Bayburtlu kızlar ve erkekler hakkında düşünceleriniz?

Bayburtlu kızlar ve erkekler hakkinda dusuncelerinizi merak ediyorum ben kaba insanlar olarak biliyorum siz neler biliyorsunuz dusunuyorsunz?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya orda üniversite okuyorum bu yıl başlamıştım.
    Şöyle bir durum varki üni yeni olduğu için ve şehir gelişmemiş olduğu için insanlar bazı durumları yadırgıyo aslında haklılarda.
    Ama genel olarak tutucu insanlar kastım şu dine aşırı bağlı ve geleneklerini hálá unutmamış bir şehir.
    Kabalıklarını görmedim yardımsever insanlar çoğu.

1|0
    0|0
    • Bn de Üniversite olarak yüksek ihtimal oraya gidicem cokca kişiden iyi seyleer duymadm merk ettm hangi bölümde okuyosun

• Hayır kafana takma cidden bir öğrenci için çok çok ideal bir yer rahat edersin çabuk alışırsın
      Sadece maddi açıdan zorlanabilirsin çünkü esnaf biz öğrencilerden geçiniyo :) biraz giydiriyolar açıkcası artı yiyecek içecekte bir tık pahalı bunun sebebi insanlar maddiyata önem vermiyo pek çünkü büyük çoğunluğu zengin yurt dışından vs emekli insanlar.
      İlahiyat bölümü okuyorum bu arada.

• Hiiiimmmmm dediklerini dikkakte alicamm :) gorusun için teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Bayburtlu kızları erkekleri bilmem ama Alapelit diye bir köyü vardı. Oraya gitmiştim. :)

1|0
    0|0
  • Bizim orada 40 bin civarında var. Pek medenisini görmedim

1|0
    0|0
  • Düşünmüyorum onlar hakkında.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Komikler heralde baya bir gündemde olan şehir

1|0
    0|0
  • Bitanecik arkadasim var orali. iyidir, hanim kizdir. zararini görmdim

1|0
    0|0
  • İyi insanlar

1|0
    0|0
  • Tanıdığım arkadaşlarım var. Olumsuz yanlarını görmedim.

1|0
    0|0
  • Hakan iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...