En garip anınız nedir?

Hayatınızda asla unutamadığınız garip bir anınız var mı?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar wc sinde mahsur kaldım...

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çıkma teklifi ederken 19' mda evlenme teklifi de eden tuhaf adam. Cevabım seninle evlenmem pişman olunacak evlilik olur ama çıkarım (ne cehalet 19 yaşım :D )
    Aynı zamanda sevgili olunca yanımda O' na asılan kız ebn fark etmiyorum arkadaşım söylüyor dürtükleyip '' kız nasıl asılıyor bak bak şuna :D '' olay sonrası kız gidince sevgili kişisi '' başım ağrıdı kız nasıl asıldı '' deyince hap iç deyişim gerçekken alay sanılışı.
    Turizm şirketinin tur elemanın 5 dk. lık tanışma ardından numarasını kağıtla göndermesi 2010' da dışarıdan ne gözüyordum ben acaba?

Lise zamanımda yolda araba geçerken karşıdan karşıya geçerken insanların yanında olayım ölürsem yalnız gitmem mantığıyla o esnada yanımda olan bir gencin ismini söyleyip tanışmak istemesi.

7 aylık yeğenim doğacak Ağustos' a inşallah abimler bu akşam söyledi '' 9 ay beklemeyin tez gelir bebek heyecan az olur '' diyen abim hepsini solladı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir kızın yolda bana laf atması :D :D

1|0
    0|0
  • Eski sevgilime bir daha iddia oynamıyacam die söz verdim bir saat sonra iddaa bayisinin önünde onunla karşılaşmam. o son görüşüm oldu

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşımın babasıyla konuşmak :D

1|0
    0|0
  • Anını s. keyim demeyeceksen yazacağım :)

1|0
    0|0
  • babami tuvaletdr 31 ckrken yakaladim

1|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • çok fazla var. aklıma gelmiyo

0|0
    0|0
  • Geçen hafta plajda boxerla dolaşıyordum ne rahat bir şey ya

0|0
    0|0
  • Donsuzdum oyun oynarken kuzenim tasaklarla birlikte cukumu avuclamisti tuttu 3 4 saniye bakakalmistik hahshsjs

0|0
    0|0
  • ilk okulda düşmemek için bir kızın poposuna tutunmuştum kız benden büyüktü hala unutamam o bakışını

0|0
    0|0
  • Pek hatirlaayamafim

0|0
    0|0
  • Ben 31 cekerken ailem yakaladi ve cok utandim vok kotu bir seydi

0|0
    0|0
  • Sarhoşken yaptığım birkaç olay hala anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • Var tabi yaa aklıma geldikçe kendi kendime gülüyorum resmen :)

0|0
    0|0
  • yıkanırken yengem kapıyı tıkladı kuzenimin lazımlığını istedi bende verirken nedenini bilmiom ama yengeme dal daşak gösterdim o da baktı lazımlığı aldı ve gitti

1|0
    0|0
  • sevişirken osurmustum bir keresinde. aklımdan çıkmıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir ressama gidip ben çöp adam bile çizemem diyerek espri yapan komik oldugunu sanan kimselere yüzümüzde oluşan o kahredici ifade

1|0
    0|0
  • var...

0|0
    0|0
Yükleniyor...