Bilenler Aşağıda ki Sorduğum Yol Tarifine Cevap Versin Lütfen?

Şimdi Ben Edirne Merkezdeyim. Burdan Yola Çıkıp Kocaeli ya da Sakarya ya gidip ordan da sahil şeridinden Zonguldak Bartın Sinop Samsun Ordu Giresun Trabzon ve son olarak da Rizeye gideceğim. Bursa Yalova Sakarya Karasu istikametinden mi sahil şeridine geçebilirim. Motosiklet honda 600

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Zonguldak Düzce Çerkes Çorum diye devam ediceksin zaten Samsun'dan sonra sahil yolundan gidiyorsun.. Ayrıca yol çok uzun motosikletle zor olmaz mı..

0|1
    0|0
    • Allah razı olsun Abicim. Bu hayatta herkesin mutlaka ölmeden önce yapmak istediği son bisey mutlaka vardır. Sonunda her ne olursa olsun gitmek istiyorum. Motorla uzun olmazmi düşüncen için o BÜYÜK YÜREĞİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Erkekler Ne Diyor 1

• İyide bursa yalova başka yerde sakarya kocaeli başka..
    Senin güzergah kocaeli, sakarya'dan olacak..

0|0
    0|0
    • İlk önce kocaeli ye ordan da Sakarya ya geçip sahil şeridine inmem gerekiyor. Sakarya dan karasuya mi yoksa başka bir yere mi gitmem gerekiyor. sahil şeridi nerden başlıyor

• Teşekkürler Dostum. Ama şimdi değil. Bayram tatili nedeniyle yollar kalabalık olabilir. O yüzden bayram donus kalabalığı bittikten sonra gideceğim. Edirne merkezden Rize ye git gel 4 gün sürer çünkü

Yükleniyor...