Patlama oldu yarın NE değişecek?

Yarın aynı yerden devam mı edeceğiz hayata?
Ölüm bizi bulana kadar susacak mıyız?
Öldükten sonra haykırmadığımız için hiç mi pişman olmayacağız?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• MİT uyuyor. Gene kaldıracak yarın elini ! diyecek ki ; kınıyoruz yok bilmem lanetliyoruz... Rusyanın el atması lazım...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dur, ben kınamayı bekliyorum..
    her patlamadan sonra gelen o kınamadan..
    her şehitten sonra yapılan 'kimse bizim sabrımızı sınamasın' mesajını bekliyorum..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bugüne kadar değişen bir şey olmadığı gibi bugünden sonra da değişen bir şey olmayacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir kerede şu teröristler eylemlerini yapamadan yakalansınlar. Vatandaşı koruması gereken mit nerede? Neden uyuyor herkes? Bizim canımızdan sorumlu olan insanların umruda dahi değil olanlar.

0|1
    0|0
    • Abi patlar sonra önlem alınır düzen bu

• Şu israil, rusya olayını örtbas etmek için yine akp türkiyesinden bir jest bu. Verin oyları akp'ye sonra allahım sen bizi koru diyin. Bu vatan hainliginin hesabını vereceksiniz akpliler!

0|1
    0|0
  • bağırınca ölümler duracak mı? haykırınca bitecek mi? o bombayı patlatanların amacı senin gibileri oyuna sürükleyip provakatörlük yapmasını sağlamaktır.

0|0
    0|0
    • Napalım peki?

• Ne yaptı niye yine bomba patladı?

• avrupanın göbeğindeki havalimanında bile bomba patlattılar. abd nin iki kulesini tarumar ettiler. devletler önlem ne kadar alırsa alsın teröre engel olamazsın. mit'in girişimiyle türkiyede kaç tane canlı bombanın suikastların engellediğini biliyor musun? bilemezsin. nerden bileceksin. klavyeden afra tafra daha kolay oluyor dimi. bu ülkeyi azıcık seviyorsanız sukunete çağırın. sevmiyorsanız rahat bırakın memleketi. birliğimize gölge düşürmeyin. işinize bakın

• Çözümün nedir peki?

0|0
    0|0
    • Abi yaşın büyük sen susarken ben konuşsam NE fayda

• Mesela ne konuda getirdi? Suriye savaşını diyorsan o zaten olacak birşeydi Türkiye ile alakalı değil yoksa 2010 senesinde neden irak ile suriye savaş anltlaşması imzalasınki?
      Savaşın çıkacağını herkes biliyordu, hatta kadafi bile indireleceğini biliyordu o yüzden abye kafa tuttu birşey yapmak istedi ama olmadı.

Biz böyle gidersek olacak şeyi söyleyeyim, suriyede özerk bölgeler oluşacak şiiler, sünniler ve kürtler olarak.
      İlerki yıllarda bir anlaşma olacağı kesin şimdi herkes en güçlü olmaya çalışıyor, malüm mühür kimde ise hükümdar o oluyor.

• İran işe suriye anlaşma imzaladı.

• Hep Tayyip'in işi

0|0
    0|0
Yükleniyor...