Siz Benim Yerimde Olsaydınız Ne Yapardınız? Hadi Bakalım Gecenin Sorusuna Yorumları Alalım?

PazarGünü Taşoz da Kayıkla Denize çıktım baya kalabalıktı. Sonra yüzen çok insan var akşam güneşi batarken çıkıp kafamı dinleyim diye düşündüm. Sonra sahile geri döndüm kayığı bırakıp (demirleyerek) sahile yüzdüm. Şezlongların hepsi doluydu en iyisi sahilde durmamak dedim. üzerimi giydim ve motosiklete binip ordan tam gidecekken arkamdan bir bayan seslendi. İngilizce olarak Kavala ya gitmek istediğini bana rica ile bildirdi yaklaşık 150 km olduğunu ama oturduğum yerin dedeağaç olduğunu söyledim. ve dedim ki prensip olarak Bayanları bugüne kadar hiç gezdirmedim, ama Siz yolda kaldıysanız burdaki turlardan biriyle Sizin oraya gitmenizi sağlayabilirim. O da anlayışlı bir şekilde karşıladı. Sonra burda beklemesini ve Tur Otobüslerinin nerden saat kaçta kalkacağını öğrenmek için gittim hemen bilet alıp geri döndüm. Yaklaşık 25 dakika sonra Otobüs geldi Bayan Teşekkür etti kartımı rica etti telefon kullanmadığımı nazikçe söyledim. Otobüsle gittikten sonra ben de biraz gezip akşamüstü denize dinlenmeye giderim diye düşünürken bugün hafta sonu kalabalık geri döneyim dedim. Saat 21.30 civarları Deniz Fenerinin arkasında oturuyordum havuzun şırıltısı ile yeni kitabımı okuyordum.(telefon ve pc olmayınca kitap okunuyor) saat 23.00 civarı kalkıp Fenerin önünden kaldığım yere yürüyerek giderek ısidoraya gelip. Kitabıma odamda devam etmek istemedim (hemen uykum geliyor) müsait bir yer bulup oturdum. Resepsiyonda adıma bırakılan bir zarf olduğunu söylediler.01.18 de Resepsiyondan zarfı alıp yukarı çıktım. Zarfta yazan yazı şöyleydi ingilizce den çeviriyorum ve beni (plakadan sorgulatıp kaldığım yeri bulmuş) BEN BUGÜN THASSOSDA'Kİ BAYAN, SİZE MİNNETTARIM TELİM MAİLİM İSMİM. AYNI OTOBÜSTE KAVALA YA GELDİĞİM BİRİ BİLET ALMAK İÇİN TELEFONUNUZU HATTA MOTOSİKLETİNİZİ BİLE BİLET KARŞILIĞI ORDA BIRAKACAĞINIZI SÖYLEDİĞİNİZİ KONUŞTULAR VE SADECE SİZE ULAŞMAK İÇİN BURAYA GELDİM VE 3 SAAT BEKLEDİM AMA GELMEDİNİZ. LÜTFEN BANA ULAŞIN. bugün benim yerimde olsaydınız Siz ne yapardınız?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben olsam ulasirdim abi bu kadar zahmet çekmiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İyilik ks'ye at demişler.!! . yoksa farklı mıydı lan o.

0|0
    0|0
  • Kardeşim okumaya erindim

0|0
    0|0
Yükleniyor...