Düşünün! Düşündünüz mü?

Bu patlama hakkında ne düşünüyorsunuz ey TOPLUM?
Pkklılar bunların bedelini en ağır şekillerde ödeyecekler!
Düşünün ki dün biz havaalanında tatile, özlediklerimizi görmeye vesaire yerlere gidecek olabilirdik, ve teröre kurban gidebilirdik. Düşünün.! İnsan olup düşünün bu olayın ciddiyetini düşünün! Düşünün!
O havaalanında sevdiklerimizden biri kurban gitmiş olabilirdi, düşünün!
Bu soru kaldırılırsa şayet, hakkımı bu sitenin dışında ararım bilinsin!

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ödeyecekler yaptıklarını, canlı bomba olup öldürmeye ve ölmeye bu kadar meraklılar ve istiyorlar ya, gün gelecek onlara istediklerini istediklerinden fazla şekilde vereceğiz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnşallah bu olaylar bir daha yaşanmaz 😔

0|2
    0|0
  • Hepsinin acı çeke çeke ölmesini istiyorum. Allahın belaları hayvandan aşağı bunlar.

1|1
    0|0
  • Saldırıyı ışid yaptı bu 1
    2. si Cellat bombayı içeride değil dışarıda kontrol noktasında patlattı yani güvenlik doğal olarak alınmaması normal çünkü içeriye girmedi.
    3. sü patlama anını izlersen polisin cellatı vurmaya çalıştığını görürsün.
    4. sü MİT önlem almadı evet orası doğru.
    5. si klavye artistliği yapmayı kes.

0|0
    0|0
    • NOLDU HADSİZ CAHİL HAKETTİĞİN LAFLAR ZORUNAMI GİTTİ SENİN DAEŞİN İRANLI KÜRTLER OLDUĞUNU DOLAYISIYLA PKK OLDUĞUNU BİLMEYEN BİR kardeşim ŞEREF_SİZ SENİ

• Ben Türk'üm ama sen haddini aştın ve haddimi aşmama sebep oldun konuşurken sözlerine dikkat edecek ve tarafını belli edeceksin yoksa TATAVA YAPMAYACAKSIN ANLADIN MI ERMENİ ZİHNİYETLİ! Daeş iranlı kürtlerdir! Cahil domuz!

• ben burada pkkyı mı savundum apt*l? ! ikiside aynı halt ! ikiside şeref yoksunu ! www.mynet.com/.../ap-istanbuldaki-saldiriyi-isid-ustlendi-2516775-1 al şu haberi oku arapın köpeği !

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...