İstanbul Valisi havalimanında açıklama yaptı elindeki kağıdı okudu fark ettiniz mi? Böyle önemli bir olayda? Ciddiyet?

28 kişi hayatını kaybetti 60'dan fazla yaralı var. İstanbul Valisi havalimanına geldi. Açıklama yaptı. Fark ettiyseniz elindeki kağıdı okudu. Biraz daha içten bir açıklama yapamaz mıydı? En azından kağıt okumasaydı? Böyle önemli üzücü bir olayda ya sizce?

Güncellemeler:
#Governer of İstanbul

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• suriyeliler gelecegi zaman almayın gelmesinler dedigim de bana laf edenler.! şimdi anladınızmı? kendi ülkesine faydası olmayanın bana ne faydası olur demiştim?
    hiç birini kimlik kontrolunden geçirmeden aldınız ülkeye.! sanıyomusunuz iyi temiz insanlar geldi? yarısı pkklı yarısı işidçi bunların.! teprikler yeni türkiye bu demekki. kutluyorum süriyelileri ülkeye alanlar ve onları savunanları.! bunlar sizin başarınız!!!

0|0
    0|0
    • hee bir de dip not hep sine tc kimligi verdiniz!!! şimdi onlar başka ülkelerde de eylem yaptımı tc vatandaşı olarak bilincek.! ve ilerde daha ne günler bekliyor bizi.! başka devletlerle de aramız bozulcak verdiniz ya tc kimligi de helal olsun size. !!!

• Ben savunmadım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Milletin umrunda mı sanki

Orda olen akrabaları olucak ki, oyle ciddiyet sahibi olsunlar

Yoksa sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yahu 28 kisi hayatini kaybetti 60 yarali var nereye takiliyosunuz ya. nasil bir vicdanla gelip buraya bunu tartisiyosunuz. Pes diyorum

0|0
    0|0
    • Takılmak değil ama bir haber muhabiri gibi açıklama yaptı. Devlet yetkilisi gibi değil. Avrupa'nın Valileri'nin bu tür saldırılardan sonraki açıklamalarına bak biraz İngilizcen varsa. ya da bilmene gerek yok ağlayan bile var.

• Bu tur olaylarin avrupadaki sekline hic girmeyelim bence

• Böyle ciddi bu konuda yanlış bişey söylememek adına doğru yapıyor.

0|0
    0|0
    • Farklı bir bakış açısı ama bence haber muhabiri gibi açıklama yaptı. Yaptırım gücü olan bir devlet yetkilisi gibi değil

• Ağlasa ağladı deriz ağlamasa niye ağlamadı deriz
      Kağıda baksa öyle deriz bakmasa böyle deriz
      Bu ülkede nüfus 78 milyon mu 78 milyon farklı görüş var
      Bari burda hemfikir olup susalım

• Rabbim oyunları bozsun diyip susalım sanırım en güzeli

• Bunami takildiniz bravo vallahi

0|0
    0|0
    • Takılmak değil ama bir haber muhabiri gibi açıklama yaptı. Devlet yetkilisi gibi değil. Avrupa'nın Valileri'nin bu tür saldırılardan sonraki açıklamalarına bak biraz İngilizcen varsa. ya da bilmene gerek yok ağlayan bile var.

• Rabbim oyunları bozsun diyelim yapacak bişey yok artık birlik olmak gerek

• Amin kardesim

• Gaf yapmamak için o takılma öyle seylere bide orda olayla ilgili seyler yazıyordur yanlış bısey okumamak içindir

0|0
    0|0
  • erdogan ne yazsa onu soyler

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Ismarlama kagıttır okumuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• içten olmadıkları için yapacakları açıklama da ısmarlama oluyo.

0|0
    0|0
  • Verileri okudu yanlış bilgi vermemek adina yaptığı bir şey

0|0
    0|0
    • Doğrudur ancak açıklamasında bir haber muhabiri edası vardı resmen yaptırım gücü olan bir devlet yetkilisi gibi değildi.

Yükleniyor...