Belki sosyal bir mesaj vercem ama merak ettm az once patlama oldu ve hergun patlamalar oluyor.. Siz korkuyor musunuz? Ben cok korkuorum sanki biri odama girip beni oldurecek diye.. Acaba tek miyim bu konuda?

0|0
912

En İyi Kız Görüşü

• Korkmuyorum. Insanların psikolojisi bozuldu iyice. Buna üzülüyorum bunun için korkuyorum. Bir psikolog olarak bomba sebebiyle gelen insanlara üzülüyorum. Artık konular depresyon değilde, bomba fobisi haline geliyor. Bu insanlar için üzülüyorum. Bugün orada bende ölebilirdim. Benim ailemden biri de ölebilirdi. Böyle yaşamak zor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ölüme korku çare etmez gelir ve alır seni nerde ne zaman öleceğinide allahtan başka kimse bilemez

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir gun savaş çıkmasindan korkuyorum durdurulmassa daha çok analar ağlar..
    Ne zorlukla büyütüyorlar eller geliyor acımadan öldürüyor ve 1 dkk larını almıyor.
    Ne yazik ki şu an bu zaman da daha iyi olcağımız yere daha kötü okuyor herşey teknolaji çoğaldikca insanlık olmeye başliyor Allaha inanmayanlar işte bunları yapan...

0|1
    0|0
  • Biri odama girecek diye değilde kalabalikda çocuğumu okula biraktiğimda korkuyorum açıkçasi.

0|1
    0|0
  • korkuyorum helede ankarada yaşıyotum ama birinin evime girip öldürmesi değil sokakta yürürken patlayan bir bombanın beni öldürüceğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • yani kalabalıkta dolaşırken tırsarım da biri odama girip beni öldürecek diye tırsmam o kadar şizofren değilim. ama eed yani bir avmye gideceğim zaman falan patlama olur mu diye sormadım desem yalan olur

0|0
    0|0
  • Korkak bir millet olmamızı istiyorlar. Tabii ki korkmuyorum herşey olucağına varır özgürlüğümü hiçbir terör örgütü kısıtlayamaz.

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum

0|0
    0|0
  • Onlar ölmeden kimseye rahat yok..

0|0
    0|0
  • Ben de endiseliyim. Guvenligimiz sifir artik. Yarin bizim mahallelerimizde patlamayacaginin garantisi var mi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu ülkenin düştüğühale bakk! Erdoğanın onurlu teroristleri bizim yine canımızı aldılar!

0|1
    0|0
  • korkmuyorum...

0|0
    0|0
  • evet galiba

0|1
    0|0
  • Korkunun ecele faydası yok. Korkmuyorum.

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum. Biz ölmekten korkmayız.

0|0
    0|0
  • Hayır korkmuyorum

0|0
    0|0
  • Ölmekten korkmuyorum. Günahsız insanların ölmesinden korkuyorum. O insanlar canlarını yerde bulmadı.

0|0
    0|0
    • Oyları verenlere söyliyecen onu

• Peki bu ülkede biizm gibi adamları nsayısı ne kadaR?

• @BayClapton Vardır baya merak etme :) 1 zeki 1000 kişiyi öldürebilir

• Korkmuyorum..

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...