Patlama sonrası vicdanını insanlığını kaybeden taksiciler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Atatürk havalimanında patlama olmuş herkes can derdinde oradan kaçmaya çalışıyor bunu fırsat bilen taksiciler sadece turistleri bindiriyor üstelik fahiş fiyatlar istiyorlar eğer yanlış hatırlamıyorsam bürükselde patlama olduğunda taksiciler hiç ücret almamıştı peki biz ne zaman yitirdik insanlığımızı hemde bu ramazan ayında?

1|2
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Saatlerdir sorulari kontrol ediyorum. Bence uzaga gitme burdayiz. Vicdanimizi ahlakimizi insanligimiz yerlerde surunuyor. Napcaz neremizi duzeltecez bilmiyorum. CANsizlasiyoruz...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hani yaşlılar yolda kendi aralarında konuşur da sen yanlarından geçerken duyarsın, ''insanlık ölmüş, ölmüş...'' derler ya hep... Başka açıklaması yok işte. İnsanlık da vicdan da ölmüş bu şerefsizlerde.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kıbrıs ercan havalimanında da benim başıma gelmişti türkleri bindirmiyorlardı turistleri alıyorlardı sadece, baya sövmüştüm o zaman

1|0
    0|0
  • kasap et koyun can derdınde mısalı kanks

2|1
    0|0
  • Krizi fırsata değil şerefsizliğe kaypaklığa çevirmişler bunlar böyle aymaz güzel kardeşim işte sonra da sağda solda su içen yemek yiyen gördü mü biz müslümanız höö biz oruçuz höö diye linç ederler bunların hamuru bu mayası bu.

1|0
    0|0
    • Küfürleri otomatik hoşnut kelimelere dönüştürme politikası getirmişler oralar da çok güzel itina ile seçilmiş küfürler var.

• Nedir bu müslümanlık ile alıp veremediğiniz? Nedir bu genelleme yapmaktaki kastınız? Müslüman iyi degildir müslümanlık iyi'dir.

• Biz ki ne zaman birbirimize yalan söylemenin menfaatlerimize fayda sağlandığı ni düşündük isek işte o zaman hem kendimizi kandirirken hemde insanlik cizgisinden dışarıya adım atanlardan olduk kolay yollardan vicdan ticareti yapanlar durmayın bitirin sömürün ne varsa bakalım nereye kadar

1|0
    0|0
  • işte bu yüzden bütün taksicileri kan emiciye benzetirim ne vicdanları var ne insanlıkları her olaydan her fırsattan nemalanmaya çalışan haysiyetsizler...

1|0
    0|0
  • Dunyanin en onemli sorunudur bu BENCILLIK. Ne zaman bunu bir kenara birakirsak o zaman daha ferah bir toplum olabilme yolunda ilerleriz. Yalniz dunya duzeni insanlari bencil olmaya yoneltiyor, kiyametin cok uzak olmadigi asikar.

1|0
    0|0
  • Nerde cahil vasifsiz adam var taksici oluyor. Cahillik zalimligide beraberinde getiriyor. Bu dediginin dogrulugunu teyit edemiyorum ancak olagan buluyorum.

1|1
    0|0
    • Nerde dagin davari kasabanin kirosu varsa toplu tasima sahibi Ankara ozel halk otobusleri bildigin rezalett

• onlar için düşünmeye bile değmez. halkın ne halde olduğu belli artık.

1|0
    0|0
  • Bu ne kadar doğru bilmiyorum ama öyle ise canlarını yakarlar.

1|0
    0|0
  • oha mk çok iğrenç bişey ya

2|0
    0|0
  • bana ne sana ne onların insanlığı nereden biliyorsun fahiş fiyat çektiklerini oradamıydın

0|0
    0|0
  • türk insanı cıkarcı

0|0
    0|0
  • Ordaki taksiciler aç köpek afedersin

0|0
    0|0
  • Eger bu dogruysa ispatlanirsa ordaki butun taksilerin ordaki iliskileri kesilmeli ruhsatlari iptal edilmeli...

1|0
    0|0
  • bu dedigin gercekmi nerden biliyosun ordamiydin

0|0
    0|0
    • Binlerce insan bundan bahsediyor dediğin gibi umarım ben yanılıyorumdur

• ben sasirmiyorumki saten gavurun adi gavur olmus siz yeni biliyorsunuz bir yaratigin karekteri bozuksa ahlaksizca onda hertür kötülük vardir kötü insan hemen anlasilir ama millet hala salk gibi iyi der sonradan jeton düser cok gec anlarlar gec olur hersey icin bundan daha beterleri var

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Yazık günah ya. Bence daha çok yardımcı olmaları gerekiyordu bide onların yaptığına bak. İnsanların Allah'tan korkuları kalmamış

2|0
    0|0
  • İnsanlık yitirileli çok oluyor malesef..

2|0
    0|0
  • Böyle birşey olamaz vicdansizlik, bu durumu bile kullanabilen pis mahukatlar var ! Allah hidayet versin..

1|0
    0|0
Yükleniyor...