Toplu taşıma araçlarında yaşadığınız sorunlar nelerdir?

Bazı beyefendiler bayanlar rahatsız olmasın diye ayakta gidip bayanın yanındaki koltuğa oturmuyorlar.. Siz buna dikkat eder misiniz? Toplu taşıma araçlarında yaşadığınız sorunlar nelerdir?

1|1
18|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sıkış tepiş gitmek rahatsız ediyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Açıkçası bir bayanın rahatsız olacağını düşünerek yanına oturmamazlık etmedim. Zira, insan niye kendi halinde bir erkekten rahatsız olsun ki.. Benim yaşadığım sorunlar ise, o körüklerde yayıla yayıla duruyorlar!! Ayar oluyorum, en az 4 kişinin sığacağı yere öküz bir giriyor 3 kişilik yeri kaplıyor... Bir de çok yüksek sesle konuşanlara ayar oluyorum, denk geldikçe sakin konusun diye uyarıyorum..

1|0
    0|0
  • taciz gördüm mü direk kavga ediyorum, zor da olan bayana yer veriyorum. bir keresinde cafe de çay a kadar gitti :D

1|0
    0|0
  • Yoo banane gider direk otururum rahatsız oluyorsa o kalksın
    http://i.hizliresim.com/kvXM5q.gif

0|0
    0|0
  • Yayılarak oturan tipler

1|0
    0|0
  • İneceğim zaman butona basıyorum arkamdan birisi daha basıyor.
    Hiç kimse birbirine güvenmiyor.

0|0
    0|0
  • Yazın havasızlık.

1|0
    0|0
  • Ben toplu taşımada açıktığım zaman lahmacun yiyince herkes bana bakıyor. Bu beni çok rahatsız ediyor.

0|0
    0|0
  • Niye oturmicakmışım ya. Ne alaka. Heryerde eşitlik diye car car bağırıp bide bunu güzel bir hareket olarak mı görüyorsunuz? Herkes düzgün ve dikkatli oturduğu sürece problem olmaz bence. Toplu taşımada ki yaşanılan sorunlar yazmakla biter mi sence?

0|0
    0|0
  • beni asıl sıkıntıya sokan durum şey oluyor hani müsait bir yerde ineyim diyor birisi söförde bunu duymuyor beni sıkıntı basıyor adam inecek şöför duymadı diye :D

0|0
    0|0
  • Kızlar tarafından taciz edilmekten bıktımğ

0|0
    0|0
  • Tta kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • "Gençler yer vermek zorunda." algısı. Onlara olan saygımızı eritmelerine sebep oluyorlar bilmem farkındalar mı?

0|0
    0|0
  • Toplu taşıyorlar.. herkesi tekli taşısalar ne güzel olur

0|0
    0|0
  • Kadınlar çok taciz ediyor özelikle orta yaş gurubu

0|0
    0|0
  • Biz genc erkekleri sapık gbi görüyor lar bir yanimdaki kiz saga ilerrleyin der obur yanimdaki sola ilerle yin der

0|0
    0|0
  • eğer boş yer varsa orda bayan oturuyorsa asla oturmam sapık falan sanar belli olmaz :

0|0
    0|0
  • Erkek ayrımcılığının ham maddesidir toplu taşımacılık

0|0
    0|0
  • Toplu tasima kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • İnsanların koltuk sevdası belli oluyor

0|0
    0|0
  • Sorun yok

0|0
    0|0
  • Hep kizlara pozitif ayrimcilik. Biz insan degiliz

0|0
    0|0
  • eğer kadın çarşaflıysa oturmam.. yoksa otururum...

0|0
    0|0
  • ederim

0|0
    0|0
  • Omzumda uyuyanlardan nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • genelde bende oturmam rahatsız etmeyim diye :)

0|0
    0|0
  • para verdim ulan otururum tabi :Dd:d

0|0
    0|0
  • Sıkış tepiş gitmek rahatsız ediyor beni. Ya değilse öbür türlü bir rahatsızlığım yok.

