Terör ne zaman bitecek?

Yine acı yine hüzün, neden? Ne istiyorlar artık PKK'nın ISid'in amacı ne? Ellerine ne geçiyor bu saldırıları yapınca? Bunların arkasında kimler var? Hangi devletler? Para kaynağı nerden geliyor bu örgütlere?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Erdogan ab ye kafa tutuyo dunya besten buyuktur diyo onlarda bizi kalbimizden vurmaya calisiyo terorle hizaya getirmek amaclari

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dünya yüz yıl öncesine kadar hep böleydi işte kim güçlense güçsüze saldırıyor ve her savaşta binlerce kişi ölüyordu ve sürekli.. insalık bu işte insanlıgın özü bu.

0|0
    0|0
  • zamanında Işıde bakan ülke bizdik. Hatayda ışıd komutanına bakan bir devletimiz var. Petrol anlaşması yapan devletimiz var. Silah gönderen devletimiz var. İstanbul'da doğuda cihat ilan ettiklerinde ses bile çıkarmayan bir hükümet var. Sen bunları gör önce başka ülke arama

0|0
    0|0
  • Kimse Dememiş.
    Ama Bu Terörün Ardında Ne Işid Ne DHKP-C Var.
    Bu Terörün Ardında Hristiyan Alemi Var.

0|0
    0|0
  • sen daha amaçları ne onu bilmiyosan anlat anlat bitmez bugünki gibi patlamaların amacı şu an için kısaca iç karışıklık çıkarmak gördüğün gibi millet suçu hükümete atıyor böyle olunca amaçlarına ulaşıyorlar işte

0|1
    0|0
  • Ingıltere abd almanya ermenıstan israil..

0|1
    0|0
  • Şu an bzim bizden baska dostumuz yok kardesum tum oyunlar Türkiyemin üzerine oynaniliyor ve bu oyunuda bitirmk bize duser ama nasil 😞

0|0
    0|0
  • Bundan 30 yıl sonra iktidara geldiğimde bitecek. Şu an Başbakan olsam 1 senede ülkeyi İsviçre kadar güvenli yaparım. Bana gulenler olacaktır skimde degilsiniz

0|0
    0|0
  • ingiltere abd israil rusya iran

0|0
    0|0
  • Birilerinin cikari oldugu taktirde bitmez

0|0
    0|0
  • akp gittiği zaman

0|0
    0|0
  • Anlamıyorsunuz. ışid
    Hz. Muhammed (sav) efendımızın anlattığı yüreği taş tutmuş örgüttür.
    Kıyametin alametlerinden biri.
    Bak bunu yaz bundan sonra her ay 1 patlama olacak.
    2019'da ise Türkiyeyi vurucaklar, Cern Haarp ' ile.
    Ve Hz. Mehdi gelecek, belkide simdide dunyada Seyda (Hz)'nin onu sakladığıda söylenıyor olabilecek bir ihtimal.
    Gavs Hz.'leride çok hastalandı, 2019 da veya daha erken vefat edecek yerine Hz. Mehdi gelecek. Dinin içine girseydin bu dedıklerımı daha iyi anlardın ama belki senınde bilgin vardır.

0|0
    0|0
    • Ayrıca, suriyenın vurulması ve daha once olanlar 36 yıllık bir plan. Sıra şimdide bizde 2019'da Türkiyeyi vuracaklar. Sığınak ve mağara aramaya başla.

Kızlar Ne Diyor 7

• Birileri birileriyle savaş halinde. Bu savaştan bihaber olan masum birileri ise ölmekte, acı çekmekte. Bizim içinde piyon bile olamadığımız oyunlar dönüyor piyasada. İnsanların kafasını meşgul etmesi gereken onlarca dert var aslında, aç olana yardım, fakire yardım, manevi destek... vesaire. Bunların arasına bir de terör eklendi. Ben kafamı yormaktan daha ilerisini yapamıyorum maalesef. Birbirine kardeş, dost olmak varken birbirini öldürmek niye? O katilleri asla anlayamayacağız belki de. Onları ne durdurur? Keşke bilsek. Hangi vicdan bu kadar acıya sebep olurken bu kadar rahat kalabilir? Lanet okuma başına gelir derlerdi. LANET biz sivillerin elimizde kalan tek kozsa peki?

0|0
    0|0
  • Terör ütopyalarda bitebilir ama biz gerçekteyiz..

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin.. umarım en kisa surede çözülür sorun

0|1
    0|0
  • Terörü yapan insanlardır. Sence bitmesi mümkün mü?

0|1
    0|0
  • Amerika ve Israil var arkalarında

0|0
    0|0
  • İsrail. amerika. net.

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman. Bu tatlı hayalden vazgeçin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...