Ülkede bakkaldan hesap sorabilir miyiz?

Dün kü patlamada ölen ve yaralanan bir çok insan oldu ve bazı yorumlarda ülkeyi yönetenlerle alaka ne diyenler var? Arkadaşlar iyi misiniz? Evinize 5 defa hırsız girse suç kimindir? Bu ülkeyi yönetenler daha iyi yönetmek için geliyorlar yazık günah değil mi onca şehit her an bomba korkusu...

1|5
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• Toplumu psikopat ettiler, Kimse şu soruları sormuyor,
    Biz niye Suriye sorununa bulaştık? Suriye ye hiç bulaşmasan, 5 milyon Suriyeliyi şuursuzca sınırdan ülkene sokmasan, bunlar başına gelir miydi, İran da Suriye ye komşu duydun mu hiç böyle bir şey? Silah verirsen komşu ülkendeki şer odaklarını beslersen, kanun dışı yollarla destek olursan, bir gün gelir senide bulurlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Hükumet hariç herkes suçlu. Adamlar yol yaptığı için böyle oldu 😢😑😕😢

1|1
    0|0
  • Devlet sahipsiz. milliyetçi bir hükümet gelmesi , ülke menfaatlerini düşünen mezhepçi politika yapmayan dünya gerçeklerini bilen bir iktidar olması şart

2|0
    0|0
  • Biz bu ülkeyi yönetenlere, güvenliğimizi sağlayanlara ve diğer memurlara maaş ödüyoruz. tabi ki hesap sormak hakkımdır. O maaşları benim vergilerimden alıyorlar. Parfüm şişesi sokamadığımız havaalanına 3 keleşli bombalı adam nasıl giriyor.

2|1
    0|0
  • Devlet ne demek? Önce bunu öğrenmeli insan.. Sadece yol hastane vb hizmetleri veren değil ülkeyi iç ve dış tehditlerden korumaktır. İç İşleri bakanı ne yapar görevi nedir onu araştır, işidi destekleyenler kim onu araştır sonra tekrar görüşelim seninle

1|2
    0|0
  • Ankara patlaması sonrası oyumuz arttı diyen 1 Başbakan vardı kimse sesini çıkartmadı
    Pkk 80 bin silah depolarken valilere talimatı ben verdim diyen c. başkanı vardı ses çıkmadı bu patlamalar sürpriz değil

1|2
    0|0
  • terör her zaman vardı ama durum hiç bu kadar ciddi ve kritik olmadı artık havalimanı metro otogar hiç farketmeden patlatıyorlar buna karşı Mit mangal yapıyor.

1|1
    0|0
  • Onlar akıl fukarası rahatsız tipler. Ülkedeki olumlu şeyleri onlar olumsuzlukları muhalefet yapmıştır onlara göre.

1|0
    0|0
  • Yönetecek insan göster demislerde emin ol bir sürü aklı başında insan var. Bu ülkede adam gibi adamlar da var. Bu olayda da ciddi bir güvenlik zaafiyeti var. Kimse devlete saldırmiyor ama ben saldırırm. Vergiye , kesintiye hak hukuka gelince devlet varsa benimde güvenligimi sağlamak zorunda !!

1|1
    0|0
    • kesinlikle var zaten ahmak ahmak cevap veriyorlar kim var ne demek arkadaşım ya bu kadar mı basit insanlarsınız..

• Takma onları ya salak salak konuşan ergenler ülke kurtarıyor klavye başında. Bu kadar basit olmamali her sey

• Bunun çözümü başından sonuna bütün yönetimi değiştirmek artık şehit gelmeyecek denildiği gün iki şehit gelen ülkede başka ne bekliyorsun havaalanı gibi yerde bu oluyorsa sözün bittiği yer arkadaşın biri otopark da oldu demiş o zaman C4 de konabilir