0|0
    0|0
  • Fizikteki sürtünme ile elektriklenme kavramını çok iyi test ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Toplu taşımada yanımdaki koltuk boşken ayakta giden canım kadınlardan rahatsız oluyorum. Bu resmen hakarettir

1|0
    0|0
    • Belki yakın bir yerde inecek

• Yok öyle birşey uzun mesafe gidenler var yaşadım bunları resmen tacizci yerine koyuyorlar insanları yazıktır günahtır. Bir keresinde iki koltuk boş biri benim diğeride arka çaprazımdaki koltuk orada da başka bir Ada'm oturuyor kadın gelip bana o koltuğa geçmemi söyledi, şu olaya bakar mısın? Böyle bir rezillik olabilir mi? O kadın beni tanımıyor arkadaki Ada'mı tanımıyor ama bizi çok rahat bir şekilde tacizci olarak yaftalıyor. Ağzının payını verdim hemde öyle bir verdimki otobüsteki kadınlar bile destekledi ve diğeri utancından inmek zorunda kaldı

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Yanima birinin oturmasi beni rahatsiz etmez. Kim isterse otura bilir. Beni rahatsiz eden seylerden biri insanlarin kokusudur. bir de kendini bilmez insan musvetteleridir. Bunlarin bir kismi bayanlari farkli yollarla rahatsiz eden erkekler, bir kismi da nasil davranacagini, konusacagini bilmeyen insanlardir

0|1
    0|0
  • Genelde yanıma kadın otursun diye dua ederim ama erkek oturursa sıkıntı yaratacak halim yok. Toplu taşımada en büyük sıkıntım ineceğim zaman arkadaysam otobüs kalabalıksa nasıl ineceğim diye düşünmem.

1|0
    0|0
  • Oturmuyorum ben öyle bir takıntım var oturunca midem bulanıyor otobüste. Genelde en arkada dikilirim. Oturduğum nadir zamanlarda da kitap okurum. Herhangi bir sorun yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Soruyu soran sikma basin mantiga bak. Bayan yaninda erkek oturmadi diye rahat oluyormus... Akli fikri orada olan tabi ki boyle dusunur. Tasima araci o. Senin dusundugun hayalini kurdugun seyler filmlerde oluyor.

0|2
    0|0
  • Metroyla gidiyorsam hiçbir zaman oturma şansım olmuyor ki zaten otobüsle gidincede oturma şansım olmuyor 😏🌚 kısaca oturmadan ayakta ölüm kalım savaşı veriyorum hele ki bir de iğne atsan düşmez dedikleri biçimdeysem, hayata lanet okuyup bir daha binmeyeceğim diyorum. Sonuç ise kısır döngü misali... 😳

0|0
    0|0
  • Telefonda yüksek sesle ve uzun uzadıya konuşulması.
    Hepsinde klimanın olmaması.
    Bazen tek bir kokarca yüzünden tüm aracın kötü kokması.
    Tıklım tıklım olması.
    Yanıma abidik dubidik tipli birinin oturması.
    Gençlerin p*rno setindekileri aratmayacak şekilde öpüşmeleri.
    Telefonuma başkasının da baktığı hissine kapılmam.
    Birinin sümkürme'si ağzını kapamadan hapşırması, öksürmesi.

0|0
    0|0
  • Dersten çıkmışım, beyin cidden yoruluyor. Haliyle oturmak istiyorum yoksa bayılacak gibi oluyorum. Başımı yaslamısım cama teyzenin teki başıma geldi (Saygısız bu yeni nesil dedi) Ya ben yer vermedim diye mi saygısız oldum? Sen nereden biliyorsun benim özümde saygılı mı saygısız mı oldugumu? AMA KENDİSİ GÜNDEN GEZMEKTEN GELMİŞ BELLİ ELİNDE TABAK ÇANAK. Cinler tepeme geliyor.

1|0
    0|0
  • Taciz, kalabalık.

0|0
    0|0
  • Acikcasi onemsemem ama bu devirde kimseye guven olmuyor. Sadece sinir oldugum nokta yuzume yaklasan tipler. Utanmasalar opecekler. Bir de rahatsiz oldugumu bile bile inadina daha da yaklasiyorlar.

0|0
    0|0
  • Dūsünceli bir davranis

0|0
    0|0
  • Kalabalık olduğu zaman erkeklermiz saman altından su yürütüyorlar

0|0
    0|0
  • ayyy teyzeler valla canıma yetiyorlar bazen

0|0
    0|0
  • Ter kokusu havasizlik