Kapat

Hava alanı taksicilerinin kişi başı $100 para ile yolcu taşımasına ne denebilir?

Havalimanındaki patlamanın üstüne kimi turistler taksicilerin 100 dolar kişi başı para istediğini, orada yaşanan panikten nemalanmaya çalıştıklarını falan yazmışlar orada burada.

Bu ülkede 99 depreminde ölenlerin kolunu kesip bileziklerini yağmalayanlar o paralarla taksi aldı herhalde hep.

1|4
15|17

En İyi Kız Görüşü

• Böyle de fırsatçı insanlarız işte. Hem mağdur, hem sorumlu hem de edepsiziz. Diyecek bir şey bulunamadı... Neticede şuna buna kızamıyorum etraf şu-bu dolu olunca.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun benzerini van depreminde duymustum. Esnaf deprem zamani ekmegi fahis fiyatlarda satmis o zamanlar. Devletin dagittigi battaniyeler parayla satilmis. Hirsizlar saglam kalan evlere girip insanlarin altinlarini almislar
    Bazı insanların zor gunlerden anladigi da bu iste.
    Yokk misafirpervermisiz de yok yardimsevermisiz de firsatini buldugu an paraya susayan çok insan var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İstisları varsa özür dilerim ama istanbuldaki taksicilerin hepsi şerefsiz kusura bakmasınlar da. Güneşin altında 3 saat taksiye binmeye çalıştığımı bilirim. Kuzenimin ayağı kırıktı başka çaremiz yoktu. Neymiş efendim turist alırsa euro veriyormuş biz taksimetrede yazanı veriyormuşuz... vızır vızır taksi geçen yerde 3 saat beklemek nedir ya!

Diyeceğim o ki hiç şaşırmadım her şey beklenir bunlardan. Hastane parası yapsınlar o $100 ları inşallah

0|1
    0|0
  • Zerre kadar şaşırmadım.
    İnsanların da Türkiye'ye gelmelerine bile anlam veremiyorum. Yabancı olsam gelmezdim. Türk insanını da sevmezdim.

0|1
    0|0
    • Pek sevmiyorlar zaten. Bizim milletle pek kuhattap olmadan gezip gitmeye falan calisiyorlar.

Ben olsam ben de gelmem.

Dunya'nin en guzel cografyasi dunyanin en les milletlerinden birinin elinde.

• Aslında ben genellemeleri sevmem ama buna rağmen görüyoruz toplumumuzda insanları.
      Hep sahtekar.
      Mesela bir insana kişisel olarak hangi milletten olduğuna bakarak olumsuz yaklaşımda bulunmam. Ama genele bakarsak bana yurtdışında böyle yapılsa bunlar nasıl insanlar derim yani.
      Açıkçası yabancılar hakkında da ayrıntılı bir bilgim yok ama neyse işte.

• Koyun can kasap et derdinde denilecek haber ölmüsüz herkesce gecmis olsun

0|1
    0|0
  • Şaşırdık mi?

0|0
    0|0
  • Tam bir rezillik. Ülkenin halkı böyleyse hükümetten ne bekleyeceksin

0|1
    0|0
  • Adilik, vicdansizlik, aşağılık, fırsatçılık...

0|1
    0|0
  • Ulke yoneticileri bile firsatciyken vatandaslarinin bunu yapmasina sasirmamak lazim

0|0
    0|0
  • Şaka mı bu? Şaka bu değil mi?

0|1
    0|0
  • Sen gidecek esenler verecek bana 100$

0|0
    0|0
  • annesinin ne günahı varsa küfrettiriyo kadıncağıza...

0|0
    0|0
  • kötü zamanda insanlar birbirine destek olmalıyken durumdan faydalanıyorlar. yazık..

0|0
    0|0
  • taksici otobüsçü mnbüsçü. hepsi şrefsz bu sürünün

0|1
    0|0
  • insanlıgımdan utanıyorum baska elımden hıcbırsey gelmıyor arkadas

0|0
    0|0
  • Pi*çlik böyle böyle bir şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ilkel, gunu kurtarmaya calisan, ulkesi, insani icin canini verecekmis ayaklari yapan, ama aslinda menfaatinden baska sey dusunmeyen ac ve kucuk soytarilardir bunlar. Ama "Avrupa'da, Amerika'da insanlik yok, herkes robot gibi duygusuz, yere dussen kimse kaldirmaz." nutuklarini cekenler yine bunlardir.

0|1
    0|0
  • fırsatçılık diyorum ben buna
    bedava taşısan ne olacak
    sana o kazandıgın para hayır getirirmi?
    düşünemiyorlar işte

0|0
    0|0
  • Oradaki taksilerin hepsi havaalaninda kayitli ve oraya belli bir para verdikleri için sadece onlar yolcu alabiliyor. Mademki firsatçılık yaptılar hepsinin ruhsatlarını iptal etmeli büyük bir ceza kesmeli ve havaalanında tüm taksilerin yolcu alması izni gelmeli O iyi çocuklar de yandım anam desinler acımıyacaksın hemen bugün yapıcaksın başkalarına örnek olsun gözleri korksun.

0|0
    0|0
  • Atatürkü bilmem ama sabiha gökçende abim taksicilik yapıyor ve yapılan görüşler bana dokundu açıkçası, orada sırayla hangi müşteri gelirse sıra kimdeyse alıp bırakıyorlar zaten sıra sistemi olduğundan dolayı yolcuyu almaz ise sırası yanıyor tekrardan 50-100 aracın arkasına düşüyor hava alanından giden yolcu kısa mesafede gitmiyor. Bakıyorum da görüşlerde baya bir genelleme yapılmış. Özellikle istisnalar olabilir diyip hepsi şerefsiz diyen bir arkadaş olmuş kendisine hakaret edilse ne düşünürdü acaba merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • Zikerler oyle isi, bir kere de humanizm kasmayin. Bilmiyoruz sanki alayinin ne mal oldugumu.

Ostosnalari geciniz

• Sen önce ne yazdığının farkına var sonra benim yazımı oku kime laf etmişim. Önüne gelene hakaret etmek şerefine dil uzatmak yerine bir düşünün bu ülkede aynı mesleği yapan namusuyla para kazanmaya çalışan insanlarda var.

• Doğru düzgün politikacılar da var, ama bu alayının dürzü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

• Bence bomba patlatanlardan hiç bir farkı yok. Ordaki taksici i. bnelerin

0|2
    0|0
  • İb nelik denir

0|0
    0|0
  • Böyle şeylerden faydalanıyolar yuh ya

0|1
    0|0
  • Ben inanirim abi oyle yapicak kani bozuk cok... Sultanahmette adam gozumun onunde ayakkabi boyayip turistten 50 dolar istedi... ben mudahele etmistim catpat ingilizcemlede yinede mani olamamistim

0|0
    0|0
  • pendi kyerine bağcılarda indirir birde 100 dolar para mı alır diyosun

0|0
    0|0
  • Tam bir şerefsizlik !

0|1
    0|0
  • ülke cahilleşmiş

0|0
    0|0
  • İstanbul'daki taksicilerin yüzde doksan beşi döt. Yolcu seçiyor inneler

0|0
    0|0
  • Yamyam alayi allah kahretsin onlari millet can derdine düşmüş bu zuzular paranin

0|0
    0|0
  • ABV dıyorum sadece onlara

0|0
    0|0
  • Hic bir sey denilemez. Bu ulkede 5 tl icin adam olduren varken.

0|0
    0|0
  • Şerolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...