Hayatınız boyunca en rezil olduğunuz an?

hayatınız boyunca en rezil olduğunuz an

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lise yıllarıydı. Cuma günü ders bitiminde İstiklal Marşı okunacaktı. Müdür yardımcısı benim bayrağı göndere çekmemi istedi. Ben de daha önceden hiç bayrağı göndere çekmemiştim. Her neyse... Marş okunmaya başladı. Ben de heyecandan mıdır bilinmez bayrağı göndere çekmeyi unutmuşum. Marş sırasında müdür, "oğlum çeksene bayrağı göndere ne bakıyorsun" diye bağırdı. Herkes bir gülüştü. Ben de bayrağı hemen göndere çektim. O an hayatımdaki en rezil olduğum anlardan biriydi ama şimdi hatırlayınca gülümsemeden edemiyorum :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Tiyatro oyununda, isiklar yanmisken ve skec baslamisken, bir onceki skecten unutulan sandalyeyi kapmak icin sahneye firladim ve ayaklarimda corap oldugu icin kayarak yerden yarim metre yukselip yere cakildim. Isin garip yani, bu gosterinin bir parcasi zannedildi.

0|0
    0|0
    • ne güzel işte durumu toplamışsınız insanlar karşısında

• Ben toparlamadim aslinda, tesadufen kurtuldum :)

• rezil olmayı pek takmam etfaftakiler de sonuçta benim senin gibi insanlar aynı durumu onlarda yaşayabilir

0|0
    0|0
  • iki tane kızı keserken yere düştüm... sonra yardımıma yine o kızlar koştu.. :D ulan çekilin sizin yüzünüzden düştüm diye bide kızlara hömkürdüm bu nedir ya

0|0
    0|0
    • hadi düştün ama niye kızları suçluyon sonra :)

• @Lavinia-_-34 açıcamda yoksun :/

• Kafamın bir otobüs firmasının şubesinin kapısında sıkışması.😃 Cekiniz diyormuş ittim kafami soktum kafa öyle kaldı bayağı ugrastirmisti😃😂😂

0|0
    0|0
    • ya sen okuma yazıyı öyle olur :)

• Ondan sonra her kapı bana onu hatırlatıyor😃😂millet sevgililerini unutamaz ben o kapıyı😃😂😂

• bir keresinde bir kız bana bakmıştı rezil olmuştum

0|0
    0|0
  • sevdiğim için rezil oldum ne derse yaptım ne isterse aldım neler neler
    sanırım ki etrafımdakinlerede rezil oldum

0|0
    0|0
    • sonra da kız için değmediğini anladın demi

• aynen kıymet bilmeli ama her şeye de evet denmemeli bence

• sevmek herşeye katlanmaktır bazen
      mutlaka evet denmemeli ama imkan varken hayır erkek adama yakışmaz
      ama benim imanıma veya serefe aykırı hareket ederse hemen yolu veririm

• Kızın biri odasına göstercem diye beni yatağa atmıştı bende lavaboya gidiyorum ayağına Evden kaçmıştım. ( Pişmanım )

0|0
    0|0
    • kalmayı mı isterdin

• şimdikiler fırsat kaçırmıyo

• Ben yine kaçırdım ya 2 sene önce ama onda pişman değilim yine olsa yine yapmam. mk

• mastırbasyon yapaken çırılçıplak teyzeme ve kızına yakalanmıştım o günden sonra nezaman beni görse önüme bakıp gülümsüyorlar

0|0
    0|0
    • çok kötü bir şey ya odandamı yakalandın

• evet ben bir dönem onlarda kalıyordum odanın kapısı kilitlemiyordu miafirliğe gitmişlerdi bende komple soyunmuş tum tam boşalmak üzereyken onların beni izlediğini gördüm tutamadım boşaldım heryer batmıştı garip bir duyguydu

• off bir an var anlatamam ya aklıma geldi bak gene fena oldum mk :D

0|0
    0|0
  • kıl dönmesi ameliyatında popomu hemşirelerin görmesi

0|0
    0|0
  • Doğduğum an.

0|0
    0|0
  • Okulda altıma işediğim andı sanırım.

0|0
    0|0
    • Ne tesadüf ben de işemiştim

• Biz de hiç blok ders yapılmadı

• @Lavinia-_-34
      Hımm, anladım.

• cok fena rezil olmustum ya ulan

0|0
    0|0
  • bir bayanın karşısında gaz çıkarmıştım

0|0
    0|0
  • sınıfta çok sessiz biriyim en arka sırada tek oturuyom 8. sınıftı arkada dalmışım uzaklara kafayı bir çevirdim sınıftaki arkadaşlar ve hoca bana bakıp gülüyo domates gibi olduydum yüzüm çok sıcak olmustu utanmaktan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla genelde ne zaman milletin içinde yere düşsem o zaman hep rezil olurum :D

0|0
    0|0
    • her gittiğim yerde rezil olma gibi bir huyum var :)

• Kesinlikle o yüzden fazla dışarı çıkmam :D Dolmuşta bile yere düşmüşlüğüm var

• Annemin tüm komşulara küçükken yaptığım şeyleri anlatmasi

0|0
    0|0
  • Lisede mezuniyet fotoğrafı cekilirken ellerimi yanlış bağlamışım herkesin tersine kolum falan gözüküyodu rezaletti kötü bir durum :ss

0|0
    0|0
  • 6-7 yaslarindayken birkaç kisi beni izlerken havuza baliklama daldigim anca bikinim acilmisti

0|0
    0|0
    • Allahtan 6-7 yaşında

• Kesinlikle... ondan sonra hemen yüzücü mayolarina gectim zaten bidaha da olmadi cok şükür

Yükleniyor...