Son patlama olayınıda her patlama gibi siyasi rant devşirmeye çalışanların kahpeliği teröristlerle eş değer?

Çok diyecek bir şey yok. Son patlama olayınıda her patlama gibi siyasi rant devşirmeye çalışanların kahpeliği teröristlerle eş değer! Tek duç devlet değil, suçun yarısı sizin gibilerde. Davanız batsın!

1|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• aynen iyi dedin chp liler hdp ye oy toplarken sevinç gösterisi yaparken hiçbişey yoktu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ülkede her şey kötüye gidiyor ne olacak halimiz? ne hallere düştük?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet

0|0
    0|0
  • Ülkeyi yöneten adamda suç aranmayacaksa kimde aranacaktır?

0|0
    0|0
    • Bu zihniyetle hala bir suçlu arama peşinde olmanın saçmalığını anlamadın mı? Birini suçlayacaksınız diye yitip giden canları görmezden geliyorsunuz. Birbirinizle didişmekten ilerleme kaydetmiyorsunuz.

• Kimsenin bişe yaptığı yok. Devleti ben yönetiyorum. Ben gidip bak mehmet'e mi suç atılacak? Adam kalkıp diyor ki CHP ve HDP yaptı. Allah aşkına ne saçma bişe iktidartda chp-hdp mi var. Kimin parmağı varsa bu olaylarda kafaları kopsun.

• Başındaki devlet ne kadar kötü olursa olsun a partisi b partisi c partisi terör masumları vuruyor , birlik olma zamanı tek yürek olma zamanı turkiye olma zamanı devir

0|0
    0|0
  • Boş dava onların onlar bilmiyor bunları.

0|0
    0|0
  • Öyle deme ya davamıza

0|0
    0|0
  • Devlet suçlu değilde kim suçlu benim burnum kanasa sorumlusu devlettir ben onları ülkeyi yaşanacak yer haline getirsin diye seçiyorum ülkede bombalar patlasın diye değil !

0|0
    0|0
    • Şöyle bir yorumu gizliden yazan birinide ciddiye alacağımı düşünme. Dünyada mikroplar hastalıklar önlem alınmasına rağmen eksiliyor mu? Hayır. Bir yerlerden tekrar çıkıp bulaşıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• top patlasa devletten biliyorlar bu zihniyet var malesef birlik beraberlik yok gibi ama Allaha şükür devletimiz elinden geleni fazlasıyla yapıyor çok şükür

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...