TÜRKIYENIN GENELINDE INTERNET BAGLANTISINDA YOK DENECEK KADAR AZALMA VAR FARKINDA MISINIZ?

Ataturk havalimaninda patlama oldu 50 ölü var ve bundan fazla da yarali var olu sayisi artabilir. Sirf bu haberler internet ortaminda yayilmasin diye interneti ulkenin genelinde kisitliyorlar ozgurluk hakkimizi hurriyetimizi kisiyorlar farkinda misiniz haber alma hurriyetimizi haberlesme hakkimiza gasp var farkinda misiniz?

Güncellemeler:
Yarali sayisi 127 olmus !!!

1|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Benim internet etkilenmiyor. Ben mi sorunluyum?
    Yoksa şehirle mi alakalı dicem tuhaf oldu.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni terörle mücadele tekniğimiz bu..
    1. Yayın yasağı
    2. İnternet erişimi yavaşlatma ve bazı sosyal medya siteleri kısıtlama
    3. Devlet erkanının kınaması...
    Bu üç aşama bitince intikamımız alınmış oluyor, herşey güllük gülistanlık oluyor, herkes tekrar bir dahaki eyleme kadar huzur ve refah içinde yaşıyor.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorun helal olsun ama gel gor milletin umrumda degil !!

Kızlar Ne Diyor 3

• sebebi o mu bilmemde cidden öyle ya net yavaşladı bizde de.

0|0
    0|0
  • Bugune kadar neler kısıtlandı allah askına bu artık az geliyor

0|0
    0|0
    • Milletin tepki vermemesini gunluk konusmasina bunlari katmamasina sinor oluyorum

• Aslında milletin yapabilceki tek yanıt sandık ama memnunlar demek ki vicdan yoksunları :)

• Herseyin normallesmemesi lazim yavas yavas ozgurlukleri kisip birer birer o 3. dunya devleti haline geliyoruz

• Cunku kausla besleniyolar

0|0
    0|0
    • Bu ulkenin bu vatandaslarindan bir halt olmaz hepsi hakediyor hemde hepsi... olmaya

Erkekler Ne Diyor 10

• Picler

0|1
    0|0
  • Haber alınmasın olaylar yayılmasın millet sağır dilsiz maymunu oynamaya devam etsin diye bant genişliğini kısmış şerefsizler. Vpn ile kolayla eski hızınıza dönebilirsiniz.

0|1
    0|0
    • Sukur koyun olmayan biri yazdi sonunda aynen oyle kardesim ve lutfen diger yorumlara da bak yazik valla yazik

• TTnet bana uyarı verdi gündüz, ödeme yapmadığınız için internetinizi yavaşlattık diye ama eskisinden daha hızlı anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Bu bir tek benim mi interneti mi etkilemiyor anlamadım. Paşalar gibi kullanıyorum şu an düşün bak AKK limitini bile aştım oysa :D

0|0
    0|0
  • İstediği gibi kısıtlayabilir.

0|0
    0|0
    • Sebebi neymis kisitlamakta hangi hukuki sebebe goreymis?

• Neye gore kisitlayabilir mis? Neyi okuyacamisim soyle de bileyim?

• Eee bir bok okumadan bilmeden gelip burada nasıl kısıtlar demiceksin. Git öğren şimdi. Ve bir moda sölede bu görüş yorumumu kaldırsın ;)

• Milletin sacma sapan haber yapmasindan ihidir

0|0
    0|0
    • Hangi haber sacmaymis !!

• Kimsenin galeyan falan geldigi yok millet ve yoneticiler 3 maymunu oynuyor uyan uyan o olenler senin yakinlarinda olabilirdi hep baskasi olunca sesimiz cikmiyor degil mi

• Ben akpye vermedim burda olayi tartismiyoz yasagi tartisiyoz herkesin galeyana geldigi acik 2 resim yok trolleyip inanan cok

• Dns ayarları çat çut
    ya da gpedit. msc
    ya da pc programlayacak kadar iyiyseniz netten bakın ben çok az biliyorum ama ezberden yapabiliryorum hızlandırma işi gizleme işi yasaklı siteler girme falan filan inter milan :D

0|0
    0|0
  • Burda paylaşılıyor saçmalık değil mi diğer sosyal ağları kapatmak

0|0
    0|0
    • Twitter uzerinden bircok kisiye daha fazla ulasma imkani var.

• Twitterı kapatmayıp facebook ve youtube u kapatmak ayrı bir saçmalık

• Korkuyorlar. Halkın tepkisinden çok korkuyorlar

0|0
    0|0
    • Halkin tepki falan verdigi yok sadece yayilmasini istemiyorlar bu kacinci patlama insanlar hep tepkisiz

• Evet çok az net çekiyor malesef allah ülkenin durumunu iyi etsin

0|0
    0|0
    • Hangi sehirdensiniz? Ve yorumlara bakar misiniz sizce bu durumun sebebi sizin acinizdan nedir?

• Antalya nın neresinden sin?

• O kadarini ne yapicaksin? Antalya dedim yeter arkadas

Yükleniyor...