Başlık bulamadım?

Bir aralar loş ışıkta şiir yazar tütün sarardım düzenli spor yapıp kitap okurdum. Türkü dinler güzel yarınlar düşlerdim.. Çalışır gelecek için çalışır okurdum. Ve en önemlisi gülümserdim. Gam yok takıntı yok arkadaş..! Yürü koş şaşma..! Derdim. Sonra sanki öldüm başka biri geldi bu ruh benim değil biri zaptetti beni sanki.. Stres öfke asabiyet kabadayilik sinir psikopatlik kendimi kesme dik başlık huzursuzluk halüsinasyonlar vs.. aldi beni. Hayatı birden olumsuz degisenler oldu mu?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Çevremdeki en enerjik pozitif rahat insanken melankolikliğin dibine vurdum

0|1
    0|0
    • Aynen bende oyleydim enerjik esprili şimdi kaba saba en ufak şeyde mevzu çıkartıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• ne oldu da boyle oldun bea kardes, canini yakmistir guvendigin birileri, hayatinin amacini yitirmisindir bir yerlerde?

0|1
    0|0
    • Güven ışte aranılan kan bulundu.. Aynen güven kardeş güven ama ben şunu iyi biliyorum yanında olması gerkenler zaten yanında (aile) gerisi boş

• rica ederim ne demek her zaman buralardayim sohbet etmek icini dokmek istersen :)

• Eyvallah kardeş sağol

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Kim güzel günlerini aldı elinden veyahut yaşadıkların mı aldı seni senden? Şiirde yazardın demek ne güzel :) Bende yazıyorum da ondan şey yaptım bunlar gerçekten bir anda mı oldu?

0|0
    0|0
    • Yeni ortam yeni yaşam bölgesi desem. Kardeş..

• Ne demek kardeş ben söylüyorumda sende uy ama

• He tamam.

• Burdayım

0|0
    0|0
  • Olumluya çevirmek senin elinde. Asla pes etme. Güçlü ol dik dur.

0|0
    0|0
    • Aynen benim elimde ya elinde olan şey ağır güçlü olursa o zaman ne olacak kardeş?

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşk var mı sevgi bunların eksiği var bence bende kendimi kaybediyorum ihtihar düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Aşk kutsal yüce bir kavram kardeş biz sevmeye çalıştık olmadı unuttuk ihtihar dinimiz yasaklandığı için planlarım arasında değil kardeş. .

• Bilmiyorum artik sana bakarken umudum olduğunu görüyorum kardeş haydi Eyvallah

Yükleniyor...