En yakın arkadaşınızın konuştuğu çocuğun size ilgi duyduğunu düşünseniz ne yapardınız?

Arkadaşimla araları bozuk biraz. Ama bana fazla iyi davranıyor ve sürekli güzel şeyler söylüyor. En başta hissediyorum ve bu gerçekten çok sinir bozucu. Arada arkadaşım olmasa tınlamam. Ama şu an hislerim doğruysa iş çok fena. Arkadaşımlada konuşmak istemiyor artık. Ama kızda bir o kadar seviyor. Offff 😭😭

Güncellemeler:
Ya çocuga selam bile vermezdim diyorsunuz ama öyle bir durum değil işte yani ortada bir şey yokken ben ne diyim senle konuşmıycam falan mı diyim saçmalık olur en sonundada böyle dusundugum icin ben kotu olurum 😔

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğu reddet gitsin

0|0
    0|0
    • Çocugu reddet derken

• Görüşmek isterse bahane uydur selam verdiğinde soguk davran ilgisiz dur ✋

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapacak bir şey yok ben zorla mı duyduruyorum

0|0
    0|0
  • görüşmem hiç bir şekilde ve banane arkadaşımın görüştügünden

0|0
    0|0
    • Ya öyle olmuyor ki haklısın boyle dusununce ama o yazınca ne diyim cevap vermesem daha kotu hic bir sey yokken zaten kestirip atiyorum konusmayı

• Hasbinallah bak son kez açıklıyorum sonra eyvallah sana. Başka şeylerden konu açıyor ve kızla alakası yok ne diyim git ona söyle falan iyimisin sen böyle mi yapıyorsun ayrıca sevgili değiller konuşuyorlar ve araları bozuk. zaten uzatmıyorum işim var bahanesiyle kısa kesiyorum konuşmayı. Anladın mı tatlım hadi beynine iyi bak 👋

• sen kendine yontuyorsun anlatık git açık çocuga sende kurtul oda kurtulsun altı üstü bir arkadaşını kaybedersin

• ya sen?

0|0
    0|0
    • Ay töbe töbe tabiki allah korusun benlik bir durum yok cok sukur sadece arada kaliyorum ve zaten cocuk bana ne soylese yetistiriyorum gidip arkadasima ama dusunsene o kizda bunlari dusunmustur ve kendini kotu hissetsin istemiyoruum 😔

• Biraz mesafeli dur bence sen bir şey hissetmiyorsun inşallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çocukla muhatap olmazdım.

0|0
    0|0
  • o çocukla muhattap olmam arkadasıma yanlış yapamam

0|0
    0|0
    • Ya hayır öyle değil yani zaten ben ona selam bile vermiyorum o bana yaziyor ve sadece hislerim uzerinden durup dururken konuşmamam daha buyuk kaos 😔

• En yakın arkadaşım yok mutluyum

0|0
    0|0
  • o çocuğa selam bile vermem yerinde olsam

0|0
    0|0
    • İşte öyle olmuyor ya hani ortada fol yok yumurta yok derler ya simdi boyle bir durumda ortaligi karistiran ben olmus olucam ayy ay fena yani kızlar

• olsun sen yine de uzak dur ne olur ne olmaz

• Zaten hic bir sekilde yaklasmiyorum

Yükleniyor...