Sizce kaybedince daha mı çok sever insan, peki neden?

biraz devrik bir soru cümlesi oldu sanki :D kaybedince daha mı çok sever insan, peki neden?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Başkasında olunca çekici geliyor da ondan :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yazin gunesten sikayet ediyoruz.
    Kisa kadar tabi. kisinda soguktan yakiniriz. oda yaza kadar
    Buda onun gibi bisey.

1|0
    0|0
  • Elde etmeden önceki sevginin sonraya nazaran fazla olmasıdır. Ne kadar senin değilse o kadar değerli oluyor

1|0
    0|0
  • çünkü dahada olgunlaşıp sevgi ayağına daha cok geliyor cevabı budur şair lafına gerek duymuyorum böyle sorularda hiç :D

1|0
    0|0
  • İnsanoğlu o kadar bazen acayip davranır ki ; elinde var olanın kıymetini bilmez elinden uçup gittikten sonra da ah, vahlar. Bazen elinden kayıp, başka biri ile daha mutlu olacak iken duvara tosluyor insan maalesef.

0|0
    0|0
  • bir cok insan oyle ben kendimin o ayarlayiyla oynadim. Elimdeyken degerli gidince selametle

0|0
    0|0
    • :D :D ben de biraz oynadım galiba

• Mecburen bir ayar yapmak gerekiyor fabrika ayarlariyla dunyada sag salim kalmak hic kolay degil

• Evet çünkü insan sahip olduğu herşeyin nankörü ulaşamadığı, kaybettiği herşeyin delisidir

1|0
    0|0
  • Daha cok sevmez pismanlik olur belki daha fazla

1|0
    0|0
  • Öyle oluyor malesef. Duygular yanındaki seninle olmayınca daha çok depreşiyor. Hele birde o kişi sol yanındaysa off o zaman direkt depresyon

0|0
    0|0
  • Kaybedince sevenleri anlamıyorum. Arkadaş kaybediyorsun daha ne sevecen. Yoluna bak geriye ne dönüyorsun. Geri de iyi bir şey olsaydı zaten kaybetmezdin.

0|0
    0|0
  • insanoğlu kaybedince çok sever. bu sadece aşkta değil, özgürlüğünü kaybedersen onu çok seversin. kolun kırılı kolunu çok seversin, belin kitlenir belini çok seversin. herşeyin elimizdeyken kıymetini bilsek keşke.

0|0
    0|0
  • İnsan bir şeyin değerini ancak kaybedince anliyor.

0|0
    0|0
  • sevınce kaybeder.. kaybedınce sever.. insandan ınsana değişir

0|0
    0|0
  • kör ölür badem gözlüm olur 😄

0|0
    0|0
  • daha çok sevmez sadece biraz daha hırs yapar

0|0
    0|0
  • anca kaybeder bilir giden umursamaz

0|0
    0|0
  • sevmek acı çekmek değil mi?

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu elindekinin kıymetini bilmez açık çekicekli sevicek bu böyle

0|0
    0|0
  • Değerini biliriz cunku

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Kaçan balık büyük olur genelde bunun yerine tersi telkine edilmeli bir de zaten kişiye ait olsa kaybedilmezdi hayat bunları erken öğretmiyor işte.

1|0
    0|0
  • Bence sevmek degilde alistigin seyi kaybetmek. Orda oldugunu bilirken seninken dusunmuyorsun. Baskasini hemen bulsa hissetmez bu kadar ama yaniz kaldigi icin oluyor. Eski sevgilim senelerce beni üzdu aglatti. Ayrilmak istedigimi soyleyince kiymete bindim aylarca pesimden kostu her yerden engelledim. Yanlis zamanda geldi.

0|0
    0|0
  • çünkü ancak öyle kıymetini anlıyor

0|0
    0|0
  • Kaybedince hirs yapar cünkü...

0|0
    0|0
  • Seven her türlü sever kaybettikten sonra sevmek anlamısız. Acı dolu günlerin habercisidir. Ben kaynedince seviyorum. Sonra geçiyor.

0|0
    0|0
  • Bence yerine daha iyisini bulamayinca sevecegi tutar.

0|0
    0|0
  • Varken daha cok seviyorum ben~

0|0
    0|0
  • kaybetmeden önce daha çok seviyordum artık nefret ediyorum o beni kaybetti

1|0
    0|0
Yükleniyor...