Havalimanında Patlamada İnce Detay?

Arkadaşlar Havalimanında Patlamada Hangi Ülkenin Parmağı var bu haberi okuyunca şaşırmadım desem yeridir?
Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
http://www.haberportalim.net/haber/32946/havalimaninda-patlamada-ince-detay.html

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 28 sehit su anki sayı 60 yaralı..
    Soylenecek birseyler elbette vardir ama biz aci çektiğimiz icin dilimizde aci olup hemen siyasete bagliyoruz.. Neden dis hatlarda? Ic hatlarda degilde? Bana kalirsa Turkiye nin rusya ve israille uzlaşma acisina dogru yonelmisken ulkemiz neden boyle birsey oldu.. Bana kalirsa mantigima gore dis ulkelerden gelen birileri yapmistir.. Yani misal amerika git turkiyede kaos yaratip uc kisi gönderip kendi ulkesinden de gonderdigi icin hic bir sekilde arama yapilmadan gelip her sekilde eylemi yapabilir.. 3 ayri patlama olup silahla saldirip bombalar patlatilmasi guvenligin en yuksek safhada oldugu bir yerde kolay degil ama oldu.. Ozellikle de turizm acisindan dibe vurmus ulkemizde cumhurbaskaninin ozur dileyip rus halkinin bu adimi olumlu karsilayip izin ciktigi halde turkiyeye akin ederiz gibi halkin agzindan soylemler cikmisken hemen ertesi gununde bu sekilde bir patlama olmasi icler acisi.. Ya dis ulkelerin yaptigi bir eylem cunku teror olaylarinin oldugu yere diger ulkeler oraya gitmeyin diye uyari yapiyor ve bizim ulkemiz turizm den buyuk bir kazanc sagliyor.. Veyahut bu uzlasmalardan dolayi asiri islamci daha dogrusu kendini islamci sanan Isid teror örgütüdür.. Allahim can kaybi yasayanlarin ailelerine sabir versin.. Yaralilara acil sifalar versin.. Az once baska bir soruya yapmıştım bu yorumu..

0|1
    0|0
Yükleniyor...