Annem bütüngün uyumam dan şikayetçi uyandığım andan itibaren hep sigara içiyormusun günde 16 tl veriyorum sigaraya (sadece ben) 30 dal iciyiyirum aabartiyor bence ve ateist bir mezhepten oldumu bildi halde oruç tut diyor sigara içmeden duramıyor biliyordu başım falan ağrıyor sigara içmedigim zaman yemek falan da yemiyormusum tek isim korku filmi falan izlemek mis bir ara kedi vardı onu öldürmisum falan kaçırmışım ben onu evden 😅 telefonun çalındı satın sigara aldın diyo insanlarda parkuŕ yaparken düşürdün diyo kafayı yedik anne kız..
haklı mı?

Güncellemeler:
Android Düzelmesi gerektigi halde bozuyor cümleleri

0|1
22|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şu gençlerin trol dediği şeyden değilsen, ki umarım trolsündür, annen haklı.
    Tüm gün uyuman bir sorun.
    Sigara içmen ayrı sorun.
    Ateistlik mezhep değildir. Daha ne olduğunu bilmiyorsun. Mezhepler, Allah'a ulaşmak için bir dini inanç içinde seçilen yoldur, akımdır.
    Kara kedi öldürmen büyük bir sorun.
    Annenin seninle kavga etmesi gereksiz. Sani doğruca psikiyatra götürmesi gerekiyor, ciddi anlamda ihtiyacın var.
    Telefon mu çaldın sattın o kısmını anlamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Külliyen zararsin mk demek istiyo

1|2
    0|0
  • Buraya neden sordun Yüce Lucifer sana yardım etmedimi?

1|0
    0|0
  • Terbıyesızlık yapmış annen. Sen haklısın 😂😂

1|0
    0|0
  • cümlelerinde çok fazla özne kayması var kimin ne yaptığını düşünmekten soruya odaklanamadım :D anne diyosa doğrudur

0|1
    0|0
  • Anneler her zaman haklıdır

0|1
    0|0
  • Allah ailene sabır versin olan ve kaybedilmiş bir evlat ancak seninde evlatların zülüm edince anlayabilirsin anneni

0|2
    0|0
  • ınsanın kendi kendısını bilmemesi ne kadar gülünç şeyler ortaya çıkarıo şu an senin kendini bilmeyip burda kendinin nasıl olduğunu sorman gibi

0|1
    0|0
  • Anne sözü dinle, böyle giderse evde de kalacaksın üstelik, onunla iyi geçinmenin yollarını bul.

0|0
    0|0
  • senin kafa bizimkinden çok farklı. şeytanlar ateizmcilikler laveyanizm filan. çok uzaksın dostum bize. ve hepsi gençlik heyecanları. vazgeç bu sevdadan.

0|0
    0|0
  • sen haklısın. d görün bana

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • haklı tabi

0|0
    0|0
  • Haklı nasıl bir saykosun sen. s

0|0
    0|0
  • Sanırım çok cahilsin

0|0
    0|0
  • Ergenlikten

0|0
    0|0
  • hahahah :D :D

0|0
    0|0
  • Haklı kadın. Anneye karşı gelme.

0|0
    0|0
  • Ataistlik mezhep degil dir sen onu bile bilmicek kadar cahilsin :D agskdh ahh zamana cocuklari ahh sigara diye kendini satcan yakinda az kalmis ahdjgs

0|0
    0|0
    • Oh zomono cocokloro
      Çok bilişim araştırda gel

• İnanması şeye seslenmen k. b apatallik sana kalsin

• Cok sukur inaniyorm alhamdulilah.

• haklıdır

0|0
    0|0
  • annen sonuna kadar haklı seni ıslatıp ıslatıp döveceksin :D

0|0
    0|0
  • Tam aradığım kız tipi

0|0
    0|0
  • Haklı tabi

0|0
    0|0
  • Kediyi öldürdüysen eline sağlık

0|0
    0|0
    • derdin ne hayvanla?

• keşke xperin kadar insanlıgında olsaydı seviyesiz şey :) tartışma o zaman cevap verme kuduruyosun içten içe sonrada bana burda havalı havalı konuşmaya çalışıyosun. bana aciz bir hayvanı öldürmeyi eline sağlık diye yanıltlayan biri seviyedende bahsetmesin.

• @sehabenin_beresi Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Ben kudurmam özelliklençok önemsemediklerimi. Umarım bir gün aşağılık bir kedi çok sevdiğin bir şeyi senden alır. İşte o zaman belki beni anlarsın.

• Ailecek ruh sağlığıniz bozuk laaaa sizin 😃

0|0
    0|0
  • eksik olan kezbanda geldi... eksik olan yere yerleştirin arkaşlar :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklı

0|0
    0|0
  • Kapitalist sistemin basarili bir ürünüsün..😂

0|1
    0|0
  • Yürü git be birde soruyor musun haklı mı diye kadın yüzde yüz haklı senin gibi boş çok piyasada

0|0
    0|0
  • Elbette haklı küçük senpai benim evleadım ya da sevgilim olsaydın seni düzeltirtim

0|0
    0|0
  • durumunuz vahım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...