Karşı çıktığımız bir yasaya görüşe ya da olaya profil resmi değiştirilerek yapılan eylem sizce ne kadar doğru?

Karşı çıktığımız bir yasaya görüşe ya da olaya profil resmi değiştirilerek yapılan eylem sizce ne kadar doğru? siz bu konu hakkkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce yaptınız mı?

0|3
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Boş işler sanaldan herkes karşı çıkar önemli olan kalpten karşı çıkmak gerisi hiksye

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Halkın eylem yapmasina karşı çıkıldığı ve cogu zaman sonu kötü bittiği için, insanlar artık tepkilerini bu şekilde belli ediyor. Örneğin sağlık bakanlığından T. C yazısı kaldırılmisti ve sosyal medya da yapilan bu protestolar sayesinde T. C tekrar kullanilmaya başlandı.
    Bence baya etkili bir yontem, bende yaptım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• gereksiz bir şey.. herkes isminin başına TC ekledi de ne oldu? herkes resmine türk bayrağı koydu , siyah kurdela koydu.. sonuç değişti mi? hayır.. boş gösteriş... anlamsız yani.. yanlış bir şey değil.. ama anlamsız.

0|0
    0|0
  • Bu bir farkındalık. Kişinin kendi hür iradesini ortaya koymanın bir yolu. Terör ve terörist ifade eden flama vs icermedigi sürece normaldir.

0|0
    0|0
  • Modayı takip eden kişiler diyoruz ona dostum hatta onların bordo klavyeli türleri de var, klavyelerinden ateş saçarlar fiuv fiuv diye

0|0
    0|0
  • Arada sırada ben de yapıyorum. Hiç tepki göstermemekten iyidir diye düşünüyorum. Faydası olduğuna da inanıyorum. Bir farkındalık yaratıyor. Hatta bazı gelişmelerden o sayede haberdar oluyorum.

0|0
    0|0
  • Havanda su dövmek 😀

0|1
    0|0
  • Kim tınlar ki

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar hiç yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum, yapanları da anlayışla karşılıyor saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Kimsenin umurunda olmasada benim içim rahat oluyor

0|0
    0|0
  • Eylem değildir. Hatta hiç bişey değildir. Kendinizi kandırmayı bırakın.

0|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • klavyemiz ona yetiyor.

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Hic yapmadim

0|0
    0|0
  • ben yapmadım lüzum görmedim ancak nsanlar taraafını belli etmek istiyor ve bu şekilde yapıyor

0|0
    0|0
  • İşe yarıyor mu? Zaman zaman evet.. O zaman tepkisiz kalmaktansa denemek iyidir..

0|0
    0|0
  • ışık söndürmüştük bir ara. Sonra ne mi oldu ampül kafamızdan 15 yıldır inmiyor

0|0
    0|0
  • Kimin umrunda. Klavye kahramanlığı işte. Tırt!

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Face profilim 2010 'dan beri O an karesi kırmızı el avucun ortasında siyah kurdela var 6 senedir Dünya'yı karıştıranlar kafamı bozuyor. Yapmak isteyenler yapabilir bir zararı yok ve çoğunluk birleşse haklı bir tepki de olabilir.

0|0
    0|0
  • Daha önce yaptım. Artik yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Bir farkındalık oluşturmak için yapılmasında bir sakınca görmüyorum ama pek bir faydası olduğu söylenemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...