1|0
    0|0
  • Yav haklısın da anlamadığınız nokta su dısardaki şerefsiz derin devletler chp de gelse mhp de gelse türkiyeyi rahat bırakmayacakkkkkkk bir türlü niye anlamıyonuz akp yokken sağ sol yok muydu 70 lere 80 lerde darbe olmadı mı sağ solu cıkaran kimdi sokaklarda, ülkede huzur mu vardı herkes birbirini öldürüyordu . Bu zamanın kahpeliği de bomba patlatma şu bu işte 20 sene sonra başkası olsun o zamanda başka seyer cıkacak . Niye anlamıyonuz yavrucum bu kadar saf mısınız? Akpnin yapacağı hiç bk yok istediği kadar çırpınsın dışardaki güçler ondan her zaman 2 adım önde ve önceden her seyi biliyor. Onların amacı belli akp devirmek istiyyorlar sizin gibileri onun başına bela edip ülkede kaos yaratıp ülkeyip bölecekler yine 80 lerdeki gibi sağ sol olayı benzer olaylar yaratacaklar türkiye 20 yıl daha geriye gidecek ve güçsüz bir devlet olarak kalacak? Bu kadar neden düşünemiyonuz akp gitse her şey bitcek mi zannediyon istersen sen ol başbakan hiç fark etmicek. Adamlar kukla oynatıyo kukla. Rockfeller ailesinin git de bir türkiye icraatlerini oku. Her şeyi leyhine çeviriyo herifler sadece türkiye ile uğraşılmıyo bak suriyeye türkiyiye suriye gibi yapmaya calısıyorlar bak ırak bak lübnan bak mısır . Siz at gözlüklerle daha chpci olun ülkücü mafyacılık oynayın adamlar kukla oynatıyo szde bir halt var zannediyonuz. Bu kadar saf mısınız gerçekden?

0|0
    0|0
    • yav sana benim partili olduğumu kim söyledi? ben burda bile yaşamıyorum.. akp yine kalsın arkadaşım onlar düzeltsin bu olayı 70 80 den bize ne? sen anne baba olduğun da gecmiş için mi çocuk yapıyorsun iyi bir gelecek için mi gelen hükümetler gelecek için gelir sen önce bir aklını kullan derim iyi günler..

• Akıl kullan diyene bak geçmişini bilmeyen geleceğini bilemez bu 1. ayrıca ders çıkarmak için hep geçmişe bakılır bu 2 .. Benim sana demek istediğim bu her zaman içn devam edecek yönetmekle yönetilmekle alakası yok geçmişdeki örnek verlmesinin mantığı bu hata bendeki mantık olmayan birine mantık anlatıyom buda 3. Sen hala anlamıyon heralde bizim elimizde olan bişey değil oyun kuruyorlar istedikleri gibi oynuyorlar sen istediğin kadar çırpın karşında kat kat kat kat kat güçlü eller var her yere eli uzanan buda 4. Kıt zekalı anladın mı şimdi çocuk tr de yetiştirilmez gelecekden bahsediyon amerika gibi ülkelere gitmek gerek hadi sana da iyi günler.

• valla ben dış işlerinde israille anlaşma ve rusyadan özür dileme gibi başarısız bir durum ve RTE nın diplomasını göstermemesi gibi çok agır sonuçları olabilecek olayları örtmek için AKP liler tarafından düzenlendiğini düşünyorum...

normalde bir Terör saldırısı olduğunda terör örgütleri hemen üstlenir şimdi bunu üslenen yok 24 saat geçmesine ramen kesinlikle AKP li kadrolar tarafından yapıldı şimdi şuçu atacakları bir terör örgütü ile pazarlık yapılıyor ...

1|0
    0|0
  • Bir evden nasılki ana baba sorumluysa ülkedende yöneticiler sorumludur, ve hatta ilgili bakanlıktaki bakan istifa etmeli, körü körüne savunanlar tabi kenfilerine bsey olmadıgı için bu durumdalar, ama yanlış olan ne varsa savunnup kefil oldukları için Allah bununda hesabını ahirette sorar. Siyasetçi gecicicidir ama bunlar öyle baglanmışlarki babalarından çok seviyorlar

1|1
    0|0
  • kasap hayriden hesap soracağız ülkenin başında 14 senedir kasap hayri var ya neden mevcut hükümete suç atalım ki nasılsa bombayı patlatanlar öfkeden bir araya gelmiş insanlar topluluğu

1|0
    0|0
  • Ben sabah şirketin muhasebecisinden hesap sordum.
    Dedi ki benimde haberin yok valla Nasıl girmişler dünyanın en güvenlikli havalimanına bizde şaşkınız.

1|0
    0|0
  • Eğer baştakiler işlerini düzgün yapsaydı o hırsız ikinci kez o eve girmezdi...

1|1
    0|0
  • Demekki yonetemiyorlar

1|1
    0|0
  • Kendi tuttuğu parti iktidara gelince tek bir bomba patlamayacak sanan kekolar da eper fazla ülkede.

Hiç canınızı sıkmayın chp'de gelse mhp'de gelse bu bombalar patlayacak insanların evine hırsız girecek, kızlar tecavüz edilip öldürülecek. Bu frekanslardan konuşup komikleşmeyin yani

0|1
    0|0
  • Biz hata yapıyoruz hükümeti değil, havalimanının sahibi kim ise onu suçlamak lazım insanların güvenliğini sağlayamadığı için (!)

