuna bile bağırmaya hakkı yok iken ne yaptımda bağırıyorsun?" diyerek sert çıkıştım.

Fakat sevgilim olacak kişi hatasını anlayıp özür dilemek yerine daha fazla bağırmaya başladığı an... Ben artık ondan vazgeçmek zorunda kaldım. :(

0|0
    0|0
  • Hayor yapmadım öyle şryler

0|0
    0|0
  • Evet kaldim

0|0
    0|0
  • kaldım

0|0
    0|0
  • Evet, Kaldım

0|0
    0|0
  • kaldım bir kere

0|0
    0|0
  • Çooooooook.

0|0
    0|0
  • Vazgeçmem asla

0|0
    0|0
  • Çok.. en az 5 kez

0|0
    0|0
  • Vazgeçebilmek özgürlüğün ta kendisidir...

0|0
    0|0
  • Vermezse napım yatağa mı atayım

0|0
    0|0
  • seviyorsam vaz caymam

0|0
    0|0
  • vazgec gönlüm söz dinlemiyorda gönül

0|0
    0|0
  • evt.

0|0
    0|0
  • evet oldu

0|0
    0|0
  • oldu oldu

0|0
    0|0
  • Olmaz mi ahh olmaz mi

0|0
    0|0
  • Herşeyden vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • Vazgeçmek zorundayım fakat yapamıyorum :

0|0
    0|0
  • Beni belediyede aldatti baskasindan hamile kaldi mecbur vazgecmek zorunda kaldim

0|0
    0|0
  • Hangi birini anlatayım ki şimdi :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• şu an böyle bir durumla karşı karşıyayım

0|0
    0|0
  • Kaldımm

0|0
    0|0