İnsanlarla Sohbet Etmeyi Seviyor Musunuz_?

Ben hem normal hayatımda hem KS'de insanlarla hiç sohbet edemiyorum sevmiyorum da nedense. Sadece sevgilimle içimden gelerek sohbet ediyorum onun haricinde biraz buzdolabı gibi duruyorum. Siz seviyor musunuz?

1|4
58|76

En İyi Erkek Görüşü

• sohbeti seviyorum ama herkesle sohbet etmem hani kafam uyacak sohbet etmek için

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 75

• Ben hakikaten kul hakkına giriyorum galiba. Bilimsel verilere göre genelde erkekler günde 10 bin bayanlar ise 30 bin kelime sarfediyolarmış. 4-5 erkek hakkını helal etsin bana. Biraz gevezeliğimden muzdaribim. Ama bunaltmıyorum çok şükür. Sadece konuşmaktan muhabbet etmekten keyif alırım. Bunun yanında dinlemeyide severim. Tek taraflı olursa karşı tarafa işkence olur. En buzdolabı gibi insanların bile dilinin bağını çözer konuştururum. Konuşmak iyidir. İçinizdekileri dışa vurun biriktirmeyin asla. Zamanla dolarsınız agresif, huysuz ve depresif biri olur çıkarsınız heee 😅

0|0
    0|0
    • Yine azıcık çenem düşmüş galiba ama bu sefer iyi. Genelde harf kotası yetmiyo. 1000 karakter nedir arkadaş kota az. Şu siteye sesli mesaj koysunlar yaz yaz parmaklara kramp giriyo sonra 😅

• 😂 😂 aynen Bayağı konuşuyosun maşallah 😂 😂

• Hiç başlamadan bitereyim ben sonu gelmeme ihtimali var yoksa. Sustum konuşmuyorum tamam tıppp 🤐😅

• Çok severim

0|0
    0|0
  • Severim ama karşımda olan kişi de sohbete katılmalı duvara konuşur gibi olmamalıyım.
    Sanal ortamda sohbete başladığım bazı kişiler böyle davranıyorlar sonra ben de ne söyliceğimi bilemiyor duruma geliyorum.
    Ve sonunda bitip gidiyor

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem. Başıma bela olduklarını düşünürüm. Zaten kaç tane "insan" sıfatına yakışır kişi kaldı ki? İşlerini gördüğün kadarsın. Birlikte olduğum bir insan olursa şayet, sabahtan gecenin bir vaktine kadar mesajlaşırım, arada arayıp konuşurum, fırsat oldukca dışarıya çıkarım. Bunun dışındaki insanlar gereksiz geliyor bana. Ama 3-5 tanıdık/arkadaş olması da fena olmazdı. Başın sıkışsa gelecek biri olmuyor. Az insan, öz insan diyelim.

0|0
    0|0
  • aslında bu huyun kötü ya. İnsanların derdini dinleyip yardımcı olabilmek çok güzel bişey. Ama senin şu huyun iyi sorduğun sorularda herzaman görüş yorumunu yapıyosun arkasındasın yani. Kimileri sorar cevap veren insanlara teşekkür bile etmez. Ama sen arkasındasın herzaman devam

0|0
    0|0
  • Hayır erkeklerin aklı sadece karı kız muhabbetine çalışıyo kızlarlada aram iyi değil o yüzden sevmiyorum en iyisi hayvanlarla konuşmak en azından sıkılmadan dinliyorlar seni

0|0
    0|0
  • bir Masallah de kendine nazar edeceksin diye korkuyorum

Iyi adanali buldu seni yoksa seni ne yapardik bilmiyorum hahah :D

0|0
    0|0
  • Hayvanlarla daha iyi anlaşıyorum. neden acaba.

0|0
    0|0
  • Farklı insanlarla değişik konularda sohbeti severim. İnsanın bakış açısı değişiyor herkesden ayrı bir şey öğreniyorsun.

0|0
    0|0
  • Konusuna göre değişir.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Severim sevilmez mi ama insanla

0|0
    0|0
  • ben insanları sevmiyom ki

0|0
    0|0
  • Evet seviyorum sohbet etmeyi makul ve seviyeli insanlar var.

0|0
    0|0
  • bende diyordum bu kiz sosyete gulu sosyal kelebegi heryere ucuyor falan renkli renkli hmm

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatta erkeklerle sanal ortam da kızlarla sohbet etmeyi tercih ederim onun için sanal ortamda kızların çoğu senin gibi davrandığından yalnız kalıyorum :)

0|0
    0|0
  • Acaba ne diyecek te beni memnun edecek beklentisi öyle kalakalmis bilinç altında o yüzden normaldir takılma

0|0
    0|0
  • değişiyor ama ben internet ortamında olduğundan daha konuşkan olyorum belkide bütün gün konuşma fırsatım olduğumdan öyle geliyor

0|0
    0|0
  • bir iki insanla sadece.

0|0
    0|0
  • Ben de arkadaşlarımın arasında rahatımda eskiden heryerde rahat olurdum, tanımadığım insanlarlada sohbet ederdim, ilişki kurardım ama artık öyle değilim, nedenini bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Severiz ya

0|0
    0|0
  • aynen bende öyleyim ya sıkıcı geliyor çoğu muhabbet :S

çok nadir keyif aldığım olur, du bakim en son ne zaman olmuştuuu,, ımm hatırlayamadım :D

0|0
    0|0
  • İletişim şart, network şart

0|0
    0|0
  • insan olanlar ile severim :)

0|0
    0|0
  • sohbeti severim

0|0
    0|0
  • Ben belirli kişilerler konusuyorum

0|0
    0|0
  • seviyorumda sohbet edecek birileri artik pek yok etsende zaten yanlis anliyorlar kimse kimseye artik guvenmiyor

0|0
    0|0
  • boş muhabbeti olanlarla konusmayı sevmem ama bana bir kaç bilgi katacak insanlar olursa baya severim

0|0
    0|0
  • Severim sikinti olmaz

0|0
    0|0
  • 10 numaram muhabbettim vardır ama sanalda değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 57

Yükleniyor...