Patlama üzerine ve akp hükümeti- konu detayda?

bu patlamanın nedenine bakacak olursak aklıma ilk gelen şey: türkiye komşularıyla yani rusya ve israille ilişkileri düzeltme yoluna gitti ve böyle bir mesaj geldi. ister işid olsn ister pkk bunlar paralı askerlerden başka bişey degl. ve tabi ki dünyanın politikasına dünyanın dönmesine yön vermek isteyenlere (genelde ABD dedigmz kapitalist güçlere) çalışıyorlar. benim girerken tokamın bile sorun oldugu havalimanına adamlar kalaşnikovlarla bombalarla giriyorlar. yani arkaları çok ama çok sağlam. akpye gelince. benim nefret ettigm gitmesini istedigm bişey evet ama nolacak? hiçbirşey. sorun kapitalizm. bu ülke konumu itibari ile kendi kendini asla kurtaramaz. Atatürk de olsa kurtaramaz.. filler tepişirken çimenler ezilir. filler tepişecek biz türkler de cimenleriz. neden? tarih boyunca süre gelen saçma sapan politikalarımız sayesnde. türkler türk olmayı beceremedi. bir olmayı beceremedi. şimdi hepsi onun bunun kölesi durumunda. tüm türklerden bahsediyorm. peki nolacak?

Güncellemeler:
1970lerde türkiyede pornofilmleri sinema salonlarnda ucuza halka açık yayımlanıyordu. denetlenme yapılmazdı. neden? halk uyusun diye. halk uğraşmasn politkayla diye. düşünmesin ve ve
bugun bu tip olaylar üzerine bile siz sakinliymizi koruyalm poltikalarının da sadece politika oldugunu anlamadan, konu üzerine düşünmek amacıyla yazdığm bu paylasmı yadırgıyor ve yarglıyorsnz. tamam o zaman nasılım sorularna geri dönün.!

1|1

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...