Ramazan ayının bitmesine üzülüyorum bayram gelince kötü hissediyorum var mı benim gibi olan arkadaşlar?

Bu ayı cok seviyorum sahura kalkıyorum cok iyi geliyo bana sanki dertlerimi bu aya anlatiyorum gibi konusuyorum gibi bu zamanla iyi hissediyorum iyi geliyo bana, bayram ise icimde kötü bir his olusturuyor sevmiyorum benim gibi olan var mı sizler ne hissediyorsunuz arkadaslar

1|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• valla bir burukluk hissediyorum bende
    ama babam ramazanda aşırı sinirli oluyor
    bize sarıyor o yüzden bir an önce bayramın gelmesini beklemiyo değilim

0|1
    0|0
    • bende o dedigin buruklugun cok daha beteri var dertler gelicek gibi korku endise hepsi kapliyor icimi yiyip bitiriyor, bayramda saten millet gülerken ben mutsuz olucagimdan neden öylesin nasilsin diyeceklerinden bunalcam, nasil olcam kötü hissetsem sanki söylüycemmi hadi söylesem bazilarina nolcak bosver diycekler kendi keyiflerine bakcaklar birde dügün var varya igrenc okadar bunaltiyorki beni anlatamam millet evleniyor ben onlar evleniyor diye ben oynuycam öylemi birde kalk kalk oyna diycekler icimdeki hüznü aciyi bilmiyorlar birde düsman kesilcekler bana dügün seslerinden acayip derecede nefret ediyorum insanlarin edepsiliginden herseyden nefret ediyorum lanet edilmiycek gibi değil , cok kötü hissediyorum ya of

• zamanın çabuk geçmesi mi seni üzen?
      yaşlanıyor olmak mı

• ben senle yasitim yasimi öyle yazdigima bakam gencim yani daha büyük derdim var evet zaman hizlica geciyor ben hep ayni yerimdeyim üstelik hersey kötüye gidiyor dahada kötüye gitmesinden korkuyorum kimseyi sevemiyorum sevdigim biri vardi oda kalbimi yaraladi gitti kimse beni sevmiyor bende kimseyi sevmiyorum neefret ediyorum herseyden hergün ayni hergün umudumuda yitircam artik temelli hep korkuyla yasiyorum ben saten hissiz gibiyim hissedemiyor gibiyim sanki kalbimi :(

En İyi Erkek Görüşü

• Ramazan'ın bitmesi her müslüman açısından kötü ve hüzünlenilmesi gereken bir olay çünkü bu ay affolunma dua ayı. Ancak İnsanlar için hemen hemen aynı değeri taşıyan Bayram'ın gelmeside çok güzel bir şey. Birlik beraberlik Açısından Akraba eş dost ilişkisi açısından kaçırılmayacak Bir fırsat. Dertlerin sıkıntıların olabilir herkesin var ama derdi veren Rabbimiz dermanıda verir Bu yüzden üzülme dua et Bayram geliyor diye de üzülme ne olursa olsun Yüzün gülsün ailenle arkadaşlarınla eş dost akrabalarınla vakit geçirmelisin

0|1
    0|0
    • güzel yazmissinda kardes aklima kötü seyler geliyor korkutuyor beni endise ediyorum kaygilaniyorum rahatsiz ediyor beynimi kemiriyor sanildigi kadar kolay değil

Kızlar Ne Diyor 4

• Bittiğinde seviniyorum. Psikopat insanların oruç arkasına sığınıp ortamı gergin hale getirişlerinden kurtuluyoruz.

0|1
    0|0
    • onlarin tuttugu oruc sence kabulmu oluyor oruc huzur ayidir nefsi terbiye etmedir insanliktir onlar öyle yapiyor diye yanlis degerlendiriyorsunuz orucu

• Saygısızlığın öncesi ya da sonrası olduğunu düşünmüyorum. Neyse uzayacak bu konu

• saygisizligin büyügünü yapiyorsunuz karsinizdaki kisileri düsünmüyorsunuz kendinizi hakli cikarma pesindesiniz bu ülkede müslümanlarin ülkesi saten neyse tamam yine iyi günler

• Yok olmuyor öyle bir şey.

0|1
    0|0
  • Biz de öyle mübarek.

0|1
    0|0
    • yine yemek yemiyebilirim ama benim demek istedigim sadece yemek ibadet icin değil dertlerim bu ayda hafifliyor insanlarin kötülügünden korunuyor gibiyim kötü seslerden görüntülerden kurtuluyorum, bayramda ise hersey tersine dönüyor sahte gülüsler yalanciktan sevgiler kimsenin umrunda deiliz neyin bayramini kutluyorlar dünyayi getirdikleri kötü halinmi bayrami kutluyorlar

• sende :(

• Evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir an önce kurtulsaydık iyiydi..

0|0
    0|0
    • olabilir buda görüs neticede sevmiyebilirsin ama birkezde olsa oruc tut sevdiklerinle yani diger insanlarida anlamaya calis farki anliyacaksin azda olsa

• sende matematik mantik yok mu cikarimda bulundum nefret söylemi yapiyorsun ve suanda sordugun sacma soruna cevap vermeye calisiyorum negatifligini al sana öneride bulundum sadece insanlarla anlasamiyorsan rahatsizda etme bu sekilde

• gereksizsin varya illa bir gereksizlik yapicaksin defol git sana akil verende hata

• Ramazan gelirken huzur geliyor gidince de kasvet

0|1
    0|0
    • evet aynen huzurlu gidince kasvetli

• aynen yAa sonradi kotu

0|1
    0|0
  • Tam tersi

0|1
    0|0
Yükleniyor...