1|0
    0|0
  • Nedesembilemedim.. 😒😒😒😒😒😒

1|0
    0|0
  • Gerekirse kanlı ve vicdansız olarak terör bitirilmeli.
    Yoksa darbe şart bu ülkeye

1|0
    0|0
  • Sadece su istifa etmeliler Meral aksener gelmeli başa #Ampulİsifa

1|0
    0|0
  • Daha iyi yönetebilecek varsa gösterin oy verek gösteremiyosanız boş konuşmayın

0|1
    0|0
  • Yonetcek insan varsa soyle

0|0
    0|0
    • bumu senin cevabın bu kadar mı? yönetecek insan varsa söyleymiş.. toplum eğitim seviyiesi yükseldikçe başa gelen kim olursa olsun beceremiyorsa indirilir gerekirse sende gelirsin başa ama bu kafayla gelme lütfen.

• Terbiyemi bozan kim acaba burda biri gtkili der biri kez ya konusur sen once konusma adabini ogrenki karsilik goresin senin ne dedigin belli degil turkiyede yasamiyosan atip tutma o zaman

• Yorumlarina bakiyorum ergen gibi atarlanmalar arkadasim bisey tartiscaksan git isine kesya demiceksin akp chp duzeltemez bizim elimizde diyorum teror destekleyenler batili ulkeler zaten biri dugmeye bastiysa provakasyona gelinmemeli

• evtt

0|0
    0|0
  • Emin ol senin tuttuğun parti varya onlar başa geçse ülkeyi satmaktan başka bir bok yapmazlar. bunu bildiği için millet sizin gibilere oy vermiyo. ülkeyi satacağımıza canımızı feda ederiz biz. ama sizin gibiler anlayamaz

0|0
    0|0
  • Yazacağım o kadar önemli şeyler var ki. İnsanların ve Turkiyenin benim gibilere ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • hainler bir bir ortaya çıkıyor devlet düşmanları sizi

0|0
    0|0
    • devlet düşmanı sensin hain !

• böyle bir yorumu nasıl anlamamı beklıyorsun? ortaya çıkıyor belirtmen lazım yorumu böyle yazarsan.. bak kullandığın lafa dikkat et çok şükür hiç öyle olmadım küfür ederim ağır gelir hain olana.. ben vatanımıda insanları da seviyorum. seni yanlış anladı isem özür dilerim.

• devleti sorumlu tutanlara görüşüm.

• Boşuna yorma kendini bu koyunlar zerre anlamıyor

0|0
    0|0
  • bu ülkeyi sanırım artık pkk lılar yönetiyor

0|0
    0|0
  • bakkala gtmeye ne gerek. burdan soruyonuz ya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle şunu belirmek isterim ben AKP değilim fakat her terör olayında ülkeyi yönetenlere mal etmek insafsızca bir harekettir 2000 önce de terör vardı 1990 öncede terör vardı konu derin uzarda uzar...

0|0
    0|0
    • böyle düşünenlere de yazık diyorum ablacım kusura bakma ama. ben terör yok demedim ki bu nasıl basit bir düsüncedir? hükümetler neden gelir? ülkeyi daha iyi hale getirmek için? öyle değil mi? ülke ne halde? kan? 2000 öncesi de vardı vallahi ben ülkede böyle bombalar patladığını hatırlamıyorum ki şu an işid ten bahsediyoruz pkk dan değil.

• İŞİD dediğiniz oda terörün örgütü yollarından biri... Neyse yazdıkça uzayacak uzlaşamayacağız...

• kahvedekiler sor orda başbakan çok...

0|1
    0|0
  • Partiye oy vererek kazandılar çoğu şeyi, onu kaybetmenin korkusu var. Ölenleri kim düşünür?

1|1
    0|0
  • Avrupa ülkelerinde terör örgütü, bizim ülkemizde devlet suçlu. Devlet büyü mü yapacak görünmez kalkan mı kurduracak yani ne saçmalıyorsunuz? O zaman her b*kta devlet suçluysa Avrupada niye öyle değil? Terör örgütü suçsuz tabi bimbalar, canımıza kasteder aa devlet yüzünden. Aklınızı başınıa toplayın.

0|1
    0|0
    • sen önce devlet hükümet ayrımını yap sonra gel konuşalım.

• Uğraşmıyorlar mı sence? 😕

• abla havalimanına girmişler daha ne diyelim..

Yükleniyor...