Babam evde askili giymeme bile laf soyliyor?

Herseye karisiyor bir bu kaldi. Ustumde bir askili tisort var askisi haberim yok düşmus heralde
Bana dedigi sey;
"Ne bu ustundeki şey. Askisi bile dusmus nasil bisey bu"
Artik buna bile laf soyliyor evde bise giysem hemen bu ne falan amac ne hep beni inceliypr sanki bu evde buna bilemi karisiliyo ben biktim artik cok baskici bir ailem var napicam

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• iyi demiş.

0|0
    0|0
    • Niye?

• ya evde de olabilirsin onu anlıyorum zaten evde olduğunu. saçma salak hakaret ederek konuşma edebini bil

• Evde istedigim gibi giynemiceksem neden evdeyim

En İyi Kız Görüşü

• Yarın birgün eviniz yolunuz ayrı olur zaten. Az sabır :)

0|0
    0|0
    • Cahil biri oldugu icin herşey ona cok farkli geliyor sacinin ucunu yeşile boyamis kiz hakkinda nerdeyse namussuz diyebilicek biri

• Ne yapicksn baban sonuçta atamazsn satamazsn. Öyle gormus işte herkesn ailesi mükemmel mi sanki. Hiçbir anne baba çocuğunun kötülüğünü istemez belki yanlış dusunuyorlar ama yarın birgün birşey olursa Allah korusun o zaman keşke olsaydı da kizsaydi dersin. Gec olmadan değerlerini bil her ne kadar seni siksalar da dayanmaya çalış...

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim babam da boyle naocan huyuna gitcen alistim azcik usturpulu giyincen sende edeptendir adam rahatsiz oluyosa yapmican

0|0
    0|0
  • Tatlı dille ikna edemiyorsan evlenip gidene kadar idare edeceksin artık

0|0
    0|0
  • Bana da karışıyor boşver, öbür tarafı düşünüp orda pişman olacağımı aklıma getirip sinirlenmemeye çalışıyorum. Hava sıcak, kısa giyemiyorsam çıkmıyorum dışarı hem terlemiyorum hem kavga etmiyoruz

0|0
    0|0
  • Bakma görme-de

0|0
    0|0
  • Yapcak bisi yok kendi evin olunca istedigini giyersin

0|0
    0|0
  • klima aç askılı giyme :)

0|0
    0|0
  • kusura bakma belliki eli çükündeymiş onun yanındayken giyme derim ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
    • Yok canim oyle bise yok ama cahil biri oldugu icin sacinin ucunu yesile boysyan birine bile nerdeyse namussuz dicek ya da farkli bakicak bu kiz iyi değil ginisinden artik konusmak icinmi konusuyor anlamiyorum

• Durum kötüymüş ya :/ yanlış anladığım için üzgünüm. Keşke senin kendi hayatın olduğunu kavrayabilseymiş.

Yükleniyor...